11 بهترین عطر و عطر گل بهاری

[ad_1]

آیا زمان بهتری از سال وجود دارد؟ شکوفه های گیلاس ، روزهای آفتابی و عصرهای سبک تر ، نوید تابستان (و پایان قفل!). بله ، زمان بهار با خود ذوق تازه ای برای زندگی به ارمغان می آورد و انرژی را برای زمان های روشن تر بازیابی می کند ، به همین دلیل است که ما برای تلاش در مورد روندهای زیبایی جدید ، از جمله آرایش جدید برای انعکاس درخشش درونی ما ، و البته ، عطر جدید به مناسبت تغییر فصل.

در حالی که سرما ، ماه های زمستان عطرهای دلپذیر و گرم تری را با پایه های چوبی و گل های غنی از پوشش ، فراخوانی می کند ، بهار عطر و بویی سبک تر و دلپذیر را می طراوت و نشاط آور می کند.

در این سال ، برخی از عطرهای مورد علاقه ما ، از عطرهای بزرگ و بزرگ که مطمئناً تبدیل به کلاسیک فوری می شوند ، به عطرهای جدید و عطرهای جدیدی دست می یابند که توافق نامه های پیچیده و ماهرانه ای را نشان می دهد.

اگر تمایل دارید که به سمت عطرهای معطر گل بروید ، رایحه جدید جیمی چو I Want Choo Eau De Parfum را دوست دارید که از یاسمین سامباک در کنار ماندارین مرکبات و پایه تسکین دهنده وانیل استفاده می کند و عطر و بویی کاملاً شاد دارد.

یا اگر با رایحه های چوبی ازدواج کرده اید اما بعد از نسخه سبک تری برای ماه های گرم میل و هوا می کنید ، چرا Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Eau de Parfum را امتحان نمی کنید ، که ترکیبی از آلو آبدار و هلیوتروپ با موسیقی و جیر چرمی را برای ایجاد احتیاج دارد احساساتی تر ، چرمی خشک می شود.

به اسکرول ادامه دهید تا درباره رایحه های جدید مناسب برای تغییر رایحه در بهار بیشتر بدانید …

11 بهترین عطر و عطر گل بهاری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>