11 بهترین قایق خانگی Airbnb در انگلیس

[ad_1]

فقط چیزی در مورد وجود دارد قایق های خانگی این باعث دلتنگی من می شود. شاید این واقعیت باشد که من در تماشای روزی و جیم در CITV بزرگ شده ام ، یا شاید به این دلیل است که خانه پدر و مادرم درست در کنار رودخانه ای است که قایق های باریک از آن عبور می کنند – به هر ترتیب ، فکر ماندن در یکی از آخر هفته ها لبخند فوری روی لبم.

تا همین اواخر ، با اضافه شدن کشورهای دارای فهرست سبز ، انگلیس به تعطیلات در زمین چمن ما تشویق می شد. تصور تعطیلات بریتانیا در ابتدا برای بسیاری از ما امری جالب بود اما ، اکنون که در چند مکان کاوش کرده است ، نمی توانم چیزی بهتر از بازدید از یک مکان محلی-دیگر را در نظر بگیرم. به خصوص اگر به معنای سنگر گرفتن در آب برای شب باشد.

ما 19 کلبه تعطیلات با وان آبگرم پیدا کرده ایم که در ژوئن ، جولای ، آگوست و سپتامبر در دسترس هستند

همانطور که برای همیشه از همه گیری دور می شویم (اینجا امیدواریم) ، من به دنبال یکی برای اضافه کردن لیست های مورد نظر خود هستم و رزرو قایق خانه در Airbnb اولویت اصلی است. موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد و همه در محدوده کشور زیبای ما هستند – چه کسی می دانست که ما در اقامتگاه ها لذت خواهیم برد؟

بنابراین چه چیزی باعث کاهش لیست سرپرستی ما می شود بهترین قایق های خانگی؟ خوب ، معلوم شد که همه قایق های خانگی لزوما قایق های باریک یا کانال نیستند. برخی از مکانهای جذاب که با آنها روبرو شده ایم خانه های شناور یا کاملاً پهلو گرفته اند ، بنابراین نیازی نیست که دور شوید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر از علاقه مندان به فضای داخلی مدرن با فضای حداکثر چهار میهمان هستید ، دیگر به دنبال این گوهر کوچک در رودخانه همبل در حوالی ساوتهمپتون نباشید. فضای داخلی براق شما را در کمترین زمان احساس آرامش خواهد کرد ، به علاوه این که توسط قایق های دیگر احاطه شده است بنابراین می توانید در آنها احساس سر و صدا کنید.

شاید این غلاف محیط زیست شناور در Neyland در ولز بیشتر صحنه شما باشد؟ سوراخ پیچ و مهره ای دایره ای مناسب برای کسانی که می خواهند در حومه شهر (مانند پارک ملی ساحلی Pembrokeshire) در حالی که روی آب هستند بمانند ، مناسب است. این اتاق تا چهار نفر با یک تخت دونفره و یک مبل تختخواب شو راحت می خوابد.

اگرچه شما علاقه مند به زندگی مثل سلطنت هستید ، آیا ممکن است این قایق خانه واقع در برج پل ، لندن را به شما پیشنهاد دهیم؟ با داشتن چشم اندازهایی برای مردن ، و همچنین قرار گرفتن در فاصله یک سنگ قلعه ، این مکان کوچک مطمئناً مقصد خارج از کشور را برآورده می کند.

وقتی با کدهای تخفیف Airbnb ما رزرو می کنید ، پس انداز کنید.

ما 15 ایده دخترانه برای تعطیلات آخر هفته دخترانه برای استراحت آخر هفته دخترانه از رویاهای شما پیدا کرده ایم (همه با تابستان در دسترس هستند)

چمدان ها و کیف های آخر هفته خود را بریزید و آن کلاه آفتاب را فراموش نکنید ، زیرا ما در تابستان امسال در نهایت فرصتی برای بیرون آمدن روی آب داریم و نمی توانیم آمادگی بیشتری داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>