11 بهترین محصول NEOM برای امتحان: شمع های NEOM ، پخش کننده NEOM و موارد دیگر

[ad_1]

در حالی که وقفه آبگرم IRL یک آرزوی مطلق * RN خواهد بود ، اما تا این لحظه ، همه ما به این واقعیت استعفا داده ایم که آخر هفته های آبگرم در خانه تنها چیزی است که می توانیم دریافت کنیم. در حال حاضر ، به هر حال.

و آنها هستند مورد نیاز. دستان ما خشک است (در حالی که صورت خود را پاک می کنیم ، تن می کنیم ، مرطوب می کنیم و لایه برداری می کنیم ، همه دستان ما یک عروسک گاه به گاه کرم دست است) ، روال خواب ما رنج می برد و اضطراب – متأسفانه – تا آسمان بالا است. همه ما می توانیم با کمی مشروب فروشی فکر کنیم ، فکر نمی کنید؟

وارد کنید: NEOM. وقتی صحبت از آرامش بخشیدن به محصولات زیبایی می شود که به شما احساس می کند در یک اتاق مراقبت از خودکفایی لوکس هستید ، بدترین راز مخفی هر ویراستاری است هنگامی که در واقع ، شما در انتهای مبل تختخواب خود قرار دارید یدکی اتاق به طور جدی ، اگر قبلا محصولات زیبایی و رفاهی از مارک ارگانیک مستقر در لندن را امتحان نکرده اید ، از دست می دهید. آنها خوب هستند. واقعاً خوب با 100٪ روغنهای اساسی تزریق شده و معطر است و تنها با هدف ایجاد احساس آرامش جدی در ذهن شما ایجاد می شود.

خوابیدن من معمولاً 2 ساعت طول می کشد اما بعد از اینکه این لوسیون را لک کردم ، مثل چراغ بیرون هستم

به عنوان مثال کره بدن منیزیم آنها را در نظر بگیرید. هنگامی که سردبیر ما برای خواب تلاش می کرد (بی خوابی دیگر متحمل رنج می شود ، متحد شوید) ، او به عنوان آخرین تلاش برای کمک به سرش به خامه 36 پوند مراجعه کرد. بررسی ها خوب بود – نویدبخش خواص آرام بخشی برای کاهش اضطراب ، کاهش تنش عضلانی و خواب بی سر و صدا است. و 89٪ افراد بعد از استفاده از آن احساس آرامش بیشتری می کنند. نتایج؟ حتی بهتر. هر زمان که آن را به هم می زد ، آنرا لکه می کرد ، به او کمک می کرد تا در یک لحظه دوباره سرش را تکان دهد. این بوی الهی است و با 88 میلی گرم (!) منیزیم به ازای هر 5 میلی لیتر محصول به همراه مقدار زیادی مواد خوشمزه مانند اسطوخودوس ، یاسمن و گل چوب برزیل فرموله می شود تا به شما کمک کند تا احساس آرامش ایجاد کنید. از آن زمان ما آن را دور دفتر مجازی GLAMOR عبور داده ایم.

الان بخرش

کره بدن منیزیم همه و همه چیز نیست. بسیاری از محصولات شگفت انگیز NEOM وجود دارد که ارزش افزودن به زرادخانه زیبایی و سلامتی شما را دارد. از جایگاه خوب Wellbeing Pod (90 پوند * بسیار خرج شده) تا مومیایی کردن دست آرامش بخش الهی ، چیزهای زیادی برای فریاد وجود دارد.

فروشگاه NEOM @ Beauty Bay فروشگاه NEOM @ فروشگاه Feel Unique NEOM @ Selfridges

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در اینجا 11 بهترین محصول NEOM که ارزش پول شما را دارند – به گفته سردبیرانی که درباره آنها تمجید می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>