11 بهترین ورزشگاه لندن برای هر نیاز | زرق و برق انگلیسی

[ad_1]

خواه خود را در باغ آبجو ، پشت بام ، سالن بدنسازی یا هر دو پیدا کنید ، دوشنبه 12 آوریل سالن ورزشی که در راستای نقشه راه چهار مرحله ای بوریس جانسون بازگشایی می شود ، به همه ما چراغ امید برای بازگشت به زندگی عادی است. آماده بازی برگشت تناسب اندام خود هستید؟ ما بهترین ورزشگاه های لندن را جمع آوری کرده ایم تا در تحقیقات طولانی مدت صرفه جویی کنید.

چه زمانی سالن های ورزشی دوباره بازگشایی می شوند و شکل آنها چگونه است؟

11 بهترین سالن ورزشی لندن


اگر عاشق جناس خوش شانس هستید ، Gymbox Covent Garden یک سالن سینما تبدیل شده به سینما لومیر است که در سه طبقه تقسیم شده و دارای نور زیبایی نئون زرد است. ورودی شامل یک تابلوی دمدمی تئاتر سینما است که تمرین خنده دار و کلمات مربوط به عنوان فیلم را نشان می دهد. به عنوان عضوی قبلی ، کارمندان صریحاً من را تشویق می کردند که به آنها ایده هایی بدهم که عنصر سرگرم کننده دیگری به تمرین من اضافه کند. مربیان شخصی با یک انتخاب دشوار روبرو می شوند ، به این معنی که شما بهترین بهترین ها را دریافت خواهید کرد.

سایر مکان های Gymbox عبارتند از:

بانک ، خیابان کانن ، ایلینگ ، فیل و قلعه ، فارینگدون ، هولبورن ، اولد استریت ، ویکتوریا و وستفیلد لندن


Third Space Soho دارای درجه وسیعی از امکانات است که در سه طبقه تقسیم شده است از جمله دیوار کوهنوردی 75 متر مربع ، محفظه کمبود اکسیژن ، Natural Fitness Foods متناسب با اهداف شما ، یک منطقه تمرین قدرت با یک کف شیشه ای مشرف به 4 خط ، 20- استخر متری ، پیست دو سرعت 20 متر با سورتمه کوهی. بعلاوه ، فیزیوتراپی ، ماساژهای ورزشی ، پوکی استخوان ، کلاسهای گروهی با هدستهایی که صدای مربی خود را در گوش شما ، منطقه مبارزه تخصصی ارائه می دهند ، ارائه می دهد. همچنین استودیوهای هدفمند حلقه بوکس ، چرخه و یوگای (داغ) با رختکن های کاملا لوکس که بیشتر “بوتیک هتل از سالن بدنسازی” نامیده می شوند و دارای محصولات Cowshed ، سشوارها و صاف کننده های Ghd و یک شستشو ، خشک و تاشو اختیاری هستند. سرویس.

سایر مکان های فضای سوم شامل:

ایسلینگتون ، برج پل ، شهر ، قناری اسکله ، مریلبون

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر به شدت بدنبال وزنه برداری و وزنه برداری هستید (قصد جناس) این احتمال وجود دارد که شما در مورد Kings Gym شنیده باشید … یک سالن ورزشی دوستانه اینستاگرام با دامنه لباس مخصوص به خود که برای افراد ضعیف مناسب نیست. آماده باشید تا با جدیت بدن خود را به حد مجاز برسانید. کسانی که در اینجا تمرین می کنند اغلب در مسابقات بدن سازی شرکت می کنند. در Pre-Covid طیف وسیعی از رویدادها فقط برای اعضا از جمله سفر اختصاصی به یونان و نبرد پادشاهان برگزار شد. با قیمت مناسب 30 پوند برای یک ماه دسترسی به سالن بدن سازی یا 300 پوند برای سال فقط برای استفاده در کرودون و 499 پوند برای استفاده در چند سالن.

سایر مکان های بدنسازی Kings عبارتند از:

میتچام

بهترین سالن بدن سازی یوگا و پیلاتس: FLEX Chelsea


FLEX Chelsea که به کلاسهای مشهور یوگا در استودیوهای هوای سبک مشهور است ، با ادامه کلاسهای آنلاین یوگا از جمله Power Flow ، Vinyasa Flow و Slow Flow در استودیوهای خود ، یک زندگی منحصر به فرد پس از Covid ارائه می دهد. بنابراین می توانید با آزمایش آنها در استودیو تمرین کنید که باعث صرفه جویی در شما می شود.


از ورزشگاه معروف نیویورک ، KARVE پیشگامان روش Transformer Pilates است. شما می توانید استودیوهای جدید شیک لندن واقع در خیابان High Kensington را مشاهده کنید. که توسط یولیا پاشوکینا تاسیس و توسعه یافته است ، وی سالها تحقیق و تحقیق را برای یافتن کلاسی برای آموزش بدن و ذهن انجام داد ، بسیار سریع و سرگرم کننده است. اولین کسی باشید که ماشین های کاملاً جدید امضا شده آنها را در یک کلاس 50 دقیقه ای که برای بهبود قدرت بدن و متابولیسم شما طراحی شده اند ، آزمایش می کند. وقتی چراغ ها کم می شوند و موسیقی خاموش می شود ، استودیوهای لوکس به سبک loft شما را مستقیم به سیب بزرگ منتقل می کنند.


KX تلفظ “ضربات” با قیمت سنگین 2000 پوند حق الزحمه و 575 پوند در ماه ، جای تعجب نیست که باشگاه فقط اعضای منحصر به فرد لوکس را فریاد می زند. گفته می شود که این باشگاه میزبان چندین سلطنت سلطنتی و افراد مشهور به عنوان اعضا مانند پیپا میدلتون است. دوباره به بار و رستوران فقط برای اعضا برگردید یا برای درمان مانند پرکننده های پوست به اسپا سر بزنید یا خود را با مانیکور درمان کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این سالن ورزشی در قلب سوهو واقع در فاصله یک ایستگاه مترو از ایستگاه مترو Oxford Circus واقع شده است و کلاس های بدنسازی عالی را در استودیوی چرخش مجهز و مناطق دارای وزن رایگان برای هر نوع تناسب اندام ارائه می دهد. این هتل از ساعت 6.30 صبح باز است و همین امر آن را به یک ورزشگاه عالی قبل از خرید یا محل کار تبدیل می کند. پس از عضویت ، یک جلسه آموزش رایگان دریافت خواهید کرد. کافی نیست؟ شما ایستگاه های ابتکاری iPoint را پیدا خواهید کرد که فیلم های تمرینی آموزشی ارائه می دهند تا بتوانید فرم خود را از فاصله ای امن از دیگران آس کنید.

سایر مکان های Fitness First شامل

آنجل ، برکلی ، کامدن ، هارینگای ، هایبوری ، هایل هولبورن ، رشته ، والدورف ، بیشوپسگیت ، برودگیت ، پل لندن ، میدان دوونشایر ، خیابان فنچرچ ، گراسچورچ ، ایلفورد ، لیتون ، خیابان لیورپول ، بنای یادبود ، رومفورد ، اسپیتالفیلدز ، میدان توماس مور ، بالهام ، بریكستون ، كلاپام ، كویین پارك ، چوپان بوش ، استراتهام ، خیابان باركر فتر لین ، ویکتوریا ، جاده دادگاه تاتنهام.


این سالن های ورزشی کاملاً محدودیت عضویت دارند و بالاترین فوت مربع را برای هر عضو در شهر لندن دارند. این تجهیزات پیشرفته با تمرکز بر این توانایی را به شما می دهد که مانند یک ورزشکار امروزی در کنار قهرمانان ملی ، اروپا و جهان تمرین کنید. Bank Athletic Bank که در قلب منطقه مالی لندن واقع شده است ، امکانات گسترده ای مانند پیست دو سرعته دو منظوره چند منظوره ، تجهیزات تناسب اندام و مقاومت چکش ، رک های قدرت مخصوص و سیستم عامل های بالابر را ارائه می دهد.

سایر مکان های City Athletic عبارتند از:

ویکتوریا

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

زنجیره سالن ورزشی F45 مبتنی بر جامعه ، مبتنی بر جامعه استرالیا ، 36 جلسه مختلف هفته ای کاردیو ، مقاومت ، هیبرید و ریکاوری را با ترکیب تمرینات متناوب (HIIT) ، عملکردی و مدار ارائه می دهد. هر کلاس گروهی با هدف سوزاندن حداکثر 750 کالری در هر جلسه 45 دقیقه ای برای بهبود سرعت متابولیسم ، استقامت ، سطح انرژی و قدرت طراحی شده است. نوشیدن مقدار زیادی آب را فراموش نکنید زیرا در دقیقه 46 عرق می ریزید!

سایر مکان های F45 عبارتند از:

لیورپول خیابان ، تاور پل ، ایسلینگتون ، میل وال ، لندن فیلدز ، هاگرستون ، بلک وال ، استراتفورد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سالن بدن سازی 24 ساعته هاردکور در سال 1985 تاسیس شد ، آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. کشش بیش از 8000 فوت مربع و ارائه آموزشهای شخصی در محل ، و همچنین فروشگاه تغذیه و پروتئین ، این برای هاردکور است. یک تصور غلط رایج این است که زنان باید از وزنه برداری جلوگیری کنند اما واقعیت این است که مزایای سلامتی بی شماری مانند کاهش وزن ، افزایش انرژی ، تقویت بدن و احساس قدرتمند بودن را در اختیار زنان قرار می دهد. برو بگیر دختر!

مکان های دیگر عضلات سازی عبارتند از:

استوک نیوینگتون

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بدون قرارداد ، زنجیره ورزش 24 ساعته مناسب بودجه. این سالن ورزشی شامل مناطق آزاد و دارای تمرینات عملیاتی ، دستگاه های وزنه برداری و قلب ، دوش و کمد است که همگی با فضای آرام و مطلوبی مطابقت دارند.

سایر مکان های بدنسازی شامل:

Acton ، Canning Town ، Catford ، Charing Cross ، Croydon ، Fulham ، Holborn ، Monument ، Oxford Street ، Stepney Green ، Stockwell ، Tooting ، Vauxhall ، Walworth Road و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیر رشد مخاطب ما ، اسکارلت اندرسون ، وی را در Instagramscarlet_vpa دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>