11 بهترین پارازول و چتر باغ 2021 برای معاشرت در فضای باز

[ad_1]

این یک واقعیت مشهور است که بحث در مورد آب و هوا چیزی سرگرمی ملی است. چه خیلی سرد باشد ، چه بسیار بارانی ، چه مرطوب یا چه بسیار باد ، ما بریتانیایی ها از کارت هوایی که خدایان به ما ارزانی داشته اند ، هرگز کاملاً راضی نیستیم. و استرس بررسی برنامه های آب و هوایی وقتی صحبت از سرگرمی در فضای باز می شود – که فقط چند روز دیگر نیست – به اوج جدیدی می رسد. لیوان شراب بسته بندی شده در باغ با دختران شما ، ورودی است.

در حالی که نمی توانیم روزهای بدون باران را تضمین کنیم – یا اینکه پس از غروب آفتاب به قفل و بخاری در فضای باز نیازی نخواهید داشت – روزهای آفتابی در راه است ، بنابراین ما تمام وسایل باغ را که می توانیم ذخیره کنیم. از صندلی های آفتاب گرفته تا پتوهای پیک نیک و اجاق های پیتزا.

مطمئناً ، ما بسیار هیجان زده هستیم ، اما فکر پوست ما (که اخیراً نور خورشید زیاد ندیده است) ناگهان پخت در آفتاب تمام روز در حالی که ما BBQ با نزدیکترین و عزیزترین خود BBQ تا حدودی جذاب نیست. SPF را تصویب کنید – و در حالی که در آن هستید ، پیشنهاد می کنیم سرمایه گذاری در یک چتر باغ ما چتر در فضای باز. در یک روز آفتابی معاشرت در باغ شما نه تنها سایه مورد نیاز شما را تأمین می کند ، بلکه افزودنی شیک برای تکمیل فضای بیرونی شماست.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست های میز بیسترو گرفته تا فرش های باغ و جورچین ها

چگونه می توان یک چتر چینی باغ را انتخاب کرد؟

اگر زیبایی را کنار بگذاریم ، اندازه اصلی ترین عامل برای انتخاب چتر در فضای باز است. فضای بیرونی واقعی خود را ارزیابی کنید و سپس فاکتورهای دیگری مانند مبلمان خود را در نظر بگیرید (نمی توانید چتر بازی ای که فقط بخشی از میز شما را بپوشاند یا آن را غرق در آن کنید) ، جایی که چتر را لنگر می اندازید و فراموش نکنید که عامل در بیش از آویزان یا سقف.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آیا چتر از UV محافظت می کند یا بیشتر یک چتر آرایشی تزئینی است.

چه نوع چترهایی در فضای باز وجود دارد؟

وقتی نوبت به چترهای فضای باز می رسد ، گزینه های شما یک چتر سنتی ، یک چتر کنسول دار یا یک چتر دیواری است. چترهای سنتی یک گزینه سبک وزن هستند که دارای یک تیر مستقیم هستند که یا به پایه سنگینی احتیاج دارند و یا می توانند در مبلمان باغ شما بایستند تا آنها را لنگر بیندازند. آنها قادر به کج شدن و تنظیم ارتفاع هستند ، اما اجازه حرکت بیش از حد را نمی دهند.

چترهای سبک کنسول از طرف دیگر دارای یک بازوی خمیده است که به شما اجازه می دهد تا چتر خم شده و چرخانده شود ، بنابراین می توانید سایه خود را حرکت دهید. به علاوه پایه و ساختار اصلی را نمی توان به دلیل بازوی طولانی از مسیر خود دور کرد. آنها بسیار سنگین ترند و به راحتی نمی توان آنها را جابجا کرد.

در نهایت چترهای دیواری همچنین یک گزینه هستند ، اما آنها بسیار به اثری ثابت از فضای بیرونی شما تبدیل می شوند. با این وجود اگر فضای محدودی داشته باشید ایده آل هستند.

بهترین شراب های بسته بندی شده برای تابستان پیش رو ، از قرمزهای کامل بدن تا گل رز ترد

بهترین چتر آفتاب باغ چیست؟

ما تصحیح بهترین چترهای چتر باغی را ترتیب داده ایم ، اما چتر برتر شیک و کاربردی ما که پوشش گسترده ای را برای شما فراهم می کند ، چتر بازی 3 متری مستقل جان لوئیس است. تنظیم آسان آن ، دارای محافظت در برابر آفتاب UV50 + (پوست شما بعداً می تواند از ما تشکر کند) و شامل چراغ های خورشیدی روی سایبان برای زمان غروب خورشید است. و ما عاشق طراحی معاصر و مینیمالیستی هستیم – آیا لازم است بیشتر بگوییم؟

الان بخرش

بهترین صندلی های خورشیدی برای آوردن لرزش های شیک در تعطیلات به باغ پشتی شما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>