11 بهترین کوسن مبلمان پالت برای اتاق خواب ، باغ و اتاق نشیمن

[ad_1]

با نوید آب و هوای بهتر (اینجا امیدواریم) آرزو برای ارتقاgrade باغ های ما حاصل می شود. آماده برای مهمانی های پیتزا (اجاق پیتزا را پهن کنید) ، BBQ ها و شب های ساخت کوکتل در پاسیو.

اگر ناامید هستید که به فضای خود مقداری TLC بدهید اما نمی توانید هزینه بیش از 1000 پوند را برای یک مبل گوشه باغ Made.com کاملاً توجیه کنید ، ابراز ناراحتی نکنید. مبلمان پالت در حال حاضر خبر بزرگی است ، و به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای تراز کردن بازی مبلمان باغ ، خبر عالی است.

مبلمان پالت از ابتدای همه گیری ، زمانی که همه ما به خواب زمستانی رفتیم و وسواس دوچرخه سواری همه چیز را که در چشم داشتیم ، شروع به محبوبیت کرد. به همین ترتیب ، این اواخر Pinterest را به خود جلب کرده است – DIY’ers همه چیز را از میزهای قهوه تا قاب های تخت از پالت چوبی فروتن تغییر می دهد.

جای تعجب نیست: شما می توانید به اندازه 10 پوند بصورت آنلاین یک پالت چوبی جمع کنید و سپس تنها چیزی که نیاز دارید لیسیدن رنگ و مقداری است کوسن مبلمان پالت تا قطعه جدید شما راحت شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست میزهای بیسترو گرفته تا فرش و مبل های باغ

مطمئناً ، برخی از کوسن های مبلمان پالت حدود 100 پوند دارند ، اما از آنجا که این تنها هزینه اصلی شما است ، ایجاد مبل پالت خود * بسیار * ارزان تر از خرید یک مجموعه غذاخوری باغبانی با قیمت تمام شده است.

نگران باران هستید؟ شما نیازی نیست بسیاری از کوسن های مبلمان پالت در این ویرایش در برابر آب و هوا مقاوم هستند ، بنابراین نیازی نیست که کمی خیس شوید. نمونه مورد: این کوسن های مبلمان پالت تیف بژ که کمتر از 30 پوند از Etsy وارد می شوند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کوسن های مبلمان پالت نیز به طرز شگفت انگیزی در داخل کار می کنند. اگر در حال حاضر نمی توانید یک مبل کاملاً جدید را توجیه کنید ، اما به دنبال روشی مقرون به صرفه برای به روزرسانی نشیمن اتاق نشیمن خود هستید ، یک مبل پالت می تواند گزینه مناسبی باشد. Urban Outfitters موردی برای کوسن های کف ، بالشتک های مبلمان پالت و بالشتک های تخت روز است که آزمایش زمان را در داخل تحمل می کند.

خانه Instagram خود را آماده در نظر بگیرید.

بهترین کاناپه ها برای هر بودجه و سبک منزل هنگام استقبال از مهمانان در داخل خانه

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>