11 بهترین گیاه حلق آویز برای تزئین خانه خود با | 2021

[ad_1]

ما در سال گذشته به طور جدی انگشت سبز کرده ایم ، زیرا نشستن در خانه در داخل سال به این معنی است که توجه خود را به همه چیزهای داخلی ، لوازم خانگی و باغ خود معطوف کرده ایم.

از گیاهان مصنوعی گرفته تا معامله واقعی ، ما فضای خود را با شاخ و برگ پر کرده ایم و یک گیاه اصلی است. بیش از حد به آنها عشق بورزید و ممکن است در نهایت آب و هوای بیش از حد آبیاری شوند ، تعداد کمی از برگها و برگهای پژمرده در پی آنها باقی خواهد ماند. جای تعجبی نیست که #PlantTikTok بیش از دو میلیارد بازدید داشته است زیرا مردم به شدت به دنبال راهنمایی و ایده برای محل سکونت خود هستند.

تبدیل شدن به یک “مادر گیاه” می تواند اضطراب شما را کاهش دهد ، بنابراین در اینجا بهترین گیاهان داخل سالن برای روشن کردن قفل زمستانی وجود دارد

آنها نه تنها ایده خوبی برای شاداب کردن خانه شما نیستند ، بلکه گیاهان آپارتمانی داخلی دارای لیست طولانی از مزایا هستند ، از بهبود کیفیت هوا گرفته تا کاهش استرس و حتی ایجاد WFH به یک تجربه بهتر و همه جانبه. در راهنمای ما برای بهترین گیاهان داخلی ، مشخص شد که در سال 2014 ، محققان دانشگاه اکستر کشف کردند که گیاهان می توانند 15 درصد بهره وری را افزایش دهند. شما همچنین می توانید با استفاده از این آمار به افرادی که با آنها زندگی می کنید متقاعد شوید که کاملاً به گیاه دیگری برای افزودن به مجموعه خود نیاز دارید. فقط گفتن

آوردن فضای خارج از منزل نیز می تواند فوراً باعث افزایش خلق و خو شود ، به خصوص اگر در یک شهر شلوغ یا یک برج برج زندگی می کنید و اشتیاق به سبزی را دوست دارید. در حالی که گیاهان کف ، گیاهان موذی و گیاهان زیادی برای خرید بسیار وجود دارد ، اما گیاهان دار آویزان را فراموش نکنید.

اگر محدودیت فضا ندارید و نمی خواهید اتاق های کوچکتر را بهم بزنید ، کاملاً مناسب است ، انواع مختلفی وجود دارد که در خانه و بیرون از آن رونق می گیرند و بخشی از تفریح ​​این است که کجا آنها را قرار دهید. آنها همچنین برای نگه داشتن انگشتان کوچک ، گربه ها و سگها در معرض دید قرار گرفتن درخشان نیستند ، بنابراین احتمال دارد که آنها عمر طولانی تری نیز داشته باشند.

ما نمی توانیم دروغ بگوییم ، زنده نگه داشتن آنها اغلب می تواند یک کار تمام وقت باشد ، اما به غیر از نگه داشتن کمی شاخ و برگ در شرایط بکر ، هیچ چیزی به شما احساس نمی کند که زندگی مشترک خود را پشت سر گذاشته اید ، بنابراین ما بهترین ها را انتخاب کرده ایم الان خریدن.

بهترین گیاهان آویز داخل خانه کدامند؟

هرچه نگهداری کمتری بهتر باشد ، بهتر می گوییم ، اما Devil’s Ivy به دلیل خواص تقریبا غیرقابل انعطاف آن یک گزینه محبوب است. به طور جدی ، تقریباً در هر شرایط نوری می تواند زنده بماند ، اگر خاک خشک باشد و عاشق فضاهای مرطوب مانند حمام یا آشپزخانه شما باشد ، فقط به آبیاری هفتگی نیاز دارد.

سرخس های بوستون یکی دیگر از گزینه های بدون سر و صدا است که دارای برگهای سبز پر جنب و جوش است که یک رنگ روشن به خانه شما اضافه می کند. گرچه محیط مرطوب را ترجیح می دهد ، اما از طریق خشکسالی فوق العاده تحمل می کند ، بنابراین اگر آبیاری آن را فراموش کنید ، از پس آن بر می آید. نئون Epipremnum aureum نیز به راحتی قابل رشد و مراقبت است ، هرچند روز با خشک شدن خاک با بطری اسپری و آب کمی غبارآلود می شود.

چگونه یک گیاه آویزان را آویزان می کنید؟

اگر اجاره نمی کنید یا صاحبخانه بسیار منطقی دارید ، گزینه بدیهی استفاده از قلاب سقفی است که در سقف یا دیوار سوراخ شده است.

با این حال ، اگر مشتاقید که هیچ اثر دائمی بر جای بگذارید ، قلاب های سقفی فرمان از آمازون بهترین مورد بعدی است که به شما امکان می دهد گیاهان را بدون آسیب گذاشتن آویزان کنید.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست های میز بیسترو گرفته تا فرش های باغ و چکش ها

یا قلاب های در را امتحان کنید ، که آویزان شدن یک گیاه یا گلدان گیاه آویزان برای چند ثانیه طول می کشد و اگر می خواهید فضای خود را به طور منظم تغییر دهید یا گیاهان را در نزدیکی نور آفتاب قرار دهید ، می توانید آنها را به راحتی جابجا کنید.

چه گیاهانی برای حلق آویز گلدان مناسب است؟

برخی از گیاهان آویز دارای گلدان هستند ، در حالی که دیگران نیاز به خرید یک ظرف جداگانه دارند و مکانهایی مانند Etsy ، Oliver Bonas و Anthropologie دارای تعداد زیادی از طراحی های شیک و کاربردی هستند که ظاهر نهایی کامل گیاه جدید شما را اضافه می کنند.

برخی از گیاهان مورد علاقه ما برای گلدان های آویز شامل رشته مروارید است که همانطور که از نامش پیداست بسیار زیباست. برگهای آن که به آبیاری بسیار کمی نیاز دارند ، مانند نخود فرنگی به نظر می رسند و چون یک انگور خزنده است ، در فضاهای مختلف سازگار می شود و به تنهایی تکه ای از دکوراسیون منزل می شود و برای انواع کاشت مناسب است.

برای چیزی کمتر از بقیه ، Dischidia nummularia ، رشته AKA نیکل را امتحان کنید ، که کمی منحصر به فرد است. در اصل در محیط های گرمسیری یافت می شود ، اغلب می توان به چسبیدن به درختان برای جذب مواد مغذی آن اشاره کرد و می تواند به 3 متر برسد.

جلوتر بهترین گیاهان آویز برای تزئین فضای شما هستند ، البته همه با نگهداری کم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>