11 بهترین Airbnb در پرتغال 2021: لیسبون ، پورتو ، فاروب Airbnbs

[ad_1]

Airbnbs در پرتغال” بود به راحتی آخر هفته گذشته گوگل ترین واژه ما بدیهی است که در کنار “یک خماری اجتماعی یک چیز است” و “لباسهای باغ میخانه که گرم و در واقع زیبا هستند”. بله: بعد از اینکه پرتغال به انگلیس اضافه شد “لیست سفر سبز“عصر جمعه – با افرادی مانند ایسلند ، اسرائیل ، استرالیا و جبل الطارق که در حال همراهی هستند – ما آرزوی تعطیلات آخر هفته طولانی در لیسبون / چهار شب در الگاروه را داشتیم که اکنون * در واقع * عملی است. به همین ترتیب ، ما بسیار زیبا هستیم در صورت تمایل به رزرواسیون ، بهترین مکانهای مناسب برای معرفی بهترین Airbnbs در پرتغال است که هنوز هم در این تابستان موجود است. تن.

قبل از تعهد ، بیایید یک چیز را روشن کنیم: “لیست سبز” در واقع به چه معناست؟ خوب ، اگر از یکی از دوازده مقصد لیست سبز برگردید بعد از 17 مه، پس از بازگشت نیازی به قرنطینه نخواهید داشت. شما حتماً در مقصد خود به یک آزمایش قبل از عزیمت احتیاج دارید – و آزمایش PCR در (یا قبل) روز دو بعد از بازگشت به انگلستان. اما این نوع این … هیچ قرنطینه ای در هتل و هیچ انزوایی از خود ندارد.

رسمی است ، تعطیلات بین المللی دوباره برگشته است! در اینجا منظور سیستم چراغ راهنمایی برای سفرهای خارجی شما در سال جاری است (به علاوه همه 12 کشور با لیست سبز)

البته ، حتی اگر ما هم باشیم ، ممکن است در تابستان امسال راحت نباشید و به خارج از کشور بروید دارند توسط BoJo حق الزحمه داده شده است. و این اشکالی ندارد. در انگلیس و مقصد تعطیلات آخر هفته کلبه های تعطیلات زیادی وجود دارد که فقط چند ساعت با ماشین از لندن رانندگی فاصله دارند و می توانند تعطیلاتی را برای شما به راحتی و آرامش بخش کنند. و کدام نمی کند برای بازگشت و عزیمت 50 £ برای آزمایش Coronavirus نیاز دارید. اما ، اگر وسوسه شدید که به خارج از کشور بروید ، ما واقعاً شما را سرزنش نمی کنیم.

ما در پرطرفدارترین مقصد برای تعطیلات پرتغال ، تعداد زیادی Airbnb شیک و شیک پیدا کرده ایم ، از لیسبون (بدون بلعیدن حداقل پنج تارت کاستارد از Pastéis de Belém و مقدار زیادی کوکتل در رستوران فارماشیا) تا فارو و شهر پورتو که به طور فزاینده ای محبوب است.

بهترین مرغ هایی که در انگلیس برای تعطیلات آخر هفته دختران در خارج از کشور به خاطر می آورند

یک آپارتمان مجلل و نه مهمان در منطقه Baixa در لیسبون وجود دارد که پر از نور است و دارای سه اتاق خواب و سه حمام (به علاوه جهنم داخلی با ارزش اینستاگرام) یا یک ملک دوازده نفره لوکس با منظره اقیانوس و استخر پشت بام در فارو . بنابراین ادامه دهید – یک مرور کنید. حتی اگر باشی نه در حال برنامه ریزی برای پرواز در تابستان امسال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در اینجا بهترین Airbnbs در پرتغال با تابستان 2021 موجود است.

همه در دسترس بودن لیست شده در زمان انتشار صحیح است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>