11 بهترین Airbnbs در ایبیزا: Ibiza Airbnbs برای رزرو هم اکنون

[ad_1]

وحشت نکنید ، اما این اتفاق می افتد: ایبیزا رسما در لیست سبز دولت انگلیس قرار گرفته است ، این بدان معناست که امیدها و آرزوهای ما برای یک گرایش گرم در تابستان در حال تحقق است.

با این وجود ، در میان این همه خبر خوشحال کننده ، ما فراموش کرده ایم که چگونه در حقیقت به دنبال مکانی برای اقامت بگردیم … چه رسد به اینکه مکانی با قابلیت دسترسی پیدا کنیم. شور و هیاهوی بسیاری از افراد ناامید (مانند ما) وجود دارد که باید در آفتاب بالئاری بنشینند ، بر روی کوکتل ها بنوشند و در SPF خود را بکشند ، که دست زدن به Airbnb را برای حداقل کاری دشوار می کند.

ایبیزا رسماً چراغ سبز تعطیلات سازان انگلیس را دریافت کرده است ، بنابراین در اینجا بهترین هتل های موجود در تابستان وجود دارد

در شکل GLAMOR واقعی ، ما آن را کشف کرده و پیدا کرده ایم بهترین Airbnbs در ایبیزا درست به موقع برای نجات شما – بیایید قبول کنیم – وظیفه کمتر مطلوب جستجو برای جایی برای ترساندن است. آخرین چیزی که می خواهید یک است بین بین لحظه ای که همه شما و گروه همسرانتان به محل اقامت خود مراجعه می کنید تا عملاً در آنجا سقوط کند. نه. شما می خواهید از نظر زیبایی محیطی مناسب برای قرار دادن پاهایتان باشد ، محیطی که ارزش پست شدن در اینستاگرام را دارد. این کمترین چیزی است که شما لیاقت آن را دارید بعد از این همه مدت در بارانی انگلیس قدیمی.

قبل از اینکه حتی بپرسید بله ، همه این ویلاهای ایبیزا دارای استخر شنا هستند. ما را برای چه می برید؟ بنابراین چمدان ها ، کیف های لوازم آرایش و کیف های آخر هفته خود را بسته بندی کنید ، حوله های ساحلی ، کلاه های آفتابی ، صندل ها و لباس های تابستانی خود را بگیرید زیرا ما کاملاً * خیره کننده * پیدا کرده ایم Airbnbs در ایبیزا با در دسترس بودن تا شما ASAP را رزرو کنید.

فکر رفتن به ایبیزا را دارید؟ در اینجا نحوه انجام این کار در طی یک بیماری همه گیر آورده شده است

PSA ، ممکن است بخواهید اسکیت های خود را روشن کرده و یکی از آنها را سریعاً ضرب و شتم کنید – آنها مانند کیک های داغ به فروش می رسند بنابراین فرصتی برای اتلاف وجود ندارد همچنین لازم به ذکر است که ، در حالی که ما بریتانیایی ها مجاز به سفر و اقامت در آنجا هستیم ، قوانین در ایبیزا با قوانین انگلستان متفاوت است – اگرچه در حال بررسی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

ما 19 کلبه تعطیلات با وان آبگرم پیدا کرده ایم که در ژوئن ، جولای ، آگوست و سپتامبر در دسترس هستند

در تابستان امسال فهرست 11 جزیره برتر Ibiza Airbnbs را داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>