11 فرد مشهوری که نمی شناختید دارای دو قطبی هستند

[ad_1]

هشدار ماشه: دوقطبی.

دو قطبی چیست؟

اختلال دو قطبی نوعی تشخیص است که به افرادی که دوره های افسردگی و همچنین دوره های شیدایی یا بیش فعالی را تجربه می کنند داده می شود. البته ، طبیعی است که همه ما “بالا” و “پایین” در روحیه خود داشته باشیم ، اما اینها معمولاً به سرعت قابل عبور هستند. برای افراد مبتلا به اختلال دو قطبی ، این دوره ها می توانند مدت طولانی ادامه داشته و منجر به رفتارهای شدید شوند.

تخمین زده می شود که از هر 100 نفر 1 نفر دچار اختلال دو قطبی می شود و اگرچه ما نمی دانیم که علت آن در دوره های استرس شدید یا تغییرات عمده زندگی می تواند چیست ، اما جیم میسون ، روان درمانگر سیستمیک و بنیانگذار خدمات درمان خانواده ، یک روش خصوصی خصوصی بهداشت روان که دسترسی سریع به درمانهای متخصص و مبتنی بر شواهد را در قلب دهکده ویمبلدون ارائه می دهد.

چگونه بر رفتار فرد تأثیر می گذارد؟

در دوره های افسردگی ، برخی از افراد ممکن است احساس ناامیدی کنند ، علاقه خود را به چیزهایی که قبلاً از آن لذت می بردند از دست بدهند ، متوجه تفاوت اشتها یا الگوی خواب خود شوند و فکر خودکشی کنند.

یک روان درمانگر در مورد Kanye West ، اختلال دو قطبی و کلاله ای که مردان سیاه پوست در مورد سلامت روان روبرو هستند

در طی مراحل شیدایی ، مردم اغلب احساس خارق العاده ، پر از ایده های خلاقانه و سرشار از انرژی می کنند. با این حال ، این اشتیاق و اشتیاق ، همراه با احساس توانایی “انجام هر کاری” ، ممکن است منجر به این شود که افراد کارهایی را انجام دهند که ممکن است به طور معمول انجام ندهند و یا هزینه هایی را که ندارند انجام دهند. همچنین ممکن است این خطر وجود داشته باشد که مبتلایان از خوردن و آشامیدن صحیح دست بکشند و گوش دادن به صحبت های دیگران در اطراف خود برایشان سخت باشد.

بسیاری از افراد این بخش از اختلال دوقطبی خود را به همان اندازه که می توانند در خلاقترین حالت خود باشند ، برای آنها مفید می دانند و این می تواند مشکل در مصرف دارو باشد زیرا هر دو طرف کسل می شوند و باعث می شود افراد انرژی و اشتیاق را که از دست می دهند از دست بدهند. با قسمت های شیدایی.

دو قطبی که اغلب با اشتباه تشخیص داده می شود؟

بسیاری از افراد ابتدا افسردگی بالینی تشخیص داده می شوند و بعداً دوره هایی از شیدایی را تجربه می کنند که منجر به تشخیص اختلال دو قطبی می شود. گاهی اوقات وقتی افراد حرفه ای و یا افرادی که آنها را تجربه نمی کنند ، می توانند ضد افسردگی تجویز کنند که می تواند خطر ابتلا به شیدایی را افزایش دهد.

من سرانجام تصمیم گرفتم پس از 6 سال مصرف داروهای ضد افسردگی ، یک درمانگر خوب پیدا کنم ، آنچه را باید بدانید در اینجا آورده شده است …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیر رشد مخاطب ما ، اسکارلت اندرسون ، وی را در Instagramscarlet_vpa دنبال کنید

11 فرد مشهور الهام بخش که نمی دانید دو قطبی هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>