11 محصول برتر Kiehl برای آکنه ، ضد پیری و پوست چرب

[ad_1]

حدس وحشیانه: اگر شما یک GLAMOR خوان منظم هستید ، شما شاید در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد نام تجاری فوق العاده Kiehl’s مراقبت از پوست می دانید. جای تعجب نخواهد بود: Kieh’s بیش از 126 سال تجربه تجربه (!) در تهیه مرطوب کننده ها / ماسک های صورت / پاک کننده هایی دارد که برای پوست کاملاً مفید هستند ، بدین معنی که محصولات آنها جز st محصولات اصلی برای مراقبت از پوست در اکثر موارد است. ویراستاران و تأثیرگذاران اطراف.

اگه تو هستی نه آشنا ، در اینجا کمی از درس تاریخ (سرگرم کننده) وجود دارد. اولین فروشگاه Kiehl در نبش خیابان سیزدهم و خیابان سوم در شهر نیویورک در سال 1851 افتتاح شد. در 1854 ، داروساز John Kiehl داروخانه را خریداری کرد و فعالیت خود را با نام “Kiehl Pharmacy” آغاز کرد – نامی متناسب با آن با رویکرد دارویی و علمی که در زمینه مراقبت از پوست دارند. آنها در واقع یکی از اولین مارک های زیبایی در ایالات متحده بودند که مواد تشکیل دهنده خود را بر روی محصولات خود ذکر می کنند ، بنابراین همیشه با مصرف کنندگان خود مترقی ، آینده نگر و کاملاً شفاف بوده اند.

همه Kiehl ها را بخرید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این رویكرد ثابت مانده است و بسیاری از محصولاتی كه توسط شیمی دان و پسر شاگرد كیل ، آرون مورس ، از همان اوایل دهه 1960 امروز همچنان پرفروش ترین برند است. مورد ذکر شده: تونر عصاره گیاهی Calendula ، لوسیون قابض آبی (دوست داشتنی اندی وارهول) ، مومیایی کننده لب شماره 1 Kiehl و کرم صورت فوق العاده مورد علاقه تأثیرگذار.

به طور خلاصه ، تمرکز طولانی مدت آنها بر روی مواد تشکیل دهنده طبیعی و فرمول های اثبات شده علمی دستورالعمل موفقیت بوده است. اما با وجود بسیاری از محصولات که اکنون در سایت موجود است ، دانستن اینکه به عنوان اولین بار چه خرید کنید می تواند مشکل باشد. Enter: ویرایش سرپرستی ما از بهترین محصولات Kiehl که سردبیران GLAMOR بارها و بارها به آن دست می یابند.

اما اول ، پاسخ برخی از سوالات کیهل شما که در حال سوختن است …

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 25 بهترین ماده در تمام زمان ها است

آیا Kiehl برای پیری پوست مفید است؟

Kieh’s محصولات زیادی را با در نظر گرفتن پیری پوست در نظر گرفته است. در واقع ، آنها کل بخش “کرم های ضد پیری” را در وب سایت خود دارند. در حالی که بهترین محصول ضد پیری Kiehl برای شما به نوع پوست و نگرانی های شخصی شما بستگی دارد ، موارد مورد علاقه ما شامل کرم قدرتمند کاهش چین و چروک SPF 30 ، 49 پوند (با PCA مس برای تثبیت کلاژن و بهبود خاصیت ارتجاعی) و کرم فوق العاده چند منظوره است. ، 59 پوند (تهیه شده با ویتامین فیتومیمتیک A برای کاهش قابل توجه ظاهر چین و چروک ها).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین مرطوب کننده Kiehl کدام است؟

باز هم ، بهترین مرطوب کننده Kiehl برای شما به نوع پوست و نگرانی های پوست شما بستگی دارد. اما محبوب ترین مرطوب کننده Kiehl؟ این می تواند کرم صورت فوق العاده باشد. این ماده با مواد مغذی مانند اسکوالان ، روغن آووکادو ، روغن زردآلو و روغن بادام شیرین تشکیل شده است و بیش از 1500 مورد بررسی 5 ستاره دارد و برای انواع پوست بسیار مناسب است.

الان بخرش

بهترین مرطوب کننده های SPF برای محافظت از پوست شما در تمام طول سال (بله ، حتی وقتی که در بیرون خاکستری باشد)

محصولات کیل بهترین هستند؟

برای ویرایش کامل ما به پیمایش ادامه دهید.

همه Kiehl ها را بخرید

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>