11 هدفون مناسب برای استفاده در بازگشت به سالن ورزشی | 2021

[ad_1]

این رسمی است ، سالن های ورزشی سرپوشیده همراه با سالن های زیبایی و خرده فروشی غیر ضروری در 12 آوریل بازگشایی می شوند. چه بخاطر بازگشت به تردمیل ، دوچرخه در حال چرخش یا بخش وزنه ، خارش دارید ، فقط چند روز باید منتظر بمانید تا دوباره به زمین ورزشگاه برگردید.

در حالی که در قفل هستیم ، پیاده روی های روزمره یا تمرینات در خانه به ما داده می شود ، ما نمی توانیم صبر کنیم که در یک فضای اختصاصی برای ورزش وقت بگذاریم ، این شامل تعریق در اتاق نشیمن کنار میز WFH شما نیست ، که در این مرحله در همه گیری فقط به ما تب کابین می دهد. در کنار مزایای جسمی ، ورزش همچنین یک روش اثبات شده برای کاهش استرس و کمک به مدیریت سلامت روان است.

11 بهترین دمبل برای استفاده در منزل برای تن دادن ، تقویت عضلات و بهبود آمادگی جسمانی

همانطور که در حال پایان یافتن سومین قفل سوم هستیم ، بازگشایی سالن های بدنسازی همچنین برای کسانی که در فضاهای عمومی و اجاره ای زندگی می کنند ، جایی که در آنجا اتاق یا تفریح ​​همسایگان مسکن برای استراحت ناهار شما وجود ندارد ، یک استقبال خوب است.

در تلاش برای بازگشت به یک برنامه تناسب اندام که ممکن است در قفل شدن از دست رفته باشید ، باید مطمئن شوید که لباس ورزشی شما خالی از لطف نیست. از سوتین های ورزشی حمایتی گرفته تا لباس های تمرینی که شما را از ورزش هیجان زده می کند ، شما را برای اولین بار که وارد سالن ورزشی می شوید و در تمرینات تردمیل گیر می کنید ، پوشانده ایم.

بهترین هدفون برای استفاده در حین اجرا چیست؟

یک موردی که نمی خواهید فراموش کنید ، یک هدفون است که در هنگام تمرین و همچنین برای انجام فعالیت های بیرون از منزل به بدنسازی می آید.

یک جفت خوب شما را در منطقه جذب می کند و به شما کمک می کند حتی با سخت ترین آموزش به شما انگیزه دهد و از همه مهمتر همه افراد دیگری را که در اطراف شما تمرین می کنند نیز غرق می کند.

خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد ، جایی که شما می خواهید بیش از حد گوش ، گوش ، بی سیم یا بلوتوث باشید ، مارک های مقرون به صرفه و طرح های برتر با یک کلیک فاصله در راهنمای خرید ما وجود دارد. از جوانه های گوش کم صرفه جویی که روی تردمیل نمی ریزد یا سبک های بزرگتری که در گزینه های بیش از حد گوش برای کوبیدن روسازی ها دیده می شود ، ما بهترین دسته را با دست چیده ایم.

آیا هدفون یا هدفون برای اجرای بهتر هستند؟

اگر تمایل دارید کاملاً عرق کنید ، در یک جفت گوش محافظ سرمایه گذاری کنید. تمیز کردن و بهداشت آنها راحت تر خواهد بود ، به هر حال هیچ چیز بدتر از این نیست که آهنگ های شما با گیر افتادن در وسط قدم یا کشیدن گوش هایتان به دلیل تعریق از 5K کوتاه شود.

19 بهترین بطری آب بنابراین می توانید در حالی که بدن خود را مرطوب نگه دارید پایدار باشید

آنها همچنین برای استفاده کنندگان عینک نیز مناسب خواهند بود زیرا با بازوی عینک تداخل ایجاد نمی کنند و بر نحوه نشستن روی گوش شما تأثیر نمی گذارند.

ناگفته نماند ، آنها فضای کمی در کیف بدنسازی شما اشغال می کنند و فضای بیشتری برای تعویض لباس و حوله ها دارند.

بهترین هدفون های بالای گوش برای دویدن کدامند؟

با این حال اگر می خواهید این هدفون ها را روی گوش خود بگذارید بهترین راه حل برای شما خواهد بود ، میزان صدای لیست پخش Dua Lipa خود را زیاد کنید و مجبور نیستید برای بقیه تمرینات به آنها فکر کنید.

مارک های پیشرفته اغلب به شما امکان می دهند پس از سایش ، بالشتک های گوش را تعویض کرده و روی هر گوش کنترل صدا و آهنگ داشته باشید ، بنابراین با یک ضربه می توانید آهنگ ها را تغییر دهید ، صدا را بی صدا کنید یا میزان صدا را افزایش دهید.

بعد از محتوای تناسب اندام بیشتر؟ از این طریق به دنبال بهترین هدفون های بی سیم بروید ، در اینجا بهترین سوتین های ورزشی و در این جهت برای بهترین غلتک های فوم برای بهبود سرعت در بین تمرینات هستید.

بهترین هدفون های در حال اجرا کدامند؟ بهترین هدفون های بلوتوث کدامند؟ هدفون با بودجه چطور ؟! برای انتخاب کامل بهترین هدفون های موجود در بازار به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>