12 بهترین کمربند در حال اجرا: کمربندهای آزمایش شده و آزمایش شده که از بالا بیرون می آیند

[ad_1]

اگر اخیراً به عنوان یک مبتدی شروع به دویدن کرده اید ، یا مدتی است که به طور منظم در حال دویدن هستید ، می دانید که افزایش اندورفین پس از اجرا چقدر به شما احساس می کند.

هنگام دویدن ، هورمونهای شادی معروف به اندورفین آزاد می شوند ، بدین معنی که دویدن ، دویدن یا حتی پیاده روی به سلامت روان شما کمک می کند ، همچنین به عنوان جسمی شما به همین دلیل ورزش – در طول یک سال کاملاً بی سابقه – بیش از هر زمان دیگری مهم است.

احتمالاً یک جفت مربی قدیمی قابل اعتماد ، یک سوتین ورزشی مورد علاقه و یک جفت شلوار استرچ تمرین دارید که بدون آن عرق نمی کنید. ولی آیا شما روی کمربند رانندگی سرمایه گذاری کرده اید؟ هنوز؟

ممکن است آنها به عنوان ضروری ترین بسته مناسب به شما اعتصاب نکنند ، اما وقتی می گوییم اینها مناسب هستند به ما اعتماد کنید جدی دستی. بیشترین شما را بین 10 تا 30 پوند تنظیم می کند و کیسه مهم را تهیه کنید شما باید تلفن ، کلیدها و کارت های خود را حمل کنید.

اگر برای بالا بردن درجه یک تجهیزات بدنسازی در منزل خود در کتری یا دمبل سرمایه گذاری کرده اید ، زمان آن فرا رسیده است که برای دویدن خود نیز همین کار را انجام دهید ، درست است؟ درست. بنابراین برای انتخاب بهترین کمربندهای دویدن از آمازون ، لولومون ، دکاتلون و موارد دیگر به ادامه مطلب بروید.

18 بهترین بطری آب بنابراین می توانید در حالی که بدن خود را مرطوب نگه دارید پایدار باشید

بنابراین ، چرا کمربند دویدن؟

من زمان زیادی از کیت تناسب اندام را آزمایش کرده ام – من در مورد سلامتی و تناسب اندام برای زندگی می نویسم – و بنابراین تفاوت بین a را بدانید ضروری اجرا شود و یک اضافی بدو.

کفش های خوب ، شلوار چسبان عرق برانگیز و یک سوتین ورزشی حمایتی ، در کنار کمربند محکم دویدن یا کوله پشتی برای نگهداری تمام وسایل شما بسیار ضروری است. مواردی مانند جوراب مخصوص سر و هدبند برای گرم نگه داشتن گوش در ماه های سرد بیشتر موارد اضافی خوب در صورت تهیه بودجه است.

بنابراین ، چرا کمربند دویدن؟ خوب ، خیلی ساده است. دویدن با تلفن در دست برای فرم دویدن شما مضر است، و حفظ فرم دویدن مناسب برای پیشگیری از آسیب ضروری است.

به این فکر کنید – اگر دائماً آیفون خود را در یک دست نگه دارید ، بیشتر در معرض خطر ایجاد عدم تعادل عضلانی خواهید بود ، زیرا از بازوهای خود به گونه دیگری استفاده می کنید. در نهایت ، این می تواند شما را به یک دونده کارآمد تبدیل کند.

بعلاوه ، کمربندهای رانندگی یک روشی ارزان و ساده برای ذخیره کالاهای ضروری خود، چه این فقط تلفن شما باشد ، یا کلیدها و کارتهای شما نیز. آنها را می توان متناسب با کمر و باسن شما تنظیم کرد ، و بیشتر آنها نیز در زیر روکش یا کت شما قرار می گیرند.

17 مورد از بهترین کیف های بدنسازی برای بازگشت احتمالی شما به باشگاه

چه چیزی را باید در کمربند دویدن جستجو کنم؟

همانطور که در زمان خود نزدیک به صدها آزمایش کرده ام ، تفاوت بین کمربند خوب و بد را می دانم. انتخاب برتر من در همه زمان ها Nike Waist Pack است – همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهد ، حرکت نمی کند و کیف پول است.

مطمئن شوید که محیط کمربند مناسب شماست و قابل تنظیم است. قابل تنظیم است بهترین حالت ، بنابراین می توانید پوشیدن آن را روی لایه های زمستانی تغییر دهید. به طور معمول کمربند دویدن خود را به دور باسن خود می بندید ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از خرید آنجا را اندازه بگیرید. این کمربند قابل اجرا Sweaty Betty مثال خوبی است.

الان بخرش

اگر می خواهید هنگام دویدن آب با خود حمل کنید ، مطمئن شوید که کمربندی را خریداری کرده اید هولسترها برای نگه داشتن بطری های شما. این طرح 2XU در هر طرف دارای جلد محافظ مخصوص ژل یا بطری های ورزشی است.

الان بخرش

بعلاوه ، به نظر واضح است ، اما یک نکته بسیار مهم که باید مراقب آن باشید: مطمئن شوید که کمربند دویدن واقعاً واقع خواهد شد گوشی شما مناسب باشد قبل از خرید اگر یکی از آیفون های جدید دارید ، به کمربند دوشی کمی بزرگتر از حالت عادی ، مانند کمربند دوشی Abeter در آمازون ، نیاز خواهید داشت. اگر بدون هدفون بی سیم کار می کنید ، ارزش انتخاب کمربندی را دارد که سوراخی برای سیم هدفون شما داشته باشد.

الان بخرش

اطمینان حاصل کنید که در موارد زیر در پیش خرید تسمه در حال اجرا به دنبال موارد زیر باشید:

برای انتخاب بهترین کمربندهای در حال حرکت ، به مطالعه ادامه دهید.

30 بهترین پودر پروتئین برای خانم ها و نحوه انتخاب پروتئین مناسب برای شما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>