12 روش پوشیدن نوارهای دم اسبی از پیچ های بسته به دم ماهی های ترکیبی

[ad_1]

اگر چیزی نشنیده اید ، بزرگترین مدل موهای تابستان با بروز 174٪ در جستجو برای مدل مو ، بزرگترین مدل موهای این تابستان است.

اساساً ، ما به دنبال راه های بیشتری برای ارتقا game بازی موی خود هستیم و به نظر می رسد که همه ما در آزمایش مدل هایی که ایجاد می کنیم ، داریم.

رسمی است ، آپدیت جنسی ترین مدل مو برای تابستان است

فراموش نکنیم که سبک های ساده اغلب بهترین ها هستند. این اعدام است که باعث برجسته شدن آن می شود. با توجه به این نکته ، منطقی است که گوگل در جستجوهای “نوارهای دم اسبی” افزایش چشمگیری داشته است.

برخورد دو سبک کلاسیک برای برخی از تولیدات موی بسیار خوشمزه پتانسیل زیادی دارد. و ما دیده ایم که به لطف کاربردپذیری آن ، در سبک های بی پایان جلوه می کند.

از پیچ و تاب های مدرن گرفته تا تارهای طناب ، ما بهترین نوارهای بافتنی را برای امتحان کردن در این فصل جمع کرده ایم

میخچه های داخل دم اسبی کم رنگ راهی زیبا برای ترکیب این دو مدل مو است. آن را با برخی از کنترل های لبه زیبا برای یک سبک خنک و زیبا تقویت کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نوار حبابی یکی از برترین مدل های مو در سال 2021 است که در بریتانیایی ظاهر می شود ، با مجوز از خواننده ستاره در حال ظهور ، گریف و در گرمی که دوجا گربه آن را برای اجرای Say So. یک بافته افتخاری ، از لحاظ فنی هیچ گونه جراحی درگیر نیست ، در عوض این یک فرآیند بسیار آسان برای جوش زدن دم اسبی معمولی شما با بند هر چند اینچ است. اما برای بالا بردن سطح آن ، سبک را با یک تقسیم سه گانه امتحان کنید (به زیر مراجعه کنید).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نوارهای حبابی بزرگترین روند موی فرش قرمز سال 2021 با دست پایین ، و ساده ترین راه برای بالا بردن بازی موی شما هستند

این دم اسبی برخی از پیچیدگی های اضافی را به یک دم اسبی کم و غیر مستقیم اضافه می کند. نکته اصلی این است که مطمئن شوید وقت خود را صرف آماده سازی بافت قطعه می کنید تا بدنه اضافی به آن ببخشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تمام دم های دم اسبی که برای بهترین کارهای زندگی خود نیاز دارید – از ورزشی و نرم و صاف تا عاشقانه و نامرتب

به دنبال موهای اضافی هستید؟ جمع آوری بهترین نوارهای بافتنی ، پارچه و پیچ و تاب ها را بررسی کنید. ما برخی از برج های اصلی دم اسبی را آماده کرده ایم ، از شل و رمانتیک گرفته تا نرم و نرم. ما 23 سبک نیمه بلند و نیمه رو به امتحان داریم ، 27 روش برای بستن موهای کوتاه و مقدار زیادی مو برای یافتن الهام.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

در اینجا 12 روش برای پوشیدن نوارهای موی دم اسبی در تابستان امسال آورده شده است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>