13 بهترین راکت تنیس 2021 برای مبتدیان تا بازیکنان پیشرفته

[ad_1]

من یک رابطه عاشقانه طولانی مدت با تنیس داشتم: من تمام زندگی خود را صرف تلاش برای دستیابی به یک جفت بلیط ویمبلدون کردم (هنوز آن را مدیریت نکردم) ، من با کیم سیرس وسواس دارم ، و اغلب دامن های تنیس می پوشم همانطور که من در سال گذشته شلوار چسبان پوشیده ام. با اطمینان می گویم من بودم خوشحال زمانی که اعلام شد جوانب مثبت پس از وقایع 2020 به دادگاه مرکزی باز می گردند. این رقابت همچنین به من الهام بخشیده است تا سرویس خودم را کامل کنم و من متوجه شده ام که بهترین راکت های تنیس واقعا می تواند به شما کمک کند تا تکنیک خود را ناخن بزنید.

25 شلوار یوگای شیک ، حمایتی و کشدار که باید برای کلاس بعدی خود بپوشید (یا تماشای بیش از حد Netflix)

پیش از این ، هر آنچه را می توانم در گاراژ پیدا کنم استفاده می کردم ، اما مشخص شد که ساختار راکت تنیس کاملاً در حال تغییر بازی است. چه کسی می دانست؟ جستجو در مورد راکت های تنیس – هجی های مختلف ، همان چیز ، FYI – در ماه گذشته 120٪ نیز افزایش یافته است ، بنابراین من فهمیدم که آیا زمانی برای استفاده خوب و تدوین ویرایش بهترین ها وجود دارد راکت های تنیس ، اکنون است.

مجموعه مد با دامن های تنیس (داخل و خارج از زمین) وسواس دارد ، بنابراین در اینجا بهترین انتخاب ماست

در صورت تمایل به سرمایه گذاری در موارد شخصی چند نکته باید در نظر گرفته شود. اگر دنبال راکت های تنیس برای مبتدیان هستید ، یک سر بزرگتر می خواهید تا احتمال ضربه زدن به توپ بیشتر شود. احتمالاً این نیز عاقلانه است که به دنبال چیزی بروید که هزینه زمین نداشته باشد (ویرایش زیر بهترین راکت های تنیس را برای هر بودجه نشان می دهد) ، در صورتی که تصمیم بگیرید این ورزش برای شما مناسب نباشد. LTA – نهاد حاکم ملی تنیس در انگلیس ، به شما توصیه می کند قبل از خرید اندازه دسته آن را چک کنید. اگر زن باشید 3 ، 4 یا 5 می خواهید – تعداد بزرگتر با دستهای بزرگتر مناسب است.

راکت تنیس سبک تر یا سنگین تر بهتر است؟

راکت های تنیس سبک وزن و سبک وزن برای افراد تازه وارد بهترین است زیرا به قدرت آنچنانی احتیاج ندارند ، اما اگر شما یک بازیکن باتجربه باشید ، چیز سنگین تری قدرت بیشتری به شما ارائه می دهد.

بعد از محتوای تناسب اندام بیشتر؟ از این طریق به سوتین های ورزشی بروید ، اینجا برای تشک های یوگا (که به عنوان تشک مخصوص تمرینات HIIT شما دو برابر می شوند) و در این جهت برای دمبل ها ، وزن مچ پا و نوارهای مقاومت. وقتی صحبت از تجهیزات بدنسازی در منزل شما می شود ، ما راهنماهایی را برای بهترین دوچرخه های چرخان ، ماشین های پارو ، تردمیل و کراس مربی ها گردآوری کرده ایم. هیچ سنگی روی سنگ رها نشده است.

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، توت فرنگی و خامه خود را آماده کنید زیرا بهترین راکت های تنیس را برای خرید اکنون خریداری می کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>