13 بهترین سبد لباسشویی 2021

[ad_1]

هیچ چیزی به شما احساس نمی کند که مانند بالای تکه لباسشویی منظم باشید. چیزی بدتر از این نیست که متوجه شوید فراموش کرده اید که لباس تابستانی موردعلاقه خود را برای برنامه های آماده بدون ته چنگ بدون انتظار پس از گذشت یک سال از گذراندن مدت زمان طولانی در قفل شستن ، با دوستان خود شستید ، اما فقط دید که در انبوه شستشوی کثیف شما نشسته است. یک کار خستگی ناپذیر که به نظر می رسد هرگز کاملاً تمام نشده است ، می توانیم دل به جان بگویم که کمترین کار مورد علاقه ماست که در لیست کارها قرار بگیریم.

یکی از سریع ترین راه هایی که باعث می شود اتاق خواب شما نوک نوک شود ، شستشوی کثیف است که روی صندلی ، انتهای تخت یا فقط روی زمین قرار گرفته است. خوب ما را قضاوت نکنید؟ راه حل همه این مشکلات یک سبد لباس شیک و شیک است. گرچه جالبترین خرید کالاهای خانگی نیست ، اما یک مورد مناسب می تواند تمام تفاوت را ایجاد کند تا جلوه کامل و عالی خود را به فضای خود بیفزاید و همه آن دسته از لباس های شسته شده را از چشم دور نگه دارد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خوشبختانه برخی از مارک های داخلی مورد علاقه ما ، از ساخت ، جان لوئیس و الیور بوناس ، به نام چند مورد ، گزینه های زیادی برای خرید از بین آنها ارائه می دهند. از چوب خیزران تا حصیری ، ساختاری نرم ، نرم ، ما بهترین پول را که خریداری کرده ایم ، صرف نظر از اینکه بودجه و فضای شما بزرگ یا کوچک باشد ، جستجو کرده ایم. آیا شما یک سبد خاص برای لباس های تیره و روشن می خواهید یا چیزی به اندازه کافی جمع و جور که در گوشه اتاق شما جا بگیرد بدون اینکه فضای بیشتری را اشغال کنید ، می خواهید پوشیده باشیم.

بهترین سبد لباسشویی چیست؟

اصولاً همه چیز به میزان لباسشویی شما بستگی دارد. چوب خیزران یک گزینه عالی برای استحکام و قابلیت اطمینان در حالی که بسیار سبک وزن است ، بنابراین حمل آن در طبقه پایین نسیم خواهد بود. سبدهای بافته شده از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند ، بنابراین قادر خواهید بود بدون شل شدن دستگیره ها ، مقدار زیادی شستشو را در خود جای دهید. همچنین طرح های زیادی بر روی چرخ وجود دارد که به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر می توانید حمل و نقل کنید.

چگونه سبد لباسشویی را انتخاب کنم؟

هنگام خرید برای یکی ، بالای لیست شما باید اندازه باشد. اگر محدودیت فضای کف را ندارید ، یک سبد نرم و بافته شده را در نظر بگیرید که در صورت داشتن مهمان می تواند آن را تا کند یا به راحتی روی دسته درب آویزان شود. اگر برای کل خانواده لباس شویی می کنید ، شاید چیزی بزرگتر مانند سطل حباب مناسب شما باشد ، یا یکی از بخشهای خاص برای لباسهای تیره و روشن ، بنابراین هرگز با رنگهای روشن روبرو نخواهید شد ، که ما می دانیم ، از تجربه ، واقعا می تواند روز شما را خراب کند. و اگر می خواهید فضای خود را مرتب مرتب نگه دارید ، به دنبال یکی از درب ها باشید.

اگر می خواهید خانه خود را به روز کنید ، بهترین مبل های تختخواب شو برای خرید در خواب های بعدی است

ما با این سبد لباسشویی 3 بخشه ساخته شده وسواس داریم ، این ایده آل است اگر دائماً دارک ها ، چراغ ها و ظرافت های ظریف خود را با هم مخلوط کنید ، در حالی که این سبد چوب خیزران maldonado از Anthropologie خیره کننده است ، چیزی که هرگز فکر نمی کردیم در مورد لباسشویی بگوییم. با این حال ، اگر همه شما در فکر کمترین میزان و فاقد سر و صدا بودن فضای خود هستید ، تضمین می کنیم عاشق این سطل لباسشویی لاک الکل The White Company خواهید بود.

به دنبال فضای داخلی بیشتری هستید؟ از این طریق به دنبال بهترین مبل های تختخواب شو برای خرید در خواب های بعدی باشید ، اینجا برای بهترین زیراندازهای تشک که تختخواب شما را با کمتر از 200 پوند تغییر شکل می دهد و در اینجا برای بهترین قاب های تخت خواب برای یک خواب شگفت انگیز در شب.

انبه (سرانجام!) لوازم خانگی را راه اندازی کرده است – و شما می خواهید تک تک اقلام را بخواهید

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا 13 گزینه برتر GLAMOUR برای شستن لباس های شسته شده در سبک زیر ارائه شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>