13 بهترین ست هدیه حمام: بهترین مجموعه هدیه حمام برای خرید

[ad_1]

من نیاز دارم تمیز بیایم (بخشش): من قبلاً عادت داشتم نفرت حمام درسته. بعضی اوقات هنوز هم نمی توانم آنها را هک کنم – اگر آب خیلی گرم باشد و به سختی بتوانم چشمانم را خاموش و بسته کنم ، من حالت کلاستروفوبیک و ناخوشایند پیدا می کنم. این یک مبارزه است و من بسیار غبطه می خورم به افرادی که می توانند برای مدتها در حمام بنشینند و واقعاً آرام بگیرند.

واقعیت را بگویم ، تنها چیزی که واقعاً به من کمک کرده است قدر خیساندن خوب را بدانم ، داده شده است ست هدیه حمام برای چیزهایی مانند کریسمس یا تولد من. مجموعه ای از هدایای حمام که با تقریباً هر آنچه که می توانم در حین حباب احاطه داشته باشم ، ضروری شده است.

15 بهترین تشک حمام که جلوه ای شیک به هر حمام می بخشد

تفاوتهای مشخصی بین افراد و عادتهای غسل آنها وجود دارد ، و آنها معمولاً در سه دسته قرار می گیرند: افرادی که به اندازه گربه از حمام متنفر هستند ، افرادی که از آنها لذت می برند اما اغلب آنها را ندارند و افرادی که مانند یک دین مذهب وان خود را پرستش می کنند. اگر دومی باشید ، احتمالاً حمام را با شمع ، بمب حمام ، پادکست و شاید یک لیوان جین با طعم ملاقات کنید.

من دوست دارم دوش هایم لوله کشی داغ کنند (من راضی نیستم مگر اینکه پوست من صورتی شود) ، بنابراین غالباً حمام خود را با همان درجه حرارت می کشم که فکر می کنم اشتباه اصلی من است – برای تحمل آن باید چند درجه سردتر باشد آی تی. افزودن همه معجون ها و لوسیون هایی که غالباً در هدیه حمام تهیه می کنید ، به خود حمام زمان می برد ، جایی که حمام من تا دمای قابل قبولی سرد می شود و از این رو من به شدت به محصولات بوجی و بدن اعتماد می کنم.

11 بهترین بمب حمام برای ادویه دادن به زمان حمام

ارائه کیت هدیه حمام به کسی نیز یکی از بهترین حرکات است ، فکر می کنم. کمی شبیه به درمان آنها با یک ست هدیه مراقبت از پوست. مطمئناً این یک انتخاب آسان است و نیاز به تفکر زیادی ندارد ، اما همه از آنها قدردانی می کنند – خواه طرف حمام باشند یا دوش – زیرا همیشه چیزی در آنجا وجود دارد که آنها آن را دوست خواهند داشت. به عنوان مثال ، این مجموعه هدیه Lime & Bay از The White Company همراه با پخش کننده روغن الکترونیکی و همچنین محصولات حمام و بدن است. در مورد پوشاندن همه پایه ها صحبت کنید.

برای مجموعه های لوکس هدیه آبگرم ، هیچ مارکی بهتر از Sanctuary وجود ندارد. ست هدیه Lost In The Moment Spa یک گزینه عالی است ، ماسک صورت ، کرم دست ، کرم پا و اسکراب نمک و همچنین کره بدن و حمام حباب. این می تواند یک هدیه عالی برای او (یا برای خودتان ، من نمی گویم).

ویراستاران زیبایی ما صدها مرطوب کننده بدن را امتحان کرده اند و اینها مواردی هستند که به آنها قسم می خورند

بعد از هدیه دادن بیشتر مطالب؟ ما هدیه سلامتی ، بهترین دوست هدیه ، هدیه سالگرد برای او و گلهای جعبه نامه برای زیبایی روز او داریم. در جای دیگر ، ما بهترین خدمات تحویل گل (کسی می گوید خود را هدیه می کند ؟!) ، هدایای ارتباط از راه دور و هدیه ای برای خواهران برای فریاد در خانه بررسی کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

وان را فعال کنید و یکی از بهترین مجموعه های هدیه حمام را در زیر برای خود یا یکی از عزیزان خود پذیرایی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>