13 بهترین صندلی تخم مرغ آویز برای تابستان 2021

[ad_1]

صندلی های تخم مرغ آویز هستند هر کجا در حال حاضر (با تشکر ویژه از امثال خانم هینچ و استیسی سلیمان). اکنون که خورشید سرانجام بیرون می آید و محدودیت های قفل شدن کاهش یافته است ، ما می توانیم تقویم های اجتماعی خود را با برنامه هایی پر کنیم (این که بگوییم مشتاق شرکت هستیم کم توجهی است). بیشتر این برنامه ها در باغ های یکدیگر انجام می شود ، زیرا ما می توانیم ساعت ها هنگام خیساندن اشعه – با خیال راحت – ادامه دهیم.

بنابراین جای تعجب نیست که تغییر شکل باغ ما در بالای لیست ما قرار دارد. و چه راهی بهتر برای ایجاد فضای جدید در فضای باز نسبت به برخی از انتخاب های مدرن مبلمان باغ. گام به جلو: صندلی تخم مرغ آویزان – روند مبلمان باغی که برای اولین بار در دهه 1960 رواج یافت.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست های میز بیسترو گرفته تا فرش های باغ و بانورها

گرچه به طور معمول برای استفاده در باغ طراحی می شود ، اما موهای تخم مرغ آویز می توانند به عنوان اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن شما به عنوان صندلی های داخلی نیز استفاده شوند – بنابراین اگر مانند هر تابستان باران شروع به باریدن کرد ، آن را به داخل بیاورید. آنها با کوسن ها و تکیه گاه های مخملی ، راحت ترین و راحت ترین روش برای لذت بردن از یک لیوان شراب جعبه ای در زیر آفتاب و یا پیچ خوردن برای چرت بعد از ظهر هستند.

چگونه صندلی آویز آویزان می کنید؟

جدیدترین طرح های صندلی آویز دارای یک پایه است که به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به سوراخ شدن در دیوار یا سقف آن را تاب دهید. در عوض ، پس از جمع شدن ، به راحتی بنشینید و آرام باشید. این سریعترین راه برای ایجاد یک باغ بدون هیاهو است.

اگر لازم است به سازه ای متصل شود ، باید مهارت های خود را انجام دهید (یا از شخص دیگری بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد). فضایی را انتخاب کنید که بتوانید سه تا چهار پا را راحت و بدون برخورد به هر چیزی تاب دهید ، سپس باید یک تیرچه سقفی محکم نصب کنید تا اطمینان حاصل کنید که به خانه شما آسیب نمی زند و معلق نیست.

9 بهترین اجاق گاز پیتزا برای بالا بردن برنامه های شام با نقاشی دیواری خود در این تابستان و فراموش کردن دومینو که تاکنون وجود داشته است

صندلی آویز چقدر می تواند وزن داشته باشد؟

نگران کابوس نشستن روی صندلی تخم مرغ آویزان جدید و افتادن روی زمین در انبوه نباشید ، آنها به طور خاص برای نشستن بزرگسالان طراحی شده اند. هر صندلی بسته به نحوه ساخت ، وزن های مختلفی را در خود جای می دهد ، بنابراین اگر شک دارید ، فقط قبل از مراجعه به صندوق ، به اطلاعات موجود در وب سایت آن بسیار دقت کنید.

بهترین صندلی تخم مرغ کدام است؟

نام های بزرگی در این سال وجود داشته است که نسخه های خود را برای سال 2021 ارائه داده اند. صندلی تخم مرغ آویز Garndeline Aldi با بازخوردهای زیادی روبرو شده است و نام تجاری لوازم خانگی معاصر Made.com نیز با صندلی باغ خاکستری و آبی Lyra Garden وارد عمل شده است. جای دیگر؟ صندلی تخم مرغی آویز جان لوئیس با موفقیت روبرو شد اما سرانجام دوباره به انبار بازگشت. قابل انعطاف پذیری ، راحت و با دوام فوق العاده قرار است یک بار دیگر سریع به فروش برسد ، بنابراین همین حالا آن را بخرید تا ناامید نشوید.

این که آیا شما به دنبال یک عدد چوب دستی خیزران یا چیزی تک رنگ تر به سبک بافت سفید و سفید هستید ، ما بهترین صندلی های تخم مرغ آویز را که پول می تواند خریداری کند ، مهم نیست که چه بودجه شما بزرگ یا کوچک باشد ، پیدا کرده ایم.

اگر قصد سرگرمی در فضای باز را دارید 29 مارس بهترین بخاری های پاسیو برای گرم نگه داشتن شما در باغ است

می خواهید بازرسی بیشتری در فضای باز داشته باشید؟ سری به بهترین مبلمان باغ (از جمله صندلی های آفتاب ، چترهای باغ و استخرهای بادی) بزنید و در اینجا بهترین بخاری های پاسیو را بخرید. فراموش نکنید که به زودی غذاخوری های فرسکو بزرگ خواهد بود ، بنابراین در بهترین اجاق های پیتزا سرمایه گذاری کنید و با مهارت های آشپزی مهمانان را تحت تأثیر قرار دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>