13 بهترین محصولات زیبایی ویروسی TikTok در Beauty Bay

[ad_1]

نشان دادن دست چه کسی قول داده است که TikTok را بارگیری نکند و برای اولین بار شتاب بگیرد و اکنون ساعت دو بامداد هنوز در حال پیمایش در آن است؟ شرمنده ، ما هم این برنامه که به خاطر برنامه های رقص و نمادین مشهور (که ما به شما نگاه می کنیم ، Charli D’Amelio) مشهور است ، کاملاً به بستری برای تأثیرگذاران زیبایی تبدیل شده است … و ما از آن عصبانی نیستیم. جدی ، آیا چیزی که TikTok در آن نباشد وجود دارد؟

با توجه به حساب های مشهوری مانند Mikayla Nogueira ، Stephanie Valentine و Danielle Marcan که همه خلاقیت ها و هک های خیره کننده خود را به اشتراک می گذارند ، جای تعجب نیست که چرا محصولات مورد استفاده خودشان ویروسی می شوند. Cue Beauty Bay و فروش “TikTok Made Me Buy It” آن با 10 درصد تخفیف ، از جمله ریمل های Sky High Mascara در پیشنهادات طولانی مدت خود. فقط با یک جستجوی فرمول ضروری می توان فهمید که فیلم های افرادی که آن را آزمایش می کنند در حال حاضر 41.9 میلیون بازدید دارد. همه و مادرشان از نتایج طولانی تر * متزلزل شده اند ، بنابراین اگر صادقانه بگوییم این ترکیب را ایجاد نمی کند ، جنون خواهد بود.

چرا #tiktokmademebuyit در حال ترند است – محصولات تأیید شده TikTok آمازون که باید ASAP به سبد خرید خود اضافه کنید

قطعاتی که قبلاً جمع کرده ایم؟ بدیهی است که ما نمی توانیم بدون افزودن رژلب براق کننده Maybelline Lifter Gloss در سایه Topaz به سبدهای خود ، روی “چک کردن” کلیک کنیم – به هر حال ، این تقریباً یک مورد دقیق برای Fumin Beauty Gloss Bomb Universal Lip Luminizer در Fenty Glow است و ما طرفداران بسیار زیادی هستیم از آن. همچنین ، چگونه بدون Babyliss Big Hair Care Styler می توانستید آنجا را ترک کنید؟ این باعث می شود شما همان مدل هیدرو فیوژن هوا Styler را در حد سالن خشک کنید و با 10 درصد تخفیف واقعاً نمی توانید بحث کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Glamour UK Associate Commercial Writer Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>