13 بهترین محصولات Fenty Beauty و Fenty Skin با 20٪ تخفیف در Boots

[ad_1]

اگر در مورد Fenty Beauty چیزی نشنیده اید – و در واقع ، اکنون ، Fenty Skin – پس صادقانه بگویم که شما باید از شش سال گذشته زیر یک سنگ زندگی می کردید. فنتی (که به نام نام خانوادگی شاهزاده خانم R&B نامگذاری شده است) توسط ریحانا تاسیس شد و از سال 2014 با مارک تجاری شناخته شد ، با راه اندازی 40 سایه پایه در سال 2017 صنعت زیبایی را مختل کرد.

RiRi با هدف تأمین هرچه بیشتر رنگ پوست ، گفت: “بنیاد یکی از مناطقی است که در انتهای انتهای طیف سایه خلأ زیادی دارد … اگر خیلی کمرنگ یا بسیار تیره باشید ، تعداد زیادی وجود ندارد گزینه ها. ” بنابراین ، اگر یک مارک آرایشی و مراقبت از پوست وجود داشته باشد که مطمئناً ارزش تبلیغات گسترده را دارد ، باید فنتی باشد. با انتشار هر محصول جدید – از رژ لب گرفته تا پالت های سایه چشم و حتی کاغذهای تاشو – یک جنب و جوش فوری طرفداران به وجود می آید. این برچسب مستقیماً به بالای رادار همه شلیک می شود و لیست بهترین محصولات Fenty Beauty و Fenty Skin ما رشد می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانند بسیاری از مارک های احاطه شده توسط تبلیغات جدی ، کسانی که هرگز انگشت خود را در آبهای Fenty فرو نبردند ممکن است متعجب شوند که آیا واقعا ارزش آن را دارد اسپویلر: کاملاً همینطور است. ما خود را متعهد شده ایم که بهترین محصولات مورد علاقه بازار Fenty را امتحان کنیم تا محصولی را که اکنون به آنها قسم می خوریم آشکار کنیم و – (drumroll ، لطفا) اکنون همه آنها 20٪ تخفیف در Boots دارند !! برو برو برو!

PSA! Fenty Beauty به تازگی رنگ پوست را ایجاد کرده است و ما قبل از بقیه آن را امتحان کردیم

بنابراین چه چیزی باعث برش شد؟ بدیهی است که ما نمی توانیم از نماد معروف بدن Fenty Beauty Lava – OG مواد روشن کننده بدن با پایه ژل صرف نظر کنیم. خودتان را در جای خالی تصور کنید ، قبل از یک وعده غذایی خوشمزه قصد دارید برای کوکتل غروب آفتاب بیرون بروید ، چه چیزی در سراسر پوست شما وجود دارد که باعث می شود آن روز بعد از استخر براق شوید و برنزه شدن شما را تقویت کند؟ این مایع شبنم باشکوه ، د !ه! این اندام شما را با لرزش غوطه ور می کند و لوازم جانبی عالی برای آن عکسهای مهم Instagram است. این یک حسادت ساز تضمین شده است.

من یک آرایشگر هستم و شما به طور جدی باید آرایش بدن را به کیت خود اضافه کنید – در اینجا بهترین آرایش کامل بدن برای خرید است

Gloss Bomb Universal Lip Luminizer با نام تجاری بعدی در سبد خرید ما قرار داشت و پسران در بالای لیست علاقه مندی های ما قرار خواهند گرفت. لباس خود را با درخشش انفجاری – در حال حاضر در سه سایه جهانی ، انتخاب شده توسط خود ریحانا – فرمول غیر چسبنده حاوی کره روغن برای اثر تهویه از درون است. به عنوان جلوی همه چیز و براق کننده جلوه دادن به من که به همان اندازه که خوب به نظر می رسد (که نمی توانیم استدلال کنیم) به بازار عرضه شد ، با یک ضربه تند وشدید زدن گره ، دهان شما فوراً بیشتر بوسیده می شود.

این ویرایش همچنین شامل مجموعه ای از محصولات نرم کننده Fenty Skin است – گویی قفسه مراقبت از پوست ما به اندازه کافی پر نشده است – زیرا چگونه ممکن است نیست؟ ما با Total Cleans’r ، Fat Water و Hydra Vizor مارک برند شدیم ، بنابراین مجموعه Start’r (که شامل هر سه) زیرا این روش عالی برای آزمایش همه آنها به یک باره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>