13 بهترین محصول فیل مستی ارزش پول شما را دارد

[ad_1]

هر چیزی توسط Drunk Elephant برای Millennials مانند گربه فرنگی است. بسته بندی آنها فوکوس خودکار زیبا است ، فرمولهای آنها “تمیز” (گیاهخوار ، بدون ظلم ، عاری از روغنهای اساسی ، عطر و الکل) است و سالانه کمک های مالی به بنیاد بین المللی فیل می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که نام تجاری زیبایی زنانه متعلق به زن فتوژنیک به سرعت به یکی از سریعترین رشد در جهان تبدیل شده است. (نفرت از افتخار ، اما ما آن را در فوریه 2020 تماس گرفتیم).

Drunk Elephant که توسط تیفانی مسترسون تاسیس شد ، در نتیجه ناامیدی رئیس ارشد خلاقیت از کمبود شدید محصولات مراقبت از پوست که * در واقع * برای نوع پوست او کار می کرد ، متولد شد. رنگ چهره او مستعد آکنه و روغنی بود – به علاوه ، او هر از گاهی از روزاسه رنج می برد. حتی وقتی او یک مرطوب کننده / پاک کننده / سرم پیدا کرد که به نظر می رسد مفید است ، هرگز برای مدت طولانی کار نمی کند.

او شش ماده تشکیل دهنده را شناسایی کرد که به اعتقاد او ریشه اصلی مسائلش بود. او آنها را “مشکوک 6” می نامد (آنها روغنهای اساسی ، “الکل های خشک کننده” ، سیلیکون ، ضد آفتاب های شیمیایی ، مواد معطر و رنگ و SLS هستند) – و هنگامی که آنها را از روال مراقبت از پوست خود حذف کرد ، رنگ چهره او دوباره روشن شد و حالت متعادل با این اوصاف ، تیفانی نمی توانست محصولی را پیدا کند که حداقل یکی از شش مورد داخل آن نباشد … بنابراین تصمیم گرفت خودش را بسازد.

همه فیلهای مست را بخرید

The Beauty Hype: من یکی از اولین مدیران زیبایی در انگلیس بودم که دامنه مو و بدن Drunk Elephant را آزمایش کردم – آنچه اتفاق افتاده است

بنابراین ، فیل مست متولد شد. تیفانی در سایت این برند می نویسد: “ما فکر می کنیم Drunk Elephant به عنوان یک فلسفه از بین بردن مواد تشکیل دهنده برای از بین بردن کامل پوست است.” “استفاده از این محصولات به طور انحصاری بهترین راه برای رسیدن به حداکثر نتیجه است.” وسوسه انگیز ، ها؟ به نظر می رسد هزاران زن ، سردبیر و تأثیرگذار چنین تصوری دارند. در واقع ، بیش از 100000 زن به عنوان مرطوب کننده مطلوب رای خود را به کرم لالا Retro Whipped دادند همیشه. و SUKARI Babyfacial (یک ماسک صورت لایه بردار قوی که نوید می دهد پوستی نرم تر ، درخشان و نرم برای نوزادان ایجاد می کند) SUPI Babyfacial (VERY hype) در عرض چند دقیقه هنگام عرضه در انگلستان فروخته شد.

اما مانند بسیاری از برندهای زیبایی “پرطرفدار” و مورد علاقه تأثیرگذار ، محصولات ارزان نیستند. مطمئناً ، بررسی ها درخشان هستند (دقیقاً مانند این که پوست شما باید بعد از استفاده از آن باشد) – اما آیا یک مرطوب کننده 57 پوندی همیشه ارزش آن را دارد؟ آیا TLC Sukari Babyfacial ارزش سکه های شما را دارد؟

ما Baby Facial را از مارک فرقه ای Drunk Elephant امتحان کردیم که همه در مورد آن صحبت می کنند و ما فهمیدیم که آیا واقعا ارزش تبلیغات گسترده را دارد

با راه اندازی نام تجاری Boots برای اولین بار (شما می توانید آن را در Cult Beauty and Space NK انتخاب کنید) ، سردبیران GLAMOR هر محصول Drunk Elephant را آزمایش می کنند. در اینجا بهترین محصولات Drunk Elephant شایسته پول شما هستند.

همه فیلهای مست را بخرید

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>