13 بهترین ناخن مطبوعاتی 2021: ناخن های کاذب برای هر شکل ، سبک و موقعیت

[ad_1]

شما ابتدا آن را اینجا شنیدید: بهترین فشار دادن ناخن ها در حال تغییر بازی زیبایی هستند. به همان روشی که بیماری همه گیر COVID-19 ما را بر آن داشت تا در نحوه کار (# WFH برای پیروزی) ، معاشرت (دوستی هرگز مهمتر نبوده باشد) و کار کردن (چه کسی به سالن ورزشی احتیاج دارد) تجدید نظر کنیم ، همچنین ما را مجبور کرد برای پیدا کردن راه های دیگر برای مطابقت با رژیم زیبایی خود در حالی که سالن ها تعطیل بودند. اگر شما هم مثل ما هستید ، ما یاد گرفتیم که چگونه موهای خود را کوتاه کنیم ، چگونه ابروهای خود را نخ بکشیم و حتی چگونه از کیت های رنگ مو خانگی استفاده کنیم بدون اینکه مانند لیدی گاگا در مرحله موهای سبز خود ظاهر شود.

تابوت حرکت کن این ها محبوب ترین شکل های ناخن برای سال 2021 هستند …

البته ، با کاهش محدودیت ها در انگلستان ، سالن ها مجدداً شروع به کار می کنند ، اما ظاهراً موفقیت در تهیه قرار مانی به اندازه رزرو عروسی در سال 2020 غیرممکن است. علاوه بر این ، خودتان انجام این کار به این معنی است که کاملاً بدون میکروب هستید و چه کسی واقعاً می خواهد وقت خود را برای مسافرت به سالن و از آنجا که می توانیم از Pimms در یک بار پشت بام لذت ببریم ، تلف کند؟ ما به پرونده خود استراحت می دهیم.

افراد در TikTok از پوست * واقعی * هلو برای ایجاد هنر ناخن استفاده می کنند و به نظر خارق العاده می رسد (نه ، واقعاً)

برای نجات شما ، ما بهترین فشار را برای خرید ناخن جمع کرده ایم. اعمال هر گزینه در ویرایش ما بسیار آسان است و برخلاف فرو رفتگی هایی که احتمالاً در ناخن های خود پیدا کرده اید ، پس از از بین بردن اکریلیک / ژل (بخوانید: تراشیدن و لایه برداری مانند زندگی ما به آن بستگی دارد – آیا کسی واقعاً برای برداشتن آنها هزینه می کند) ؟) ، اینها به ناخن های طبیعی شما آسیب نمی رسانند. به شرطی که از آنها مراقبت کنید ، آنها نیز تا دو هفته دوام می آورند. مسلماً ، این کمی کمتر از ژل یا مانی اکریلیک در سالن است ، اما به طور قابل توجهی طولانی تر از یک لهستانی استاندارد است ، زیرا آنها کسری از قیمت را ندارند. و وقتی کارتان تمام شد؟ به سادگی پوست را جدا کنید.

بهترین مارک پرس روی ناخن چیست؟ ادامه مطلب را بخوانید تا بهترین فشار روی ناخن ها را برای هر مناسبت کشف کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>