13 بهترین چتر برای خشک نگه داشتن شما در سال 2021

[ad_1]

علی رغم اینکه بهار خوبی داریم ، به نظر می رسد هوا هنوز بین آسمان آفتابی و باران باران تصمیم نگرفته است. از آنجایی که ما سرانجام مجاز به برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود هستیم که ماه هاست ندیده ایم ، فقط یک طوفان طول می کشد تا ساعاتی را که آماده می شویم ، لباسهای مناسب میخانه ، موهای کاملا خشک شده ، تابستان جدید و شیک از بین ببرد صندل و آرایش تازه استفاده شده. که هست دقیقا چرا شما نیاز دارید چتر شیک.

این همچنین بهانه مناسبی برای پذیرایی از یک کیسه طراح جدید است ، زیرا در هنگام بارندگی باران به چشمی جدید نیاز دارید. Obvs اگر به لوازم جانبی لوازم جانبی نیاز دارید ، به Mulberry ، Loewe ، Bottega Veneta و موارد دیگر به راهنمای دقیق ما در مورد بهترین کیف های طراحی برای سرمایه گذاری مراجعه کنید. . بعدا میتونی از ما تشکر کنی

من یک مدیر مد هستم و این قطعات مورد علاقه لایه بندی عملکردی من هستند که شما را در باغ میخانه دنج نگه می دارند

کاملاً صفر دلیل وجود دارد که شما نمی توانید برخی از سبک ها را به راحتی بدست آورید و نه اینکه بیشتر در سنین بالا تلاش کنید تا چتری پیدا کنید که کاملا کسل کننده نباشد ، ما کار سختی را برای شما انجام داده و سبک های مورد علاقه خود را انتخاب کرده ایم ، به همان اندازه که کاربردی هستند نیز شیک هستند. یک رنگ پررنگ و روشن می خواهید؟ بررسی. به دنبال بیانیه طراحی چاپ پلنگ هستید؟ بررسی. به ما اعتماد کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. به معنای واقعی کلمه.

از انتخاب های جمع و جور کیف پول دوستانه گرفته تا طرح های فاخر بزرگتر که باعث می شود در هر لحظه از باز شدن خود به خودی آسمانها دو نفر یا حتی سه نفر خشک بمانند (می توانید از آب و هوای مطبوع انگلیس برای آن تشکر کنید) ، روزهایی است که یک خرابکاری خراب می کند لباس شما

20 کت و کت انتقالی که در حال حاضر به خوبی به شما خدمت خواهند کرد (زیرا ما مطمئن نیستیم که بهار کجا رفته است)

ما با این چتر چاپ پلنگ Fulton از Anthropologie وسواس داریم که از نظر چشم آموزش ندیده ممکن است سیاه ساده به نظر برسد ، اما دارای چاپ داخلی چاپ حیوانات جسورانه است. کمی جزئیات طلا دوست دارید؟ بیش از این به دنبال چتر مشکی چاپ فویل طلای گل از الیور بوناس نباشید یا با این گزینه جمع و جور پلی استر بازیافتی زرد روشن از Undercover London ، برخی از آفتاب ها را آشکار کنید.

به دنبال عکسهای لوازم جانبی بیشتری هستید که تیم GLAMOR آنها را دوست دارد؟ از این راه به دنبال چاپلوس ترین گوشواره ها برای هر شکل صورت بروید ، اینجا را برای شیک ترین عینک های آفتابی بخرید که حداقل باعث می شود * احساس کنید تابستان در راه است و در اینجا برای جفت های مربی Gucci مورد علاقه ما است زندگی به بهار خود را * عوضی *.

36 گرمترین جفت صندل برای تابستان 2021 (برنامه شما هرچه باشد!)

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>