13 بهترین کتری 2021: شیشه های شیک آشپزخانه

[ad_1]

این که آیا شما یک نوشیدنی مشتاق چای هستید * دستتان را بالا می برد * یا اینکه فقط از طریق قهوه به شما نیرو می دهد و به یکی از موارد مسلح هستید بهترین کتری ها مهمترین است به ویژه وقتی از خانه کار می کنید و تقریباً به کتری نزدیک می شوید. 674829 بار در روز.

آنچه را که فکر می کردید می دانید فراموش کنید: همه کتری ها یکسان ساخته نشده اند و یک کتری خوب چیزهای بیشتری نسبت به اینکه با آبمیوه گیری ، دستگاه قهوه ساز و توستر شما مطابقت داشته باشد ، وجود دارد. بله ، وجود دارد کتری های آرام، کتری برای آب سخت، کتری های شیشه ای، کتری های راسل هابز… لیست ادامه دارد. بنابراین ، در تلاش برای کمک به شما در سبک کردن آشپزخانه خود در طی یک اینچ از عمر آن (ما قبلاً مجموعه ظروف غذاخوری ، ماهیتابه ، قابلمه ، لیوان قهوه و موارد مشابه را آزمایش کرده ایم) ، فکر کردیم که می خواهیم بهترین کتری ها را آزمایش کنید تا بفهمید کدام یک * واقعا * ارزش پول شما را دارند. بزرگ شده؟ آره. کمی غمگین؟ قطعاً اما زندگی تغییر می کند؟ شرط می بندی. فکر می کردید یک کتری براق و براق می تواند به اندازه محصولات گلوسیه باعث شادی شود …

رفع کافئین روزانه شما با ویرایش بهترین لیوان های قهوه در حال بدست آوردن جذابیت کامل است

چگونه یک کتری جدید انتخاب کنیم

در جایی از این راه ، ما چند نکته در مورد خرید یک کتری جدید یاد گرفته ایم. چند نکته وجود دارد که قابل تأمل است.

1. طراحی

شاید مهمترین عامل (به هر حال برای ما) طراحی باشد. ما می خواهیم کتری ما به اندازه بقیه خانه ما شیک به نظر برسد ، درست است؟ دو نوع اصلی کتری وجود دارد: گنبد و کوزه. کتری های گنبدی کتری های با ظاهری سنتی تر و درپوش بلند (که به نظر نمی رسد در بالای اجاق گاز شما قرار داشته باشد) ، در حالی که کتری های کوزه ای از نوع مدرن با دهانه های تیز ، شکل های بلندتر و دسته بلند پایین هستند طرف.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

2. چقدر پر سر و صدا است؟

این کتری چقدر پر سر و صدا است؟ کتری های با توان بالاتر معمولاً سر و صدای بیشتری ایجاد می کنند – گرچه زودتر جوش می آیند. اگر طبق برنامه ای متفاوت از شخصی که با او زندگی می کنید کار کنید ، شاید این نکته قابل تأمل باشد. به طور کلی ، اگر کتری شما دارای برچسب “Quiet Mark” باشد ، خانه را خراب نمی کند.

3-با چه سرعتی جوش می آید؟

صحبت از وات می شود ، آن کتری های با وات بالاتر سریعترین جوش را می زنند. کسانی که دارای عنصر قدرت 3 کیلو وات هستند به طور کلی سریعترین هستند. چه مدت آماده اید که منتظر کوپای خود باشید؟

4. ظرفیت و وزن چیست؟

اکثر کتری ها می توانند بین 1.5 تا 1.7 لیتر آب را در خود جای دهند و با این ظرفیت ، شما می توانید هربار در حدود شش یا هفت فنجان چای درست کنید. گرچه ممکن است غریزه طبیعی شما باشد که کتری را با بیشترین ظرفیت انتخاب کنید ، به خاطر داشته باشید که کتری * می تواند بسیار سنگین باشد. به ازای هر میلی لیتر آبی که به کتری خود اضافه می کنید ، یک گرم اضافی به وزن کلی آن اضافه می شود. اگر با بلند کردن دست و پنجه نرم می کنید ، بهتر است سراغ چیزی سبک یا کوچکتر بروید.

بهترین ست های غذاخوری که به شما احساس یک بزرگسال کاملاً کامل را می دهد (و سالها به طول می انجامد)

5. آیا نشانگر سطح آب دارد؟

اگر می خواهید بدانید دقیقاً چه مقدار آب داخل کتری شما وجود دارد ، به محل قرارگیری سطح نشانگر آب و میزان آن نگاه کنید. این زندگی شما را بسیار آسان تر می کند.

6. آیا فیلترهای آب مقیاس پذیر قابل شستشو و قابل شستشو دارد؟

اینها دقیقاً در داخل فواره قرار دارند و قطعاً ارزش جستجوی آنها را دارند. آنها تکه های آهک را جمع می کنند و از ریختن آنها در نوشیدنی شما جلوگیری می کنند. ناخالص

7-آیا ویژگی دمای متغیری دارد؟

کتری با ویژگی دمای متغیر به شما امکان می دهد آب را در دمای مختلف گرم کنید. اگر دوست ندارید قهوه خود را * فوق العاده * گرم بنوشید ، یا عاشق یک فنجان چای گیاهی هستید (که باید زیر جوش دم شود) ، این کار مفید خواهد بود.

8- آیا ایمن است؟

اگر کتری شما از جنس استنلس استیل ضد زنگ ساخته شده باشد ، ممکن است قسمت بیرونی آن کاملا داغ شود که اگر بچه ها را در خانه داشته باشید ایده آل نخواهد بود. در نظر بگیرید که اگر می خواهید از گرم شدن خارج از خانه جلوگیری کنید ، کتری از چه چیزی ساخته شده است. همچنین ، شما همچنین باید به دنبال “محافظت در برابر جوش خشک” باشید که به این معنی است که اگر آب کافی در داخل آب نباشد ، کتری به طور خودکار خاموش می شود.

9. آیا از نظر انرژی کارآمد است؟

همه ما در مورد پایدارتر بودن و صرفه جویی در مصرف انرژی در هرجایی که می توانیم هستیم. کتری هایی که نوید “جوش سریع” می دهند و یا نوید دوستدار محیط زیست را می دهند ، گزینه پایدارتری هستند زیرا در کمتر از یک دقیقه آب جوش لیوان را تأمین می کنند و در نتیجه 50٪ انرژی کمتری مصرف می کنند .

آیا کتری های گران قیمت ارزش آن را دارند؟

اگر نمی خواهید یک بمب خرج کنید ، می توانید با کمتر از 50 پوند یک کتری خوب تهیه کنید. شما فقط ویژگی های جذاب تری را در کتری گران قیمت خواهید داشت. نمونه مورد: این شماره 119 پوند است که به یک برنامه متصل می شود و در صورت تقاضا آب را می جوشاند. باحال ، اما لازم نیست

ساکت ترین کتری انگلیس چیست؟

کتری کلاسیک DUALIT کروم و مسی از Selfridges بسیار عالی است ساکت کتری این یک ویژگی Whisper Boil دارد که بخش زیادی از صدای جوش ناخواسته را قطع می کند. همچنین بسیار براق به نظر می رسد ، دارای یک پنجره مشاهده با نشانگرهای فنجان است بنابراین می توانید مقدار دقیق آب ، جوش غیر قطره ای و پاهای ضد لرز را جوشانید.

الان بخرش

دلتنگ صبحت لاته تنگ شده است؟ اینها بهترین دستگاه های قهوه برای خرید در سال 2021 هستند تا بازی قهوه خود را در خانه انجام دهند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>