13 بهترین کرم اصلاح برای زنان 2021: ژل های اصلاح کننده با بالاترین امتیاز

[ad_1]

مطمئناً ، مشورت در مورد بهترین کرم اصلاح برای خانمها * نیست * چیزی است که شما در طول زمان می خواهید زمان زیادی را صرف خرید محصولات جدید زیبایی کنید. مطمئناً به اندازه زمانی که برای یافتن یک مرطوب کننده یا سرم صورت جدید صرف می کنید ، نیست. اما از آنجا که سرمایه گذاری در یک ژل اصلاح کننده عالی یا کرم اصلاح زنانه می تواند تفاوت بین پوست خشک ، تحریک شده و اندام های صاف و ابریشمی باشد ، شاید شما باید. البته اگر ترجیح می دهید هر از گاهی از شر موهای بدن خود خلاص شوید.

ما یک دسته کامل از کرم های اصلاح را برای خانم ها امتحان کرده و آزمایش کرده ایم تا یک ویرایش مفید از بهترین ها را که به تفکیک قسمت بدن و نوع پوست است ، اصلاح کنیم. از بهترین کرم موبر برای از بین بردن موهای شرمگاهی گرفته تا بهترین کرم مو برای پاها ، ما هر ژل اصلاح را که لازم دارید به زرادخانه موبر خود اضافه کنید پیدا کردیم. البته از جمله کرم اصلاح EOS که بسیار دوست داشتنی است.

اگر ترجیح می دهید موهای بدن خود را از بین ببرید ، 11 بهترین اپیلاتور برای هر قسمت از بدن شما است!

صحبت از کرم اصلاح EOS ، مخصوص این است مطمئن آنجا با علاقه مندی های ما موجود در الهی ترین رایحه انار و تمشک ، به هر یک از معیارهای کرم اصلاح ما ضربه می زند. توزیع کف با بطری پمپ نرم لمس آسان است ، بسیار مرطوب کننده است (فرمول همراه با روغن قلم و ویتامین های C و E است که آن را برای اصلاح خیس یا خشک مناسب می کند) و یک بار دیگر ، بوی خارق العاده ای می دهد. برو بگیر

الان بخرش

در جای دیگر ، ژل اصلاح سانی یکی دیگر از موارد مورد علاقه GLAMOR است. شما می توانید یک بطری موس اصلاح را به تنهایی در رایحه Summer Lily این برند بخرید ، یا می توانید یک کیف “اصلاح” از آمازون ، حاوی تیغ زنانه ، چهار تیغه پر کننده با نوارهای روان شده برای خود تهیه کنید. و اصلاح ژل با 17 پوند. در هر صورت ، هر دو فرمولاسیون لوکس و غنی هستند ، باعث می شوند که سبک اصلاح شود و پوست شما احساس تغذیه کند.

بعد از محتوای موزدایی بیشتر؟ از این طریق به دنبال بهترین تیغ ​​های زنانه بروید ، اینجا برای اصلاح صورت برای خانم ها و در این جهت برای بهترین کیت های اپیلاسیون. ما همچنین دستگاه های لیزر موهای زائد در خانه و بهترین اپیلاتورها را برای مطالعه شما داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>