13 Airbnbs مالت برای رزرو هم اکنون: بهترین Airbnbs در مالت

[ad_1]

وقتی صحبت از گشت و گذار در اروپا می شود ، مالت اغلب فراموش می شود و مردم تمایل دارند از ایتالیا یا ایبیزا طرفداری کنند. واقع در دریای مدیترانه و درست در جنوب سیسیل ، با این وجود می توانید انتظار تقریباً همین جو را داشته باشید. به آبهای پاک ، تاریخ غنی ، غذای خوب و محلی های دوستانه فکر کنید.

با کسب جایگاهی در لیست سبز دولت انگلیس ، و تبدیل شدن آن به کانون برای تعطیلات تابستانی ، اکنون زمان مناسب برای رزرو یکی از بهترین Airbnbs در مالت و خودتان جزیره زیبا را کشف کنید. طرفداران بازی تاج و تخت فوراً معماری خیره کننده را که در کل سریال به شدت نمایان است ، تشخیص خواهند داد.

ایبیزا رسماً چراغ سبز تعطیلات سازان انگلیس را دریافت کرده است ، بنابراین در اینجا بهترین هتل های موجود در تابستان وجود دارد

بعد از گذشت بیش از یک سال از چمدان ها ، کیسه های لوازم آرایشی و کیف های آخر هفته (چند) لایه گرد و غبار ، ما در نهایت این فرصت را داریم که اندام های گرسنه خورشید خود را در گرمای بسیار لازم خیس کنیم. ما نمی توانستیم آمادگی بیشتری داشته باشیم. همانطور که ما عاشق یک اقامتگاه هستیم ، هیچ چیز کاملاً مطابق با هوای مطبوع و تضمینی نیست.

در حالی که محدودیت های سفر قابل تغییر هستند (همیشه بهتر است که به روزترین اطلاعات را داشته باشید) ، رسیدن به مالت در واقع بسیار آسان است. با یک مسافرت سریع سه ساعته با هواپیما در سرتاسر Med ، آنجا خواهید بود – کلاه آفتاب ، صندل و SPF آماده. مسابقه دادن؟ زبان های رسمی این جزیره مالتیایی و انگلیسی است بنابراین شما به راحتی می توانید به زبان مادری خود ادامه دهید – گرچه یادگیری چند جمله برای گذراندن آن ضرری ندارد!

ما 15 ایده دخترانه برای تعطیلات آخر هفته دخترانه برای استراحت آخر هفته دخترانه از رویاهای شما پیدا کرده ایم (همه با تابستان در دسترس هستند)

شما می خواهید جایی با موقعیت عالی داشته باشید ، البته در نزدیکی ساحل یا شهر باشد – بسته به علاقه شما. بنابراین ما تمام کارهای سخت را برای جمع آوری بهترین Airbnbs در مالت با در دسترس بودن در این تابستان. از این گذشته ، استفاده از اینترنت برای اسکان وقت گیر است و باید بپذیریم که استرس زا است. آخرین چیزی که می خواهید این است که هنگام تلاش برای رزرو تعطیلات ، استرس داشته باشید (AKA چیزی است که برای آرامش شماست)!

این خانه خیره کننده در خلیج سنت جولیان پر از شخصیت است در حالی که فوق العاده مدرن هم هست. با دو اتاق خواب و دسترسی به استخر شنای مشترک ، برای تعطیلات تابستانی با گروه کوچکی از دوستان یا دو زوج ایده آل است. یا اگر چیزی حتی مدرن تر را ترجیح می دهید ، شاید این پنت هاوس در والتا (پایتخت مالت) متناسب با نیازهای شما باشد؟ این هتل دارای جکوزی و چشم انداز دریا ، به همراه پشت بام و تراس اختصاصی برای آفتاب گرفتن بسیار زیاد است.

ما 19 کلبه تعطیلات با وان آبگرم پیدا کرده ایم که در ژوئن ، جولای ، آگوست و سپتامبر در دسترس هستند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در اینستاگرام ، @ georgiatrodd دنبال کنید.

خلاصه بهترین Airbnbs مالت را در زیر بیابید – ما آنجا را می بینیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>