14 بهترین چراغ طبقه برای احساس راحتی در خانه

[ad_1]

وقتی به کار کردن در یک اتاق فکر می کنیم ، اغلب در مراحل بعدی روشنایی را در نظر می گیریم – خیلی دیرتر از گفته ها ، نقاشی و سایر قسمت های “جالب” تزئینات. مطمئناً روشنایی در هدف خود کاربردی تر است ، اما این بدان معنا نیست که خرید برای روشنایی باید کسل کننده باشد و یا نوری که انتخاب می کنید نمی تواند بازتاب سلیقه شما باشد به همان روشی که یک لیسیدن رنگ تازه دارد. چراغ های سقفی ، چراغ های دیواری ، لامپ های میز و البته لامپ های کف وجود دارد. گزینه دوم جایی است که فکر می کنیم کارایی و شیک بودن نور برای آن آسان ترین است زیرا فضای زیادی را در یک اتاق اشغال می کنند ، بنابراین فرصت سرمایه گذاری در یک قطعه بی نظیر عالی وجود دارد.

آنها معمولاً خریدهای ویژه ای نیز دارند زیرا نیازی به تعویض منظم ندارند (و به هر حال تمایل دارند قیمت بالاتری داشته باشند ، بنابراین چه کسی مایل است؟). بنابراین هنگام سرمایه گذاری در یک مورد ، ارزش خرید را دارد – خوشبختانه ، ما آن قسمت را کمی آسان کرده ایم.

27 ایده شگفت انگیز هدیه خانه سازی برای هر بودجه و اندازه خانه

در واقع ، سبک های مختلف بسیار زیادی وجود دارد که می توانید چراغ کف را به یکی از ویژگی های تعیین کننده اتاق تبدیل کنید. این چراغ زمینی با ظاهری صنعتی مطمئناً نظراتی را به شما ارائه خواهد داد (برای مواقعی که مجدداً به شما مهمان اجازه داده می شود) در حالی که کسانی که می خواهند فضای خود را بهینه کنند ، این چراغ را با قفسه های کوچک تعبیه شده برای نمایش عکس ها یا گیاهان دوست دارند.

به دنبال اصلاح خانه خود در زمستان امسال هستید؟ در اینجا ویرایش بهترین فروشگاههای داخلی و خانگی آنلاین برای قطعات بی نظیر و شیک ارائه شده است

برای دریافت راهنمایی خرید ، فروش انحصاری و جزئیات جدیدترین نسخه های زیبایی در ایمیلی که واقعاً می خواهید باز کنید ، در خبرنامه هفتگی GLAMOR Shopping Edit ثبت نام کنید.

تانیل را در اینستاگرام دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>