15 بالش ضد حساسیت: بهترین بالش برای آلرژی

[ad_1]

هنگامی که شما با آلرژی رنج می برید ، به ویژه در این زمان از سال (تب یونجه ، ما به شما نگاه می کنیم) ، تنها چیزی که انتظار دارید یک خواب خوب برای خوابیدن از خارش چشم و گلودرد گلو است. در واقع خواب رفتن هنگام ابتلا به این علائم کاملاً داستان دیگری است ، بنابراین منبع آن است بهترین بالش ضد حساسیت ضروری است

همراه با خرید یک مرطوب کننده و روبالشی ابریشم – و البته به دنبال داروهای برتر و هک های تب یونجه – سرمایه گذاری در برخی بالش ضد آلرژی یا بالش های ضد آلرژی باید در بالای لیست کارهای شما باشد. ما می دانیم که استرس های روزمره کافی است که دندانهای مغزی ما را در مواقعی که به خاموش شدن نیاز داریم خاموش نگه داریم ، بنابراین آخرین چیزی که می خواهید این است که در هنگام تلاش و به خواب بردن زیبایی خود دچار یک واکنش آلرژیک شوید.

با بی خوابی مبارزه می کنید؟ این هک فشاری “مالش پا” برای به خواب رفتن نبوغ است

بالش ضد حساسیت چیست؟

به زبان ساده ، ضد حساسیت به این معنی است که این محصول به نوعی برای مقابله با ایجاد ریزگردها یا محافظت در برابر هر ماده آلرژی زایی که از آن رنج می برید ، درمان شده است – که اساساً برای کاهش و جلوگیری از شعله ور شدن آلرژی است. شرایط ضد حساسیت یا غیر آلرژی زا منظور همان است. اگر افراد علائم آلرژیک مانند آسم ، آبریزش بینی یا اگزما را تجربه کنند ، ممکن است از استفاده از بالش ضد حساسیت بهره مند شوند. داشتن روتختی یا بالش های ضد حساسیت می تواند به کاهش یا جلوگیری از واکنش آلرژیک به گرد و غبار و حتی موهای حیوان خانگی کمک کند.

اگر کسی هستید که از هر یک از موارد بالا رنج می برید ، می توانید متوجه شوید که خرید یک بالش ضد حساسیت (یا حتی فقط یک محافظ بالش ضد حساسیت مانند این مورد از جان لوئیس) می تواند به علائم شما کمک کند و حتی از بروز آنها جلوگیری کند. به نظر ما یک سرمایه گذاری خوب است.

13 بهترین سرویس خواب ملافه ابریشمی برای محافظت از پوست و مو هنگام لگد زدن (و در طول تابستان شما را خنک نگه می دارد)

بهترین بالش برای مبتلایان به آلرژی چیست؟

اگرچه ممکن است عجله داشته باشید و بالش ضد حساسیت را به سبد خرید خود اضافه کنید ، نکاتی وجود دارد که باید قبل از انجام آنها در نظر بگیرید. می خواهید بالش چقدر محکم یا نرم باشد؟ چه سایزی برای شما مناسب است؟ آیا یکی کافی است یا به دو مورد احتیاج دارید؟ آیا به پهلو می خوابید ، یا تمایل دارید به پشت چرت بزنید؟ آخرین موردی که می خواهید این است که یک بالش ضد حساسیت بخرید تا ناراحت کننده باشد و دوباره به حالت اولیه برگردید.

این بالش های ضد حساسیت Silentnight پر از الیاف ضد باکتری و ضد آلرژی هستند که به طور فعال در برابر باکتری ها و گرد و غبار محافظت می کنند. این جفت به جلوگیری از آلرژی کمک می کند و بالش های شما برای مدت طولانی تر احساس تمیز و تمیز می کنند – ایده آل! این بالش ضد حساسیت نرم و نرم کننده از شرکت The White Company همچنین در کاهش هرگونه ماده حساسیت زاینده گرد و غبار که ممکن است باعث تحریک شما شود ، کارآمد است. بالش مملو از الیاف ضد میکروبی هوشمندی است که در هنگام شستشو از دوام بسیار خوبی برخوردار است ، همچنین دارای یک کیف پنبه ای با تعداد رشته های تنفسی 260 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

قرار دادن یک مرطوب کننده در اتاق خواب می تواند باعث بهبود پوست ، کمک به تب یونجه و بهبود کیفیت هوا در هنگام خواب شود

به نام یک خواب خوب شب ، در اینجا 15 بهترین بالش ضد حساسیت برای انواع حساسیت ها آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>