15 بهترین اسموتی ساز: بهترین مخلوط کن اسموتی ساز

[ad_1]

آ اسموتی ساز اگر به دنبال یک رفع سریع و سالم باشید ، بدون شک یک لطف پس انداز در آشپزخانه شما است. اسموتی هایی که برای نوشیدن در کنار صبحانه یا ناهار (یا حتی فقط به عنوان یک میان وعده مغذی) ایده آل هستند ، بهترین راه برای چسبیدن به 5 عدد در روز است.

من نمی توانم تنها کسی باشم که پس از مصرف زیاد در آخر هفته به مخلوط کنم روی می آورد؟ بخصوص وقتی فهمیدم چندین غذای مصرفی که مصرف کردم هم رنگ (بژ) بوده و به برخی مواد مغذی احتیاج دارم. یک اسموتی خوب با کیفیت خوب مطمئناً مرا درست خواهد کرد … و گرچه ممکن است نیازی به سرمایه گذاری در یکی از غذاسازهای صنعتی – و نسبتاً ترسناک – احساس نکنید ، با کمک این امر می توانید زندگی خود را در * ثانیه تقویت کنید یک اسموتی ساز خوب خوشبختانه ، تعداد زیادی سبک در بازار وجود دارد.

ما بهترین تصاویر هنری را برای روشن کردن پس زمینه شما (خواه برای تماس های بزرگنمایی باشد یا نه) پیدا کرده ایم.

داشتن یک سازنده اسموتی با بالاترین امتیاز در هیچ آشپزخانه مدرنی قابل بحث نیست ، بنابراین اگر در زندگی با یکی از وسایل ترک شده رها می شوید – یا اینکه بیشتر از محتوای آن دیوارهای شما را اسپری می کند – اکنون زمان سرمایه گذاری است. چرا؟ تابستان بهترین زمان برای تهیه اسموتی ها است ، به خصوص وقتی هوا برای مصرف گرمتر از یخ خیلی گرم است. اگر می خواهید دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهید ، یک کاسه اسموتی فانتزی با تمام پیرایش ها در خوراک اینستاگرام شما مورد پسند قرار می گیرد.

در حالی که بخوردن موز یا چیدن برخی توت فرنگی ها کاملاً خوشمزه است ، اما در واقع مخلوط کردن آنها و نوشیدن آنها یک داستان کاملاً دیگر است. این چشمان شما را به دنیای کاملاً جدیدی از ترکیبات و ترکیبات باز می کند – هنگامی که شروع به تهیه اسموتی می کنید دیگر نمی توانید جلوی آن را بگیرید. به من اعتماد کن. نکته مهم این است که می توانید یک دسته بزرگ درست کنید و آن را برای چند روز در یخچال خود نگه دارید ، بنابراین قبل از اینکه وقت خوردن سیب ها را بگیرید ، دیگر نگران نرم شدن سیب نخواهید بود.

ما بهترین اسپری های اتاق موجود در بازار را پیدا کرده ایم تا خانه شما کاملاً لوکس باشد

بهترین اسموتی ساز در بازار چیست؟ و آیا نینجا یا NutriBullet بهتر است ؟!

NutriBullet مدتی عالی سلطنت کرده است – یک روش ساده برای وارد کردن میوه ها و سبزیجات ترکیبی در رژیم غذایی شما بدون صرف هزینه زیاد. آمازون در حال حاضر سری NutriBullet PRO 900 را در اختیار شما قرار می دهد ، یک اسموتی ساز که به لطف موتور 900 واتی ، 50٪ بیشتر از مدل های قبلی NutriBullet انرژی تولید می کند. تیغه های قدرتمند استخراج و عمل سیکلونیک باعث می شود که بذر باز شده ، ساقه ها شکاف خورده و پوست میوه های سخت را خرد کرده و از میوه ها و سبزیجات بیشترین بهره را ببرید. طراحی باریک برای آشپزخانه های کوچکتر ایده آل است زیرا فضای زیادی در پیشخوان یا کمد شما اشغال نخواهد کرد ، به علاوه می توانید مستقیماً از یکی از دو فنجان اندازه متفاوت بنوشید که همه چیز در آن مخلوط شده تا در شستشو صرفه جویی کند! ایده آل. برای تهیه سایر نوشیدنی های خنک مانند آب میوه ، شیک پروتئین یا نوشیدنی های ورزشی نیز بسیار مناسب است.

الان بخرش

در جای دیگر ، نینجا نیروی دیگری است که باید حساب شود. غذاساز و مخلوط کن Ninja Auto IQ از Argos نسبت به NutriBullet حجیم تر است اما قادر به تولید دسته های اسموتی بسیار بزرگتر است. سه وسیله در یک دستگاه ، آن را خرد می کند ، برش می زند ، رنده می کند و هرچه را که می توانستید در آرزوی خود داشته باشید با اتصالات قابل تعویض آن مخلوط می کند. بعلاوه ، همراه با یک فنجان که می توانید مستقیماً درون آن ترکیب کنید تا از یک اسموتی در حین سفر لذت ببرید.

الان بخرش

بهترین بطری های شیکر پروتئین برای نوشیدنی های کاملاً مخلوط بعد از تمرین

بعد از محتوای آشپزخانه بیشتر؟ نگاهی به آبمیوه گیری و مجموعه وسایل آشپزی ما بیاندازید تا خانه خود را با آن به روز کنید ، به علاوه کتری ، لیوان های آشامیدنی ، ماهیتابه های نچسب و دستگاه های قهوه برای اضافه کردن به سبد خرید *. در حالی که شما اینجا هستید ، همچنین محصولات قابل استفاده مجدد برای پایداری بیشتر ، بهترین BBQ ها و بهترین مجموعه های ظروف غذاخوری برای مهمانی های شام شما وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>