15 بهترین بالش ابریشمی: سبک های ساتن ابریشم توت برای خرید

[ad_1]

اگر پوشیدن ماسک صورت به شما «ماسکنه» (آکنه ماسک) داده است ، یا دائماً در خانه با گرم شدن باعث خشکی پوست و خشکی مو می شود (اینجا هم همینطور) ، ممکن است ما فقط راه حل مناسب داشته باشیم. یک روبالشتی ابریشمی می تواند راه حل محرمانه ای باشد که بدنبال آن بوده اید.

در حالی که وجود دارد هیچ چیزی بهتر از لیز خوردن در ملحفه های تمیز بعد از مطالعه کتاب و استراحت در حمام ، پنبه به دلیل میزان جذب بالا و خاصیت ایجاد اصطکاک شناخته شده است. این ممکن است بلافاصله نگران کننده به نظر نرسد ، اما با افزایش سن سطح تولید کلاژن پوست کاهش می یابد و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این بدان معناست که وقتی سر خود را روی یک بالش نخی قرار می دهیم ، می تواند از فشار بین شما و پارچه چین ایجاد کند ، به این معنی که چین و چروک ایجاد می شود – که است با توجه به در نظر گرفتن پنبه ، تختخواب مواد معمولاً از آن ساخته شده است.

17 میز کنار تخت شیک متناسب با هر خانه ، از یکپارچهسازی با سیستمعامل تا مینیمال

اگر اجتناب از علائم پیری دلیل کافی برای خرید برخی از ملافه های نرم جدی نبود ، روبالشتی های ابریشمی همچنین مجموعه ای از مزایای موهای شما را فراهم می کند. پارچه با ایجاد اصطکاک کمتر و امکان حرکت آزاد ، مانع از ریزش مو در هنگام رسیدن به خواب زیبایی می شود (خداحافظی سر تخت) و به کنترل تولید سبوم کمک می کند. کسانی که موهایشان چرب است. این فقط لطف پس انداز شما خواهد بود. ابریشم برخلاف پنبه ، که روغن های طبیعی پوست سر را جذب می کند و باعث تولید بیشتر آن می شود تا خود را دوباره جبران کند ، شما را از وظیفه طاقت فرسای شستن موهای روزمره نجات می دهد. این یک پیروزی در کتاب های ما است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بله پنبه فواید احساس تردی خود را دارد اما روبالشی ابریشمی به نظر می رسد راه پیشرفت است. با وجود انتخاب زیاد در بازار ، دشوار است که دقیقاً بدانید کدام یک را انتخاب کنید. اولاً ، چه سبکی با بقیه اتاق خواب شما مطابقت دارد؟ آیا جلوه های آرام بخش تن پاستلی را ترجیح می دهید یا بیشتر طرفدار چاپهای جسورانه و رنگ های زنده هستید؟ آیا طرح تونل پازلی با موضوع شما متناسب است یا گلها بیشتر فنجان چای شما هستند؟ و آیا پوشش لحاف شما طرحی را که برای آن انتخاب کرده اید تکمیل خواهد کرد؟

به نظر می رسد SLIP با طیف بالش های ابریشمی توت خالص خود پیشگام باشد تا اطمینان حاصل کنید که از هشت ساعت خود بیشترین بهره را خواهید برد. همچنین مجموعه نهایی John Lewis ‘Ultimate Collection نیز در نظر گرفته شده است ، و مجموعه ای کامل از الگوهای MayfairSilk ، البته فراموش نکنید که طراحی White Company Audley – مرزهای آن باعث می شود که بیشتر شاهانه باشد.

بعد از محتوای ملافه بیشتر؟ از این طریق به سمت بهترین بالش ها بروید ، اینجا برای ملافه ها و در این جهت برای روتختی ها. ما همچنین بهترین تشک های مناسب برای جایگزینی فرش قدیمی خود ، بهترین ملافه های ملافه (برای خنک نگه داشتن در این تابستان) و بهترین پتوهای وزنه دار را پیدا کرده ایم زیرا آنها فقط برای زمستان نیستند.

انبه (سرانجام!) لوازم خانگی را راه اندازی کرده است – و شما می خواهید تک تک اقلام را بخواهید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

اگر می خواهید با موهای لطیف و پوستی صاف از خواب بیدار شوید ، به جستجوی 15 مورد برتر بالش ابریشمی بپردازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>