15 بهترین دوچرخه دار با دور کمر برای زنان 2021

[ad_1]

در حال حاضر به نظر نمی رسد تابستان هرگز فرا برسد (بیا ، آفتاب!) گرچه ما دیگر خیالمان راحت است * بعضی از * تعطیلات در حال حاضر چراغ سبز نشان داده اند ، وقتی شما در نهایت آن سفر را رزرو کنید – خواه تعطیلات آخر هفته باشد یا چیز دیگری عجیب تر – ما تضمین می کنیم که تمام بهترین بیکینی ها به فروش می رسد.

بنابراین ، راه حل چیست؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم مشغول شوید و اکنون به سبد اضافه کنید *. پس از آن شما یک * عوضی * مرتب سازی خواهید کرد که برای زمانی که خورشید سرانجام تصمیم به بیرون آمدن در انگلستان یا ورود جناح خارج از کشور شما را بگیرد.

21 بهترین بیکینی برای خرید و پوشیدن در اطراف باغ ، پارک یا محل اقامت

لباس شنا که برای تابستان 2021 باید به آن فکر کنید؟ ما انجام دادن یک قطعه را دوست دارم ، اما در حال حاضر ، بیکینی کمر بلند بر امواج… شن و ماسه bar میله استخر… و پارک حاکم است. به طور هم زمان سکسی و در عین حال نسبت به نسخه رشته ای پر جنب و جوش آن ، بیکینی های کمر بلند ، جذابیت یکپارچه سازی را به ذهن متبادر می کنند ، اما کاملاً مدرن هستند ، بسته به چاپی که انتخاب می کنید و سبک بالایی که انتخاب می کنید.

لباس شنا یکی از دسته های مد است که پایداری را جدی می گیرد. الیاف بازیافتی در مجموعه ای از مارک های شناخته شده و نام های جدید برای دانستن ظاهر منظمی دارند. بیکینی قهوه ای شکلاتی Evarae از Econyl ساخته شده است ، الیافی که از زباله های بازسازی شده ساخته می شود و همچنین قابل بازیافت بی نهایت است. ASOS لباس شنا به معنای واقعی کلمه برای هر نوع سلیقه مدی دارد اما بیکینی خال خال مخلوط آنها دارای فیبر بازیافتی است و انتخاب ماست.

این لباس های صورتی بهترین راه برای پوشیدن بیشترین رنگ مد در این فصل است

اگر قصد دارید زمان بیشتری را به جای استخر در بیکینی خود صرف ژست کنید ، نورما کمالی یک ست بیکینی فوق العاده براق و هولوگرافیک و رنگین کمانی دارد و ما همچنین عاشق دو قطعه زرق و برق دار Ganni برای جذابیت نهایی تابستان هستیم. سبک شانه های خود پرتره فقط برای یک مارگاریتا گریه می کند تا آن را راه بیندازد.

هنگامی که بیکینی کمر بلند خود را انتخاب کردید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک عینک آفتابی و یک کیسه ساحلی اضافه کنید و منتظر آفتاب باشید!

برای اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton.

ویرایش GLAMOUR از بهترین بیکینی های کمر بلند برای خانمها همینجاست …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>