15 بهترین ساق بلند شلوار مخصوص بدنسازی با جیب های 2021 از Nike تا Lululemon

[ad_1]

یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد تمرین ، تجهیزات شیک بدنسازی است که می توانیم خریداری کنیم. خواه ورزش خود را در قفل بالا برده باشید و بخواهید ادامه دهید و هم اکنون مجاز به ادامه کار هستیم ، یا هفته های زودتر از ساعت در کلاس چرخش مورد علاقه خود ثبت نام کرده اید ، بدون شک لباس پوشیده ترین لباس ما لباس های ما است ، بهتر است ، شلوار استرچ جیب دار.

جیب هایی که در واقع چیزهایی متناسب با آن هستند ، یافتن آنها همیشه در لباس های بانوان هیجان انگیز است ، زیرا ما دائماً با لباس های جعلی (!) یا بدون جیب در لباس ها ، شلوار جین و کت ها سر و کار داریم. یافتن لباسی که جیب دارید را دوست دارید به لاتاری ضربه بزنید ، بنابراین می توانید عشق ما به کیت تناسب اندام را که فضای ذخیره سازی ویژه ای دارد ، تصور کنید.

بهترین باندهای مقاومتی برای خانم ها برای کمک به تن دادن به دست ، بازوها و ران های شما در خانه

شلوار جین مخصوص بدنسازی با جیب یکی از موارد ضروری تیم GLAMOUR است ، بدون هیچ چیز نمی تواند زندگی کند ، بنابراین ما سبک های مورد علاقه خود را از Nike ، Adidas ، ASOS ، Lululemon ، Sweaty Betty و موارد دیگر جمع آوری کرده ایم ، بنابراین شما می توانید برای یک جفت خود را نیز درمان کنید. . هرگز به عقب نگاه نخواهی کرد

خواه جیب های زیپ دار محتاط برای نصب کلیدها ، کارت های بانکی یا هدفون های در حال اجرا ما باشد ، یا کیسه هایی به سبک فوق العاده باریک روی ران برای ذخیره سازی ایمن تلفن خود ، همه انتخاب های ما اطمینان شما را از بابت افتادن همه چیزهای با ارزش خود در دفعه بعدی ایجاد می کند. در یک سگ رو به پایین قرار دارید ، و برای آهسته دویدن بعدی خود را آزاد کنید.

بهترین سالن های ورزشی لندن از جمله کلاس های داخلی: از لوکس و منحصر به فرد تا پیشنهادات 24 ساعته فقط برای اعضا

اگر به دنبال چیزی رنگارنگ هستید ، این افراد معتقدند که این شلوار چسبان 2.0 7/8 آدیداس باعث می شود هر سایه ای به سبد خرید خود اضافه کنید ASAP ، یا اگر یک جفت خاص برای دویدن می خواهید ، هم چیزهای ارزشمند شما را ذخیره می کند و هم احساس حمایت می کنید ، سپس این HR تیز و سریع 28 “را از Lululemon امتحان کنید. اگر به طور منظم در کلاس های محلی یوگا باشید ، این شلوارهای شلوار یوگای 7/8 دور کمر بلند Sweaty Betty به سختی قابل ضرب و شتم هستند.

11 بهترین غلتک آب برای یک تمرین کامل هسته ای در ورزشگاه یا خانه

به دنبال محتوای تناسب اندام بیشتر هستید؟ بهترین شلوارهای مخصوص دویدن زنانه را پیدا کنید (که باعث ایجاد لکنت نمی شود) ، از این طریق به دنبال بهترین باند های مقاومت برای زنان برای کمک به تنه زدن دست ، بازوها و ران ها و اینجا برای بهترین سوتین های ورزشی باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>