15 بهترین شلوار جین دوست پسرانه که اکنون می توانید خرید کنید: از Saint Laurent تا H&M

[ad_1]

یکبار پریدم از خوشحالی از اعلامیه بوریس جانسون مبنی بر زندگی باید تا 21 ژوئن به حالت عادی برگردم ، فکر بعدی من این بود – وقتی * بالاخره * مکانهایی برای رفتن و دیدن مردم دارم ، واقعاً چه خواهم پوشید؟ کووید بخشهای زیادی از زندگی ما را تغییر داده است – از نحوه کار کردن ، تعطیلات و ناچیز ، لباس پوشیدن. و این باعث شده است که بسیاری از ما به سرعت متوجه شویم که کمد لباس هایمان نیست کاملا به همان اندازه که برای بیرون رفتن و آماده شدن آماده هستیم.

مهم نیست که سبک قبل از قفل شما چگونه باشد ، من شرط می بندم که کمد لباس شما در حال حاضر بیشتر از آنچه شما فکر می کردید ممکن است یک نفر لباس شخصی و لباس راحتی داشته باشد ، در آن قرار دارد. اما ما به زودی از خواب زمستانی خارج خواهیم شد و گرد و غبارهای دنیای واقعی خود را غبارروبی خواهیم کرد. وسایلی که از مدت ها قبل فراموش شده اید مانند کیف دستی و شلوار جین مورد علاقه ما دوباره نور روز را می بینند.

مجموعه جین پایدار حماسی GANNI X Levi بالاخره اینجا است – و شما خواهان هر قطعه ای هستید

اگر ، با این حال ، جین شما از یک سال پیش (بله ، واقعاً خیلی طولانی شده است) کمی احساس آرامش می کند یا شما دیگر نمی توانید هرگز دوباره با یک شلوار جین لاغر روبرو شوید ، وقت آن است که برای یک جفت جدید سرمایه گذاری کنیم – من به شدت بحث در مورد دوست پسر جین. یک برش کاملاً تفرقه انگیز ، ما پیش بینی می کنیم که شلوار جین پسر دوستانه یک بازگشت قوی پس از قفل داشته باشد ، بنابراین پیشنهاد می کنیم از این روند جلوتر برویم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شلوار جین دوست پسر چیست؟

یک لباس اصلی و شلوار جین دوست پسر با برش کلی گشاد ، شل و آرام از سایر برش ها متفاوت است. بله ، در اصل به نظر می رسد که انگار شما یک جفت شلوار جین نیمه دیگر خود را دزدیده اید و بی پروا آنها را انداختید.

بیش از سوتین خود را آماده اما بدون حمایت آماده نیست؟ این گزینه های سوتین بسیار زندگی را تغییر می دهند

چگونه شلوار جین دوست پسر را سبک کنم؟

اگر نمی دانید چگونه آنها را سبک دهید ، شلوار جین دوست پسر می تواند کثیف به نظر برسد و قاب شما را باتلاق کند. اما با یک تناسب مناسب – آنها می توانند بسیار بزرگ باشند یا کمی متناسب تر – و یک ظاهر طراحی شده ، آنها به سرعت به یک ماده اصلی خارج از وظیفه تبدیل می شوند. شلوار جین دوست پسر و سه راهی سفید ظاهری آخر هفته بدون دردسر است ، اما بهتر است با یک روپوش محکم تر ترکیب شود – لباس های بدن ، مانند این لباس از اصلاحات ، برای جلوگیری از خزش بیش از حد مواد ایده آل است. بلیزرها یک روش عالی برای لباس پوشیدن شلوار جین دوست پسر شما هستند – و آنها به همان اندازه که با کفش پاشنه دار می شوند با یک جفت Converse جفت می شوند.

روش دیگر برای سبک دادن به شلوار جین دوست پسر خود این است که برش بزرگ مردانه آنها را با یک بلوز زنانه یا مجلسی ابریشمی – مناسب برای تمام شب های خرما در افق ، جبران کنید.

بهترین شلوار جین دوست پسر چیست؟

برای یک سبک شلوار جین دوست پسر واقعی ، به دنبال یک جفت ناراحت مانند این شلوار جین ری یا این جفت قاب سبک شسته بروید. ممکن است مناسب دفتر نباشد ، اما در روزهای خارج از خدمت لباس بی پایان خواهید داشت. در خیابان بزرگ ، M&S طیف شگفت آور خوبی از شلوار جین دوست پسر دارد ، مخصوصاً آنهایی که جزئیات جالبی دارند مانند این جفت مچ پا که دارای جزئیات جانبی است و این جفت وصله

و از آنجایی که ما در حال برنامه ریزی برای روزهای گرم آینده هستیم ، این جفت شلوار جین دوست پسرانه صورتی و H&M در حال انتقال از وسایل ذخیره شده ما به سبد ماست ، قبل از اینکه به فروش برسد.

در اینجا 15 بهترین قطعه موجود برای خرید در حال حاضر از حماسه ترین طراحان هفته مد لندن آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>