15 بهترین صندلی خورشید 2021: صندلی های خورشیدی چوبی ، خیزران و تاشو

[ad_1]

صندلی های خورشید در آنجا بیشترین متقاضیان مبلمان باغ در سال 2021 وجود دارد. تقریباً از جان لوئیس پایین بروید کاملاً مجموعه ای از رختکن های شیک باغ که به فروش می رسد ، اثبات کننده است: آنها مانند کیک های گرم می فروشند. تعجبی ندارد – عصرها سبک می شوند ، هوا گرمتر می شود و سفرهای خارج از کشور * تقریباً وتو شده است. بنابراین ، پیش از هرگونه معاشرت در فضای باز که قرار است تابستان امسال در حیاط خانه های قابل اعتماد خود انجام دهیم ، به دنبال صندلی های آفتاب جمع شونده و تخت خواب های آفتاب گیر هستیم تا شیک و مجلل استخر را درون خانه خود بیاوریم.

صندلی آفتاب یکی از وسایل ضروری باغ است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. هر چه فضای بیرونی شما به اندازه کافی خوش شانس هستید. این را تصور کنید: یک شنبه آفتابی است و شما چیزی در لیست “کارهای” خود ندارید ، جز برنزه کردن ، در کتاب جدید خود پیشرفت کنید و جین را با طعم مورد علاقه خود بنوشید. یک صندلی باغی فقط نمی خواهد آن را برش دهد ، اما این صندلی های آرامش بخش باغ باعث می شوند. به علاوه ، صندلی های ضد آفتاب با بهترین کیفیت سالها و سالها استفاده را به شما ارائه می دهند. حتی پس از بازگشت زندگی به حالت عادی.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست های میز بیسترو گرفته تا فرش های باغ و جورچین ها

ما کم و زیاد جستجو کرده ایم تا انتخاب زیبایی از صندلی های راحتی آفتاب برای همه بودجه ها و سبک ها برای شما به ارمغان بیاورد. از جانب صندلی های خورشیدی جان لوئیس و صندلی های خورشیدی خیزران به صندلی های خورشیدی تاشو و دراز کشیدن صندلی های آفتاب، این ویرایش همه چیزهایی را دارد که شما می توانید باغ / تراس / بالکن خود را از خلوت به چیزی یادآوری کنید که در کنار استخر هتل پنج ستاره است. خواهش میکنم.

بعد از مطالب بیشتر در فضای باز؟ ما بهترین پتوهای پیک نیک را برای اجتماعات در پارک ، بهترین کیسه های پیک نیک برای حمل شراب جعبه ای و بهترین چترها را برای خشک نگه داشتن شما در صورت ظاهر شدن باران پیدا کرده ایم. از این طریق به سمت بهترین اجاق های پیتزا برای غذاخوری با نقاشی های دیواری بروید ، اینجا برای بهترین BBQ ها برای مهمانی مهمانی در باغ و بیش از اینجا برای بهترین بخاری های پاسیو ، بنابراین می توانید عقب بزنید و هرگز سرد نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>