15 بهترین قطعه برای خرید از طراحان هفته مد لندن

[ad_1]

هفته مد لندن رسماً در جریان است – البته یک بار دیگر به صورت دیجیتالی – و سرزنده ترین طراحان صنعت ارائه مجموعه های AW21 خود را به توده مردم آغاز کرده اند. در حالی که نمایش های فیزیکی که می دانیم و از دستشان می رود با مصاحبه ها ، پادکست ها و نمایشگاه های دیجیتالی که جای خود را گرفته اند فاصله زیادی دارد ، هر دو طراح جوان و فصلی کاملاً نه بگذارید درخشش آنها را کم کند.

افرادی مانند بتانی ویلیامز ، اردم ، ریکسو ، باربری و سیمونه روچا – که اخیراً یک مجموعه کپسول را با فروشگاه خیابان های بزرگ Scandi H&M اعلام کرده اند – در برنامه دیجیتال AW21 قرار دارند و از مزایای یک رویداد دیجیتال-اول کاملاً استفاده می کنند. . یعنی شانس آنها برای تعدیل مجدد ، جمع بندی مجدد و نمایش کارهایشان برای مخاطبان بسیار گسترده تر.

همانطور که هفته مد لندن یک فصل دیجیتالی دیگر آغاز می شود ، این مارک های بریتانیایی هستند که ارزش کشف و پشتیبانی را دارند

شخصی که دقیقاً این کار را انجام داده است ، بتانی ویلیامز ، طراح انگلیسی است که روز جمعه این رویداد پنج روزه را آغاز کرد. او یک مجموعه مانتو کپسول پایدار و خنثی از جنسیت را ارائه داد که بعداً برای خرید در Selfridges در دسترس خواهد بود – ستاره نمایش یک کت پتو کاملاً ساخته شده از پنبه ارگانیک است که در ولز تهیه شده است.

با توجه به طراحانی مانند ویلیامز که بیش از هر زمان دیگر به حمایت ما احتیاج دارند – و عبارت “لحظه آهسته” آن لحظه – شما احتمالاً از خود می پرسید که چگونه ، کی و جایی که شما می توانید کار خود را انجام دهید

در حالی که بسیاری از قطعات به نمایش درآمده طی چند روز آینده هنوز در دسترس نیستند (با نفس کشیده منتظر می مانیم) ، فراوانی از فصل جدید خیرخواهانه ترین حماسه طراحان هفته مد لندن است که می تواند * بلافاصله به سبد خرید اضافه شود.

FIRST LOOK: هر قطعه حماسی در مجموعه برنامه های طراح جدید H&M با سیمون روچا

مجموعه SS21 از موارد دلخواه فوق الذکر که پادزهر کامل عذاب ناشی از ویروس کرونا ویروس است ، اخیراً در سایتهایی مانند Net-A-Porter ، Matches Fashion و Farfetch – در کنار سایتهای دارای مارک شخصی خود قرار گرفته است – بنابراین می توانید کمد لباس خود را زودتر از روز گرمتر به روز کنید. هوا برای انتخاب های ما پیمایش کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>