15 بهترین لباس عروس بارداری برای تابستان

[ad_1]

بود فراتر از اینکه همه عروسی هایی که همه گیری به تعویق انداخته است ، دوباره بازگشته اند و خاطرات روزانه ما را پر می کنند. بالاخره عروسی ها فرصت ایده آل برای لباس پوشیدن هستند – گرچه معضل قدیمی “چه باید بپوشم” هنوز باقی است. اگر باردار هستید ، نیازی به وحشت نیست. ما 15 با شکوه را جمع کرده ایم لباس های مهمان عروسی بارداری که تضمین می کند شما در مهمانی بهترین لباس پوشیدن هستید. اگر به دنبال لباس مهمان عروسی تابستانی هستید ، ما پشت شما را داریم.

بهترین لباس های عروسی بارداری: جستجوها در حال حاضر 80٪ افزایش یافته اند ، بنابراین اگر می خواهید از راهرو انتظار بروید زیباترین موارد در اینجا است.

پس از ماهها بستری در خانه ، جستجوی لباسهای عروسی بارداری به اندازه عروسها – و مادران آینده برای یافتن بهترین لباسهای بارداری برای پوشیدن امسال افزایش یافته است.

بنابراین ، اگر آماده خرید هستید ، اولین توقف شما باید قسمت حاملگی حماسی ASOS باشد. اگر وقت ندارید 400 گزینه لباس بارداری بیش از 400 نفر آنها را مرور کنید ، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم.

بهترین لباس های بارداری که ثابت می کند شما مجبور نیستید سبک خود را فدای دست انداز خود کنید

برخی از موارد مورد علاقه ما شامل یک لباس کتانی یک شانه با ظرافت کم و یک گلدوزی به سبک سبز زمردی با دامن چین دار و کشدار است که بالای دست انداز شما قرار دارد. اگر چندین عروسی برای شرکت در این تابستان داشته باشید ، می توانید بیشتر در لباس ماکسی گل دار جذاب تا کف تیفانی رز یا به سبک ماکسی نوعی پارچه ابریشمی تزئین شده Mamalicious سرمایه گذاری کنید.

ما لباس گل فوق العاده روشن New Look را دوست داریم – آن را با لوازم جانبی سفید برای ظاهری مدرن امتحان کنید – و لباس گل تیره H & M با کمربند کراواتی که به نظر گره خورده بالای دست انداز شماست.

بهترین لباس های مهمان عروسی تابستانی برای خرید ، اکنون که عروسی دوباره چیز دیگری است

اگر نمی خواهید یک کفش پاشنه بلند تا آسمان بپوشید (اگرچه برخی از کفش های راحت را پیدا کرده ایم) ، ما از صندل الهام گرفته ایم. اوه ، و شما قطعاً باید دستمال های داخل کیسه خود را بسته بندی کنید. هورمون های بارداری ممکن است شما را کمی مستعد پاره شدن کند وقتی زوج خوشبخت می گویند “من می کنم”.

برای ماندگاری هر خرید ، قطعاً باید آن را پس از روز بزرگ بپوشید. لوازم جانبی خود را برای چیزهای معمولی – مانند مربیان – تغییر دهید تا اطمینان حاصل کنید که بیشترین خرید را از خرید خود می گیرید و تأثیر آن را بر روی کره زمین کاهش می دهید.

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>