15 بهترین لحاف 2021 برای بهترین خواب همیشه

[ad_1]

بودن صاحب افتخار یکی از بهترین لحاف ها دست و پا زدن در تمام شب (و روز ، حسب مورد) چیزی لوکس کوچک است – مهم نیست که زمان سال باشد. اما هرچه به تابستان نزدیک می شویم ، احتمالاً یک آپدیت برای ملافه هایتان است به ویژه معوقه “همانطور که بهترین لحاف ها در ماه های سردتر ما را گرم و دنج نگه می دارند ، همچنین می توانند ما را در آب و هوای گرمسیری (آرزو می کنیم) خنک و سرحال نگه دارند.

ما در مورد چیز کامل ملافه دیررس دقیق شده ایم – به دنبال بالا و پایین بهترین پوشش لحاف ، بهترین ملافه های تخت ، روکش تشک ، تشک و بالش هستیم. حتی بالش های بدن و پتوهای برقی. چه چیز دیگری باید انجام شود وقتی که وجود دارد ، خوب … هیچ چیز دیگری برای انجام دادن؟ به طور جدی؟

اکنون وقت آن است که توجه خود را به درخشش تبدیل کنیم ستاره از هر تختی لحاف ما زمان کافی را در زیر آنها صرف می کنیم. اگر تا به حال تعطیلات آخر هفته را ترک کرده اید با تعجب هتل های لوکس که از لحاف استفاده می کنند، شما خوش شانس هستید ما سعی کرده ایم ، آزمایش کرده ایم و با رهبران صنعت در ملافه های لوکس صحبت کرده ایم تا بفهمیم بهترین نوع لحاف برای خرید چیست. مطمئناً ، همه در مورد لحاف ترجیح متفاوتی دارند … وجود دارد لحاف غاز مجاری، لحاف پشمی، لحاف 3 در 1 و لحاف تنظیم دما. اما مطمئن باشید ، این راهنما باید به شما کمک کند تا نقطه شیرین خود را پیدا کنید. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

15 بهترین ملافه تخت که به شما احساس می دهد در یک هتل لوکس چهار نفره خوابیده اید

اول اینکه: چند لحظه باید لحاف خود را عوض کنید؟

طبق شورای خواب ، شما باید هر پنج سال یک بار لحاف خود را تعویض کنید. گفته شد ، اگر لحاف آخر شما ارزان قیمت باشد ، ممکن است بخواهید فقط دو یا سه سال پس از خرید آن را تعویض کنید. در مقابل ، لحاف های گران قیمت و با کیفیت بالا (مانند لحاف غاز مجلسی The White Company) با ده سال ضمانت ارائه می شوند.

فهمیدم. و رتبه tog چیست؟

درجه tog به گرما یا مقاومت حرارتی لحاف اشاره دارد. هرچه درجه ضامن بالاتر باشد ، لحاف گرمتر خواهد بود. با توجه به این نکته ، برخی از خواب ها ترجیح می دهند از یک لحاف بلند در زمستان و یک لحاف با درجه ضرب پایین در تابستان استفاده کنند. ما در ویرایش خود از همه دامنه ها دوبله داریم.

این مقیاس از 1 تا 18 (گرمترین لحاف موجود در انگلیس) است. در حالی که از درجه بندی های tog فقط باید به عنوان راهنمای تقریبی میزان گرم بودن استفاده شود ( پر كردن، کیفیت و پارچه از لحاف نیز مهم است) ، چیزی در حدود 5/5 گرم باید شما را در تابستان خوب کند. در زمستان ، ممکن است به سرمایه گذاری در لحافی با درجه 10++ نگاه کنید.

بهترین لحاف حصیری برای کل سال چیست؟

اگر نمی خواهید لحاف خود را بین فصول عوض کنید ، به دنبال لحاف 3 در 1 باشید. به عنوان مثال ، Duvet 3-in-1 Duvet John Gois & Partners Natural Collection Goose Down دارای دو لحاف تاج مختلف است که می تواند به طور جداگانه یا با هم استفاده شود ، تا سطح مختلفی از گرما را در طول سال فراهم کند. باهوش ، ها؟

25 بهترین پوشش روتختی برای خواب زمستانی از سبک “جدید معمولی” (و به روزرسانی اتاق خواب با بودجه)

انواع مختلف پر کردن لحاف کدام است؟

چهار نوع اصلی لحاف وجود دارد: لحاف پر و زیر ، لحاف پشمی ، لحاف ابریشمی و لحاف مصنوعی.

لحاف های پر و زیر به دلیل گرم بودن و تنفس بودن و داشتن احساس زیبایی بسیار لوکس شناخته می شوند. وقتی نسبت لحاف به پایین به پر بیشتر باشد ، وزن کمتری خواهد داشت. اگر چیزی را با پر بیشتر به پایین انتخاب کنید ، لحاف شما متراکم تر خواهد بود.

لحاف های پشمی ، ریزتر ، متراکم تر و ضد حساسیت هستند. آنها هوا را به خوبی حفظ می کنند که شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. در جای دیگر ، لحاف های ابریشمی یک انتخاب لوکس و نرم است (به علاوه ، آنها تنفس ، با دوام و ضد آلرژی هستند) ، در حالی که لحاف های مصنوعی (ساخته شده از میکرو الیاف یا توخالی) از کیفیت دو لحاف پر و پایین بدون اینکه گران باشند ، تقلید می کنند. آنها همچنین ضد حساسیت هستند.

هتل های لوکس از چه لحاف هایی استفاده می کنند؟

معمولاً ، این می تواند یک لحاف پر زیر 10.5 تنی برای آن احساس “ترد” ، کامل و گرم باشد. ما توصیه می کنیم 100٪ Canadian Goose Down Duvet Soak و Sleep که دارای دامنه انعطاف پذیر از 4.5 تا 18 است.

13 بهترین بالش بدن برای * تضمین * خواب خوب شبانه ، چه باردار باشید و چه نباشید

و جالبترین لحاف لحاف برای تابستان چیست؟

پر کردن لحاف در مورد خنک نگه داشتن شما اهمیت زیادی ندارد – این به ترجیح شما و حساسیت شما بستگی دارد. این رتبه tog است که می خواهید از آن مراقبت کنید. ما توصیه می کنیم که نمره ضربدر آن در حدود 4.5 باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>