15 بهترین مارک زیبایی زنانه 2021

[ad_1]

فکر می کنید چند محصول زیبایی ، مراقبت از پوست ، مو و بدن دارید؟ شمارش همه آنها خیلی سریع جمع می شود ، حتی اگر کارهای زیبایی خود را بسیار ساده بدانید. و فکر می کنید چه تعداد از آن محصولات توسط شرکت های تحت مالکیت زن یا زن هدایت می شود؟ با در نظر گرفتن این آمار در سال 2019 نشان می دهد که حدود 71٪ از نقش های رهبری در زیبایی توسط مردان انجام می شود ، من تعداد کمی را تخمین می زنم

که واقعاً کم و بی معنی است. از آنجا که زنان کسانی هستند که در درجه اول از این محصولات استفاده می کنند – چه رژگونه باشد ، چه ماسک مو و چه یک لایه بردار – مطمئناً خرید مارک های زیبایی که توسط خانم های دیگری انجام می شود که می خواهند در یک محصول چه چیزی را می فهمند ، منطقی خواهد بود. بنابراین شاید وقت آن رسیده است که توجه خود (و پول نقد بدست آمده) را به سمت حمایت از مارک های پوست ، مو و آرایش متعلق به زنان معطوف کنیم. 8 مارس روز جهانی زنان است. روزی که نه تنها از دستاوردهای زنان تجلیل می کند بلکه خواستار اقدام برای تسریع برابری جنسیتی است. و در حالی که راه های زیادی برای حمایت از این مهم وجود دارد ، یکی از ساده ترین (و م mostثرترین) انتخاب هوشمندانه جایی است که قدرت خرج شما می رود.

اینها بهترین محصولات کراتینه ای هستند که می توانید در خانه برای قوی ترین و نرم ترین موهای خود استفاده کنید

با داشتن لیستی بی پایان از مارک های زیبایی تاسیس و در حال ظهور که زنان در خط مقدم آنها هستند ، اکنون می توانید از نفوذ اقتصادی خود برای حمایت از زنان دیگر استفاده کنید – بدون اینکه کیفیت را تحمیل کنید. ASOS به تنهایی بیش از 900 محصول در بازار از مارک های زیبایی متعلق به خانم ها دارد ، از جمله محصولات موی فرقه Ouai گرفته تا آزمایشگاه های پوست و آزمایشگاه های واقع در آزمایشگاه های حقیقت و خط زیبایی Florence by Mills (با تقدیر از علاقه ما ، میلی بابی براون.)

جمع آوری بهترین مارک های زیبایی برای پشتیبانی در روز جهانی زن و فراتر از آن ، همچنین شامل برخی از بهترین مارک های زنانه سیاه پوست در این فضا است. از Boucleme که توسط Michele Scott-Lynch تاسیس شده است (ما ژل مشخص کننده حلقه آنها را دوست داریم) تا Karen Cummings-Palmer 79 Lux برای محصولات بدن نرم کننده ، و همچنین لایه بردار بدن Nett Exfoliator (و بسیار تقاضا کننده).

اگرچه هنوز وجود ندارد هر جا نزدیک به مارک های تاسیس یا هدایت شده توسط زنان در فضای زیبایی ، جمع آوری 15 مورد برگزیده ما بسیار آسان بود زیرا این مارک ها از نظر کیفیت و نوآوری در لیست های لازم برای خرید سردبیران Glamour وجود دارد. آنها به راحتی به راحتی اتفاق می افتند که یک زن هم پشت سرشان باشد.

بهترین پاک کننده ها برای قرار دادن در کابینت های دستشویی خود برای داشتن پوستی زیبا و شاداب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>