15 بهترین محصول برای اضطراب: برترین محصولات اضطراب برای خرید

[ad_1]

فکر نمی کنم بتوانم زمانی را قبل از اضطراب به یاد بیاورم. من واقعاً احساس می کنم که باید با فشار روانی و نگرانی از رحم بیرون آمده باشم – این بخشی از من است. بسیاری از دوستان و خانواده من نیز به دلیل آن رنج می برند ، اما بر خلاف تصور عمومی ، این چیزی نیست که کسی از آن رجز می کند.

تا سالهای اخیر ، داشتن اضطراب در واقع چیزی نبود که مردم درباره آن بحث کنند. من فکر می کنم رسانه های اجتماعی از بسیاری جهات کمک می کردند زیرا به مردم اعتماد به نفس می دادند که به صورت آنلاین باز شوند و با این کار دیگران نیز دنبال می شدند. مطمئناً ، این باعث ایجاد این تصور غلط شد که اضطراب نوعی روند است ، اما اگر با آن رنج می برید ، می دانید که اصلاً چنین نیست. اگر بود ، خرید بهترین محصولات اضطرابی سرمایه گذاری خوبی نخواهد بود

این مکمل ها در واقع می توانند عملکرد مغز را تقویت کنند و به کاهش مه مغزی پس از قفل کمک کنند

اضطراب دقیقاً چیست؟

اضطراب یک واکنش طبیعی و پاسخ به استرس است. این یک احساس دلهره از آنچه در آینده خواهد آمد است. احساسی که قبل از رفتن به مصاحبه شغلی یا سخنرانی در مقابل مخاطب به شما دست می دهد؟ این اضطراب است – این چیزی است که می تواند باعث شود مردم احساس ترس و / یا عصبی کنند (و اگر چنین نشود ، خوب خودتان را خوش شانس بدانید). یک اختلال اضطراباما ، جایی است که احساس اضطراب شدید باشد و زندگی شما را مختل کند. بسیاری از افراد دچار اضطراب می شوند ، اما همه افراد دچار اختلال اضطراب نخواهند شد.

اضطراب چه احساسی در شما ایجاد می کند؟ علائم اضطراب چیست؟

ذهن ، خیریه بهداشت روان ، می گوید پاسخ ، جنگ ، پرواز یا یخ زدن یک پاسخ خودکار به استرس یا تغییر است. وی ادامه داد: “انسان ها روش هایی را برای کمک به ما در محافظت از خود در برابر خطر ایجاد کرده اند. هنگامی که احساس خطر می کنیم بدن ما با ترشح برخی هورمون ها مانند آدرنالین و کورتیزول واکنش نشان می دهد. این هورمون ها احساس هوشیاری بیشتری در ما ایجاد می کنند تا بتوانیم سریعتر عمل کنیم و باعث می شوند قلب ما تندتر شود و خون را به آنجا که بیشترین نیاز است بفرستد. بعد از اینکه احساس کردیم تهدید از بین رفته است ، بدن ما هورمون های دیگری آزاد می کند تا به ماهیچه های ما کمک کند تا شل شوند – این همان چیزی است که می تواند باعث لرزش ما شود.

EMDR چیست؟ تروما درمانی مورد استفاده پرنس هری که می تواند به شما در بهبود خاطرات دردناک و آزار دهنده کمک کند

ذهن می گوید: “اگر به عنوان مثال احساس اضطراب شما بسیار شدید باشد یا برای مدت طولانی ادامه یابد ، اضطراب می تواند به یک مشکل تبدیل شود.” “اگر ترس یا نگرانی شما متناسب با شرایط نباشد ، یا از موقعیت هایی که ممکن است باعث اضطراب شما شود و به طور مکرر دچار حملات وحشت می شوید ، اجتناب کنید ، ممکن است دچار اختلال اضطراب شوید.”

بهترین محصولات برای کمک به اضطراب شما

بنابراین اگر اینگونه باشد چه می کنید؟ شخصاً سعی می کنم هرچه سریعتر خود را با محیط و موقعیتی که در آن قرار دارم سازگار کنم. این ممکن است به معنای داشتن چیزی باشد که می دانم مرا آرام می کند – مخصوصاً اگر در مسافرت هستم یا جایی هستم که قبلاً نبوده ام.

تهیه لیست همیشه در زمان عدم اطمینان برای من حواس پرتی بزرگی بوده است. متوجه می شوم که خودم را مرتب یا مرتب می کنم و بلافاصله من را آرام می کنند و نگرانی کمتری برایم ایجاد می کنند ، بنابراین چیزهایی مانند این مجله A List A Day از Paper Paper و این سازمان دهنده کیف از آمازون خیرات الهی هستند. صادقانه بگویم ، من شناخته شده ام که محتوای کیفم را خالی می کنم تا دوباره مرتب آن را مرتب کنم ، در حالی که قبلا در رفت و آمدم احساس اضطراب کرده ام. احتمالاً عجیب به نظر می رسد ، اما برای من مفید است.

مورد دیگری که قطعاً نمی توانستم بدون آن زندگی کنم ، حلقه فیجت من است. وقتی می دانم روزم مخصوصاً استرس آور خواهد بود یا اگر از چیزی دلهره دارم ، تمایل به پوشیدن آن دارم. این حلقه چرخان اضطراب نقره استرلینگ از Etsy همان است که من دارم ، یا اگر شما یک چیز ساده تر را ترجیح می دهید ، شاید این طرح فلز مخلوط جذاب باشد؟ آنها مانع از گاز گرفتن لب ها یا چیدن ناخن هایم می شوند زیرا این کار چیز دیگری را برای کمانچه به من می دهد – به علاوه آنها زیبا هستند!

پتو وزنه دار فقط مخصوص زمستان نیست – در واقع ، من یکی را امتحان کردم تا اضطرابم را تسکین دهم و هرگز خواب بهتری نداشته ام

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

برای کمک به اضطراب به 15 محصول برتر من ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>