15 بهترین کت لحاف 2021: ژاکت های توخالی ، پفری مخصوص خانمها

[ad_1]

مانتو لحاف هستند به راحتی جالبترین روند کت سال ، و علی رغم خزنده بودن (هرچند آهسته) در تابستان ، جستجوی سبک 432٪ افزایش همین الان. مطمئناً غیرقابل شنیدن است که کت های زمستانی در اواسط ماه آوریل به این تعداد بالا بفروشند … اما کدام قسمت از سال گذشته سابقه داشته است؟

دسترسی خوبی برای افزایش موج وجود دارد. ما این داستان را به خوبی می دانیم: شما برای اولین نوبت گیری خود در جایی که احساس می کنید * برای همیشه * عجله کرده اید ، به مکان کوچک خود در گوشه باغ آبجو معروف خود منتقل شده و سپس برای دو ساعت باقی مانده لرزیده اید از زمان رزرو اختصاص داده شده شما نه: اگر بعد از غروب خورشید معاشرت کنید ، یک کت جین کوچک یا بلیزر قابل اعتماد شما نمی خواهد آن را کوتاه کند. نه اینکه انتظار چیز دیگری را داشته باشیم. انگلیس است ماه آوریل است این هرگز بسیار گرم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

معادل سرخپوشان معادل سرپوشیدن ، دمپایی پوشیده شده و در لحاف * واقعی شما پیچیده شده است ، کت لحاف (یا کت لحافی / پالتو / پف دار) شما را در هنگام بهار در فضای باز راحت و دلپذیر نگه می دارد. و این افکار را فراموش کنید که اگر درجه حرارت بعد از یک ماه افزایش یابد ، خرید کت لحاف هدر می رود. ظاهر آنها در باند های Bottega Veneta و Prada به این معنی است که آنها در چند زمستان گذشته خبر مهمی بوده اند – و قرار است محبوبیت بسیاری از قمرهای آینده را حفظ کند. آنها بدون زحمت شیک هستند و می توانند برای همیشه از روی لباس راحتی و لباس واقعی استفاده شوند. به ما اعتماد کنید: این چیزها راه به جایی نمی برد.

در اینجا آنچه که می توان پوشید اکنون که باغ های میخانه بازگشایی شده اند و بیرون آن هنوز هم سرد است (!)

تکرارهای کتهای لحافی زیادی برای انجام وجود دارد ، و از آنجا که آنها در واقع خارج از فصل هستند ، بسیاری از آنها قیمت کاهش می یابد. چیزی را انتخاب کنید که زیر زانوی شما بریده شود و اندازه آن را برای زیبایی زیبایی بزرگ مانند پیله انتخاب کنید.

ارائه آستین موز توخالی & Other Stories برای مدتی بسیار محبوب بوده است ، از آنجا که از پلی استر بازیافتی ساخته شده و لایه بندی را نسیم مطلق می کند ، در حالی که ژاکت Levi’s Tomo دارای عایق بندی پایین است تا شما را خوش طعم نگه دارد. اگر کمی بیشتر پول برای خرج کردن دارید ، کت جلد براق ملافه توخالی قابل تبدیل Rains یک رویای مطلق است. نه تنها می توانید نیمه پایینی خود را از حالت فشرده خارج کنید و یک کت پف کوتاه کوتاهتر متناسب با لباس خود تهیه کنید ، بلکه از پوسته براق ضد آب و ضد باد ساخته شده است تا عناصر را بیرون نگه دارد. اوه ، و هیچ دور گردنی از کتهای لحاف بدون فریاد کشیدن به سمت The North Face کامل نخواهد بود. Triple C Parka آنها * بدیهی است * ظاهر خوبی داشته است: مقاوم در برابر آب و هوا ، پر از آب و هوا و ساخته شده با مواد بازیافتی برای کاهش ضایعات محل دفن زباله.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>