15 بهترین کیسه های کلاه بردار برای بردن همه جا با خود

[ad_1]

کیسه های بوم/ بسته های فن / کیف کمربند … هر چه شما می خواهید با آنها تماس بگیرید ، لوازم جانبی با الهام از گردشگر (و AF کاربردی) دهه 90 قرار است به یک پایه اصلی در کمد لباس تابستانی 2021 شما تبدیل شود. به طور جدی – به سختی یک روز می گذرد که یکی از تأثیرگذارهای مورد علاقه ما با کیسه بریده بریده بدن اواخر پا از پا نکرده است. و ما برای آن اینجا هستیم.

مدتی است که کیف bum مورد توجه قرار گرفته است. ذهن خود را به تابستان 2019 برگردانید و افرادی مانند تیلور سوئیفت و بلا حدید توسط گوچی تکرار می شوند – یعنی کیسه چرمی همیشه محبوب چرمی گوچی مارمونت. به سرعت به سمت 2020 و کیسه های bum در سراسر راه باریک روبرتو کاوالی پاییز زمستان 2019 دیده می شد ، در حالی که Jean Paul Gaultier برداشتی ظریف از این روند را در مجموعه لباس های بهار 2020 خود به نمایش گذاشت. ما همچنین Jacquemus را دیدیم که در فصل پاییز 2020 انبوهی از کیف های کمربندی را سرو می کند – از کیف های بدن با رنگ خنثی تا عرضه کیف پول سکه ای کوچکتر.

13 شیک ترین کیف آخر هفته برای سفرهای پس از قفل

در سال 2021؟ مارک Mega Scandi Ganni – که توسط دو نفر زن و شوهر Nicolaj و Ditte Reffstrup تاسیس شده و از آتلیه کپنهاگ آنها اداره می شود – دو کیف چاپی چاپی را که از پارچه بازیافت ساخته شده اند ، رها کرده است. این راه را برای کیف چاپی چاپ پلنگی و اینجا را برای طراحی زیبا و گل رز AF خود بکشید. در جای دیگر ، Reebok و Victoria Beckham برای ایجاد یک مجموعه لباس شیک فعال دیگر – به دنبال موفقیت اولین لباس خود – با کیسه کمربند بوم بادوام و جیب های زیادی برای ذخیره وسایل ضروری همکاری کرده اند ، در حالی که کیف کمربند چرمی دو رنگ Sidonie Prada قبلاً در یارا شهیدی و کایا گربر دیده شده است. فقط یک مسئله زمانی است که فید اینستاگرام شما را به دست می گیرد.

آنچه را که فکر می کردید می دانید فراموش کنید: کیف های bum دیگر سبک های پلی استر درخشان و جذاب نیستند که از دهه 80 و 90 به یاد می آورید. نه: کیف های تیزهوشان درخشش پیچیده ای دارند و آنها برای پیاده روی طولانی سگ ها / روزها در پارک / تعطیلات آخر هفته / خرید در خیابان IRL عالی هستند.

از Bottega Veneta گرفته تا Loewe و Dior ، این بهترین کیف دستی های طراح برای سرمایه گذاری در فصل جدید هستند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

از کیف های طرح دار bum تا کیف های bum Eastpak و کیف های چرمی bum ، برای انتخاب بهترین کیف های bum که در تابستان امسال با خود به همراه دارید ، پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>