15 جفت بهترین عینک مسدود کننده نور آبی برای WFH 2021

[ad_1]

اگر گروه های Whatsapp شما در حال حاضر چیزی شبیه به من هستند ، احتمالاً در جدیدترین آنها مملو از سلفی گرفتن از همسران شما است عینک مسدود کننده نور آبی. عینک های آبی روشن نه تنها یک ضرورت امروزی هستند بلکه لوازم جانبی بزرگ دیگری که باید داشته باشید ، باعث کاهش خستگی چشم و فشار ناشی از نزدیک شدن بهثابت قرار گرفتن در معرض نور آبی هنگام ارتقا call تماس ویدیویی خود با # پیاده روی در یک لحظه. و فروش در طی همه گیری دو برابر شده است.

اگر می خواهید تأثیرات منفی نور آبی را کاهش دهید ، در میان یک قفل ملی غیرقابل انکار بهتر است که به طور کلی زمان صفحه خود را کاهش دهید ، اما انجام این کار همیشه واقع بینانه نیست. ما در حال کار در خانه هستیم – اغلب ساعتهای طولانی تر از آنچه در دفتر کار می کنیم – تلفن های خود را بررسی می کنیم ، به عزیزان خود فانتیم می کنیم و سپس تلویزیون را تماشا می کنیم تا از همه موارد بالا رها شویم. به همین ترتیب ، * قرار گرفتن در معرض نور آبی * همه دیرتر افزایش یافته است – و چشمهای ضعیف ما رنج می برند.

آیا به عینک روشن آبی احتیاج دارم؟

در حالی که هیئت منصفه هنوز در مورد اثربخشی طولانی مدت عینک های آبی روشن استفاده نمی کند ، دلایل زیادی وجود دارد که سرمایه گذاری در یک عینک نور آبی می تواند ایده خوبی باشد. مطمئناً ، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض هر نوع نور برای چشم شما تختخواب است ، اما نور آبی آن است بدترین دسته.

طول موج های نور آبی کوتاه تر از انواع دیگر نورها (مانند قرمز یا زرد) است ، به این معنی که انرژی بیشتری دارد. بعلاوه ، نور آبی توسط قرنیه یا لنز در چشم ما فیلتر نمی شود ، به این معنی که می تواند باعث آسیب به شبکیه یا شرایط چشم دراز مدت شود (مانند تخریب ماکولا – اوچ). در حقیقت ، یک مطالعه نشان داد که حذف نور آبی در دوره های طولانی مدت نوردهی است به شدت آسیب شبکیه را کاهش می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نور آبی همچنین دلیل اصلی بیماری به نام سندرم بینایی رایانه است – یا خستگی چشم دیجیتال ، همانطور که بیشتر شناخته می شود. خوبی این است که این شرایط موقتی است – اما هنوز هم می تواند ناراحت کننده باشد. این علائم مانند سرگیجه ، سردرد ، خشکی چشم و تاری دید ناشی از خیره شدن به مدت طولانی به صفحه نمایش تعریف می شود. من داشتم قطعاً از زمان شروع کار از خانه بارها مورد این همه بوده است.

اگر هنوز متقاعد نشده اید ، شاید دوست داشته باشید بدانید که استفاده از عینک های آبی روشن نیز می تواند به خواب بهتر کمک کند. یک مطالعه نشان داد که نور آبی تولید ملاتونین را سرکوب می کند ، هورمونی که چرخه خواب شما را کنترل می کند. به همین ترتیب ، استفاده از عینک های آبی روشن می تواند به تنظیم یکبار دیگر تولید ملاتونین کمک کند.

WFH به شما دردناک می دهد؟ در اینجا 17 بهترین صندلی اداری آورده شده است که در هنگام به روزرسانی فضای شما ، درد شما را تسکین می دهد

آیا عینک های مسدود کننده نور آبی واقعا کار می کنند؟

هدف از عینک های آبی آبی این است که نور آبی را با لنزهای ضد تابش که فیبرهای چشم شما را محافظت می کنند ، فیلتر کنند. بسیاری از دارندگان سردرد را هنگام استفاده از سردرد کاهش می دهند ، اگرچه برخی مطالعات نشان می دهد که این فقط می تواند یک دارونما باشد.

دکتر مارک روزنفیلد ، استاد کالج بینایی سنجی در دانشگاه ایالتی نیویورک ، دریافت که وقتی شرکت کنندگان با استفاده از لنزهای عینکی موجود در بازار که به طور معمول حدود 20 تا 25٪ از نور آبی را مسدود می کنند ، برای مدت 30 دقیقه از یک رایانه لوحی می خوانند در مقایسه با گروهی که از عینک های مسدود کننده نور آبی استفاده نکرده اند ، هیچ تغییر قابل توجهی در علائم خستگی چشم دیجیتال گزارش نکرده است. روزنفیلد اظهار داشت که این ممکن است مربوط به فاصله ای باشد که ما می خواهیم دستگاه های خود را در مقایسه با مواد چاپ شده نگه داریم ، نه خود نور آبی …

که گفت ، روزنفیلد انجام داد اظهار کنید که حتی اگر علائم به طور محسوسی کاهش پیدا نکند ، عینک های آبی روشن می توانند هنگام تنظیم چرخه نور داخلی بدن ما بسیار مفید باشند. اساساً ، آنها می توانند جلوی خاموش نگاه داشتن صفحه نمایش تلفن در اواخر شب را بگیرند و مانع از خوابیدن شما شوند. علاوه بر این ، مطالعه ای در مجله Health Adolescent نشان داد که وقتی گروهی از پسران جوان چند ساعت قبل از خواب به تلفن های خود عینک مسدود کننده نور آبی می زدند ، احساس “خواب آلودگی قابل ملاحظه ای” نسبت به احساس تمیز بودن داشتند. عینک.

به طور خلاصه ، اگرچه تحقیقات کاملاً بی نتیجه است ، اما هیچ مشکلی ندارد که یک عینک آبی روشن را امتحان کنید تا ببینید آیا تفاوتی در شما. حتی اگر استفاده از عینک های آبی روشن باعث می شود که شما از زمان صفحه نمایش خود آگاهی بیشتری داشته باشید – و چند تعریف مجازی را به دنبال داشته باشید – سرمایه گذاری ارزش آن را دارد ، درست است؟

دنیای مد عاشق عینک طبی شده است – این عینک رادار آنهاست

آیا استفاده از عینک های مسدود کننده نور آبی در تمام روز مشکلی ندارد؟

آیا استفاده از عینک های روشن آبی تمام روز بد است؟ تا آنجا که ما می دانیم ، خیر. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که نشان دهد استفاده از عینک های آبی مضر برای کل روز کاری شما ضرر دارد.

آیا عینک های آبی رنگ نسخه ای وجود دارند؟

آره! اگر در حال حاضر از عینک طبی استفاده می کنید ، می توانید به عنوان یک نسخه ارتقا یافته ، به اکثر لنزهای نسخه دار ، فناوری مسدود کردن نور آبی را اضافه کنید. گالری بهترین عینک های آبی آبی زیر را دور بزنید و در عوض با اپتیک خود گپ بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بهترین عینک های مسدود کننده نور آبی کدامند؟ برای ویرایش عینک های نور آبی – در طیف وسیعی از نقوش شیک – پیمایش کنید ، که ممکن است این هفته امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>