15 شلوار استرچ ساق بلند: جوراب شلواری زره ​​ای برای خرید

[ad_1]

شلوار استرچ از اواخر به قهرمانان گمنام کمد لباس های ما تبدیل شده اند. مطمئناً ، لباس های ورزشی ما نیز شایسته فریاد زدن هستند ، اما اگر خیلی راحت در فروشگاه محلی ظاهر نشوید یا برای پیاده روی بعد از ظهر با دوچرخه سواری بروید ، چه لباسی می پوشید؟ شلوار چسبان مشکی. آنها کمتر معمولی هستند اما به همان راحتی راحت هستند و به عنوان یک لباس مناسب و نه فقط لباس های راحتی از بین می روند (البته بدون قضاوت اگر اعتماد به نفس کافی برای گام برداشتن در فضای باز خود را دارید). فوق العاده همه کاره

اگر می خواهید یک درجه بالاتر ببرید ، شلوار استرچ شلیک شده راهی برای رفتن هستند. یک جوراب شلواری شلوار تاب دار که در رنگ ها و الگوهای مختلف موجود است ، این توانایی را دارد که لباس شما را از حالت روزمره گرفته و به حالت ایستادن درآورد. فکر کنید همه لرزش های دهه 90 با یک برش بالا متناسب است و شما آماده هستید.

دنیای مد دوباره شیفته “کفش های زشت” است! در اینجا انتخاب بهترین ویرایشگر مد ما است

به طور سنتی ، مردم شلوار استرچ شلیک شده را با شلوار یوگا مرتبط می کنند – ما به شما گفتیم که شلوار استرچ مناسب است – اما پوشیدن آن به عنوان لباس روزمره نیز از نظر اجتماعی بیشتر و بیشتر قابل قبول است. و ما شکایتی نداریم. بسیار راحت (دوستتان دارم ، بندهای کمر الاستیک بالا) و چاپلوس (محکم در اطراف ناحیه دست و ران و پهن در گوساله ها) ، شلوار استرچ های مشبک راه پیشرفت است.

اگر مثل ما ، در تلاش برای کنار آمدن با یک شلوار جین دوباره پوشیدن پس از این همه ماه … خوب … نه ، پس یک جوراب شلواری شلوار جین خوب به شما کمک می کند. به همان اندازه مد و دو برابر کش دار ، مواردی است که اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید باید بلافاصله روی آن سرمایه گذاری کنید.

ویرایش ما از شیک ترین و بی انتها ترین گوشواره های حلقه ای طلا که همیشه بیانیه ای ارائه می دهند

ما قبلاً دیده ایم که آلیشیا ردی ، کلودیا کدزیورا و ایو لیلی شلوارهای شلوار کتانی را بر روی رگ تنظیم کرده اند ، پس چه چیزی مانع شما می شود که همان کار را انجام دهید؟ اگر افراد تأثیرگذار این کار را می کنند ، کافی است که سوار شویم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این جوراب شلواری های مشبک Swirl Print از Nasty Gal مطمئناً ارزش افزودن به سبد خرید را دارند ، مخصوصاً وقتی با کفش های نئون و پلت فرم ست شده باشید. الهام بخش Spice Girls. این جفت شلوار شلوار کت و شلوار کت و شلوار ساندرو نیز یکی از موارد ضروری است – اگر قصد رفتن به یکپارچهسازی با سیستمعامل را دارید ، ممکن است تمام کار را انجام دهید.

اگر به دنبال چیزی کمی ساده تر هستید ، انبه این شلوار استرچ شلوار بافتنی را دارد که متناسب با انواع جداگانه است. یا ، شاید این جفت تقسیم مچ پا از Norma Kamali بیشتر مورد علاقه شما باشد؟ در هر صورت ، به هر سبکی که باشد ، کاملاً مثبت هستیم که شما به اندازه ما عاشق شلوار کتانی مشبک خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

بسته های مد در حال از بین بردن دستورالعمل برخورد رنگ هستند – این روش های جسورانه (و شگفت آور) برای پوشیدن رنگ در این تابستان است

تا جمع کردن بهترین شلوار استرچ های حال حاضر بازار در حال حاضر ادامه دهید. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>