15 لباس پیراهن که راه حل های کاملا مناسب برای فصلی هستند

[ad_1]

برخی از قطعات وجود دارد که فقط فراتر از روند است. بلوک های کمد لباس شما که برای همیشه مد خواهد بود و گزینه ای آسان برای لباس پوشیدن هنگام داشتن لحظه “WTF shall I wear؟” را برای شما فراهم می کند. بدیهی است که بلیزر کامل ، یک دامن میدی بلند یا یک بلوز ابریشمی همه ملزومات ، اما در حال حاضر لباس پیراهن سبک نجات دهنده ما است.

تطبیق پذیری آنها هنگام انتقال به بهار ، آنها را ایده آل می کند. همین حالا می توانید آنها را روی گردن های چوگان و جوراب شلواری خوب لایه بندی کنید یا یک مخزن بدون آستین را از روی قسمت بالایی برای گرم شدن بچرخانید. سپس هنگامی که خورشید در نهایت می درخشد ، با پوست برهنه و صندل بپوشید. برای ظاهری آهسته حتی می توانید یک دامن کوتاه را روی لباس پیراهن لایه بندی کنید (مانند llornaluxe @ ، بالا) ، آنها را از کمر به پایین و روی شلوار باز کنید ، یا آنها را با کمربند کرست بزرگ سایز کنید. به هر حال شما لباس پیراهن را سبک می کنید ، آنها مناسب بین فصول هستند و کمد لباس شما به یک لباس نیاز دارد.

من یک مدیر مد هستم و این ماده اصلی کمد لباس است که بدون آن نمی توانم زندگی کنم

سبک شخصی شما باید نوع لباس پیراهنی را که انتخاب می کنید تعیین کند ، خواه چاپ گل داشته باشید یا روحیه کمتری داشته باشید. لباس پیراهن چاپ گیاهان بدون آستین Moschino شیرین ترین انتخاب بهاری است در حالی که نسخه Marks & Spencer با رنگی شیک و سفید برای چرخش در اطراف (با یک ژاکت جین که به عنوان یک لایه اضافی به آن انداخته شده است) ایده آل است. اگر ترجیح می دهید بیانیه خود را ارائه دهید مدل لباس مجلسی ابریشمی قرمز جسورانه از ME AND EM یا نسخه چرمی نرم و نانوشکا از بهترین لباس های تأثیرگذار است.

در حالی که شما به کار خود در خانه (و همچنین ما) نسخه شطرنجی میس ASOS ادامه می دهید ، مدل پیراهن تیک دار Urban Outfitter یا پیراهن نخی پنبه ای JW Anderson همه آنقدر راحت هستند که برای لباس روزمره احساس راحتی می کنند اما جزئیات یقه آنها را کمی هنگامی که پشت به پشت با بزرگنمایی ها لمس می کنید.

همه چیزهایی که در ویرایش ما وجود دارد یکپارچه به کمد لباس شما می خورند و هر روز لباس پوشیدن را به یک رویا تبدیل می کنند. در اینجا بهترین لباس های پیراهن برای خرید اکنون وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>