15 هدایای پخت برای هر نانوا ، از باتجربه ترین تا آماتورها

[ad_1]

این که آیا هنگام تماشای نانوایان آماتور که سعی می کنند یک اسفنج ویکتوریایی را در چادر Bake Off کامل کنند (و بلافاصله سعی در بازآفرینی می کنیم) علاقه ما برانگیخته می شود یا تصمیم می گیریم که در قفل کردن ، نان موز را امتحان کنیم ، پخت اکنون عصبانی است. اما برای نانوایانی که هنر مخلوط کردن ، تا شدن ، لوله گذاری و تزئین را جدی می گیرند ، یک بار که گزش گاز اشکال را گرفته است ، این یک عشق مادام العمر است.

به هر حال ، در سلسله مراتب سرگرمی ، بسیار جالب است که دنبال کنید – بسیاری از تفریحات دیگر وجود ندارد که بتوانید بگویید نتیجه آن ایجاد قهوه ای خامه ای ، یک مایه مایه ترد یا یک غذای مناسب برای چای بعد از ظهر است. با این وجود نوعی فعالیت است که شما به تجهیزات مناسب نیاز دارید – از پخت و پز گرفته تا کتابهای دستورالعمل الهام بخش و * همه * وسایل اندازه گیری (مقداری کره چشم هنگام پخت و پز فاجعه است). بنابراین اگر در زندگی خود نانوائی دارید که می خواهید برای تولد / سالگرد آینده / روز مادر / آن را خراب کنید فقط به این دلیل که خبر خوب این است ، ایده های زیادی برای تهیه کادوی پخت وجود دارد که باعث غرق شدن آنها می شود.

Quarantreats: 62 ایده هدیه متفکرانه برای ارسال به عزیزانتان در حین قفل کردن

برای تازه واردانی که به دنیای پخت و پز تازه گرویده اند و هنوز هم سعی می کنند غذاهای خوشمزه را بخورند ، کتاب دستورالعمل نادیا حسین با غذاهای دلپذیر مانند فلورنتین های زنجبیل و بادام مانند یک اشتراک 3 ماهه برای آزمایش ایده های جدید پخت ، یک نسخه خوب خواهد داشت. از طریق نه در Highstreet. برای هدیه ای فاخر که هر نانوایی مایل به دریافت آن است ، ممکن است ما این مخلوط کن ایستاده Smeg را پیشنهاد دهیم – با قابلیت ضرب و شتم ، ورز دادن و ورز دادن ، این یک قطعه از تجهیزات است که برای آن استفاده می کنند سال ها برای آمدن – به علاوه این طراحی دهه 1950 است که باعث اضافه شدن فوق العاده شیک به میز آشپزخانه آنها می شود.

حتی اگر آنها از قبل قبل از خنک شدن اقدام به پخت و پز کرده باشند و تمام تجهیزات اساسی را در اختیار داشته باشند (و بعداً برخی از آنها) ، ویرایش بهترین هدایای پخت برای ما تعجب آور خواهد بود. این یک هدیه مخصوص پخت و پز باشد ، مانند این فنجان های اندازه گیری گربه یا یک نسخه جدید از اجاق گاز فعلی خود با این قالب شیک بسته طلا ، ما تضمین می کنیم که چیزی برای روز آنها پیدا خواهید کرد. و با در دست داشتن این هدایای جدید پخت ، ما نشان می دهیم که نشان از قدردانی آنها از شما به شکل یک جریان بی پایان از کلوچه ، نان و کیک – بله لطفا.

چگونه یک هدیه تولد را بر اساس علامت ستاره کسی انتخاب کنیم – به این معنی که * دوست داشته باشند آن را دوست داشته باشند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>