15 ویبراتور عصایی: بهترین اسباب بازی های جنسی عصای عصبی جادویی آنلاین

[ad_1]

ویبراتورهای عصایی – یا ویبراتورهای عصای جادویی ، همانطور که غالباً به آنها اشاره نمی شود – OG های دنیای اسباب بازی های جنسی هستند. با بیش از 50 سال تجربه ایجاد لذت ، آنها به عنوان یکی از بهترین انواع ویبراتورها برای کمک به افراد مبتلا به کلیت در رسیدن به ارگاسم های دلهره آور شناخته می شوند.

در حالی که ویبراتور کلیتورال موج صوتی شما حماسی است و ویبراتور گلوله ای که TIME پیش در آن سرمایه گذاری کرده اید گسسته و فوق العاده قابل حمل (سلام ، تعطیلات آخر هفته بخار) ، عصا ویبراتور از نظر انعطاف پذیری برنده است. و به شما کمک می کند تا برنامه مراقبت از خود را در یک سطح بالا ببرید فوری.

14 مزیت استمنا female زنانه ، به علاوه نکاتی که ذهن شما را به باد می دهد

ویبراتورهای عصایی چه تفاوتی با انواع دیگر ویبراتور دارند؟

اول از همه: ویبراتورهای عصایی – یا ماساژورهای عصایی – موتورهای بزرگتری نسبت به سایر لرزش ها دارند که به این معنی است که آنها در فرکانس های پایین ارتعاش می کنند. ارتعاشاتی که تولید می کنند عمیق تر و “ناآرام تر” هستند – در مقایسه با لرزش های بالاتر که ممکن است از یک ویبراتور گلوله انتظار داشته باشید که بسیار شدید باشد – یا کمی احساس بی حسی در شما ایجاد می کند. ارتعاشات با فرکانس پایین تر کمی جفت هستند اما هنوز هم بسیار شدید و با کیفیت بالا هستند و شما را از صفر به ارگاسم می رسانید.

ثانیاً ، ویبراتورهای عصایی برخلاف ویبراتورهای خرگوش یا کوزه ها فقط برای مصارف خارجی طراحی شده اند. آنها کمتر روی نقطه G تمرکز می کنند (یک لرزاننده اختصاصی نقطه G را برای آن انتخاب می کنند) و بیشتر روی کلیتور هستند و اینکه سر آنها بزرگ است به معنی تحریک یک سطح بزرگتر است. از آنجایی که میزان لخته در واقع بزرگتر از آن است که بسیاری از مردم تصور می کنند ، این نکته بزرگتر می تواند منجر به ارگاسم های قوی تری شود.

در نهایت؟ لرزاننده های عصایی به لطف دسته های ثابت خود راحت تر در دست گرفته و مانور می دهند. این به شما امکان کنترل بیشتر اسباب بازی جنسی را می دهد و بدان معنی است که می توانید از آنها برای تحریک سایر قسمت های بدن خود – یا همسرتان – استفاده کنید. به نوک پستان ، لابیا ، بیضه فکر کنید …

[article id= “3DjobrPQGy3”]

نحوه استفاده از ویبراتور گرز

همانطور که قبلا ذکر شد ، لذت ویبراتور گرز فروتن در همه کاره بودن آن است. در مرحله اول ، می توانید از آن برای استمنا ، برای تحریک انسداد یا لابیا استفاده کنید. اگر اسباب بازی سواری ندارید حتی می توانید گرز را روی بالش خود قرار دهید.

از ویبراتورهای عصایی می توان در حین رابطه جنسی مشترک نیز استفاده کرد: ویبراتور گرز خود را با قرار دادن آلت تناسلی برای نفوذ بیشتر جفت کنید یا از آن برای تراز کردن رابطه جنسی دهانی یا مقعدی استفاده کنید. و بله – شایعات درست هستند. از ویبراتورهای عصایی می توان برای تسکین درد عضلات نیز استفاده کرد – مانند اسلحه ماساژور شما. این همان چیزی است که نماد اصلی عصای جادویی اصلی برای آن در نظر گرفته شده است ، و ماساژ یک فرم * بسیار * کم ارزش پیش پردازی است.

7 بهترین شمع ماساژ برای یک شب رمانتیک در (که در واقع دارای تنوعی از مزایای پوست است – برنده شوید ، برنده شوید)

بهترین ویبراتورهای ترکه ای برای خرید کدامند؟

با عرضه در هر دو نوع منبع تغذیه یا شارژ اصلی ، یک تن لرزاننده گرز در بازار وجود دارد که به شما کمک می کند در عرض چند دقیقه به ارگاسم برسید. اما 11 مورد وجود دارد که به عنوان “بهترین” برجسته می شوند. ماساژور عصای جادویی Kandid وجود دارد که دارای سر سیلیکونی صاف و ابریشمی ، هشت حالت ماساژ و سه سطح شدت یا LELO’s Smart Wand Large 2 است. این تکرار اخیر Smart Wand Medium آنها است (همچنین عالی است و در حال حاضر به 83 پوند کاهش می یابد) ، به عنوان آخرین ابزار پیش بازی برای خود یا شریک زندگی خود عمل کنید. این دارای ده الگوی ماساژ مختلف است ، شارژ با دوام بیشتر از هر زمان دیگر و یک دسته ثابت نسبت به مدل های قبلی برای کنترل کامل.

17 بهترین ویبراتور کلیتورال و اسباب بازی های جنسی چسبنده که در زندگی خود کاملاً به آنها نیاز دارید تا به اوج لذت جنسی برسند

بعد از توانمند سازی بیشتر محتوای اسباب بازی های جنسی؟ از این طریق به دنبال بهترین روغن برای استمنا or یا رابطه جنسی بروید ، اینجا برای اسباب بازی های جنسی برای زوج ها و در این جهت برای شمع های ماساژ برای یک شب عاشقانه نهایی.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>