16 نمایش برای تماشای اینکه آیا جنس / زندگی نت فلیکس را دوست داشتید

[ad_1]

از زمان افتادن در Netflix در ژوئن گذشته ، گفتن این عادلانه است رابطه جنسی / زندگی همه ما را کمی زیر یقه گرم کرده است. و ، پس از bing کردن کل فصل اول بیش از یک فوق العاده آخر هفته بخار ، ما فقط به دنبال چیزهای بیشتر هستیم.

این نمایش ، که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است ، بیلی (با بازی سارا شاهی) ، مادر دو نفره حومه شهر را دنبال می کند ، که با یک سفر پر سر و صدا به خط حافظه می رود تا از زندگی جنسی تند و قبل از ازدواج خود ، به ویژه با عاشق سابق برد (با بازی آدام دموس).

بیش از هشت قسمت و صحنه های آشکار بی شماری ، بیلی در مورد برخوردهای جنسی قبلی خود با برد تأمل می کند. و ، همانطور که مشخص شد ، این دو (سارا شاهی و آدام دموس) در واقع با IRL قدمت دارند. مقداری شیمی ، آره؟

اگر نمی توانید تا فصل دو صبر کنید (انگشتان متقاطع Netflix آن را ارائه می دهد) ، ما بخوبی ترین نمایش ها را از واقعیت خیلی داغ است برای رسیدگی به تصور مجدد اسپایک لی از او باید آن را داشته باشد، برای پر کردن آن رابطه جنسی / زندگیسوراخ شکل در زندگی شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>