17 بهترین حوله ساحلی برای تعطیلات 2021

[ad_1]

با توجه به اینکه تعطیلات در خارج از کشور هنوز بسیار هوای خود را حفظ کرده است ، به نظر می رسد که تعطیلات تابستانی بار دیگر کاملا روی کارت ها است. خواه قصد تعطیلات آخر هفته خود را در انگلستان داشته باشید ، به پارک محلی خود بروید ، یا به راحتی صندلی آفتاب گیر خود و برخی از مبلمان باغچه را در حیاط پشتی خود راه اندازی کنید ، حوله ساحل یک ضرورت است و منتظر آنچه احساس می شود برای همیشه برای اینکه خورشید ظاهر شود ، چرا وقتی می توانید بیکینی خود را با بهترین حوله های ساحلی هماهنگ کنید به هر حوله خسته کننده قدیمی بسنده کنید؟

باور کنید یا نه ، اما همه حوله ها برابر نیستند. ممکن است همه آنها برای خشک کردن شما طراحی شده باشند ، اما در حالی که بهترین حوله های حمام نرم و کرکی هستند ، اما این امر نمی تواند آن را در فضای باز برش دهد. برخلاف سایر حوله های شما ، بهترین حوله های ساحلی به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب ، شن و ماسه ، آب نمک ، کلر ، کرم ضد آفتاب و سایر موارد ، برای فرسایش و پارگی طراحی شده اند.

ما 19 کلبه تعطیلات با وان آبگرم پیدا کرده ایم که در ژوئن ، جولای ، آگوست و سپتامبر در دسترس هستند

شایان ذکر است که حوله از چه پارچه ای ساخته شده است. پنبه یکی از متداول ترین مواد است زیرا نرم و در عین حال جاذب است. پارچه تری از پنبه ساخته شده اما به صورت حلقه ای بافته می شود ، به این معنی که سطح بیشتری برای جذب آب وجود دارد اما این باعث می شود حوله مدت زمان بیشتری خشک شود. و حمل یک حوله مرطوب به خانه از ساحل کاملاً ایده آل نیست. حوله های میکروفایبر نیز به دلیل خشک شدن سریع ، یکی از گزینه های محبوب است. برخی حتی شن و ماسه را دفع می کنند ، اگر هفته ها بعد از پیدا کردن دانه های ریز ته کیسه خود متنفر باشید ، بسیار مناسب است.

مسلماً مهمترین * بخوانید: سرگرم کننده ترین قسمت در انتخاب بهترین حوله های ساحلی طراحی است. با رنگ های روشن و الگوهای سرگرم کننده ، نمی توانید با راه راه های کلاسیک عرشه مانند حوله قرمز راه راه Dock & Bay اشتباه کنید ، یا چیز جسورانه ای مانند حوله چاپ پلنگ صورتی و نارنجی South Beach را انتخاب کنید تا بتوانید آفتاب خود را یک مایل دورتر ببینید .

سبک و سبک شما و هر کجا که پیش بروید ، در اینجا شایسته ترین حوله های ساحلی اینستاگرام برای تعطیلات تابستان 2021 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>