17 بهترین دزدگیر زنانه برای خرید در سال 2021

[ad_1]

ما هستیم همه در مورد پانسمان دوپامین. این جادوی مد است که می تواند با انتخاب ساده لباسی که لبخند می زند ، روحیه شما را بالا ببرد. چیزی فلزی یا ریخته یا با رنگین کمان را امتحان کنید و ببینید که چقدر احساس خوشحالی بیشتری دارید … اما پریدن در خانه با پولک همیشه عملی نیست و گاهی اوقات (فقط بعضی اوقات ، فکر می کنیم) ما باید به یک جفت راحت از زنهای دزدگیر زنانه و نامرتب متوسل شویم topknot برای نبرد با آن لیست انجام شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما از قول معروف بدنبال کارل لاگرفلد مبنی بر اینکه “شما کنترل زندگی خود را از دست دادید بنابراین برخی از شلوارهای عرق را خریداری کردید” را نادیده می گیریم. ما کنترل خود را از دست ندادیم ، یک بیماری همه گیر اتفاق افتاد. با وجود آناتمای مد در بسیاری از فصول ، شلوار عرق اصلی در هر کمد لباس در سراسر کشور است ، بنابراین دلیل کافی برای جدی گرفتن آنها است. و ما واقعاً هستیم.

اما فقط به این دلیل که دویدن ها به عنوان لباس های روزمره و لباسهای راحتی قفل دار مورد توجه قرار گرفته اند ، به این معنی نیست که وقتی زندگی خود را پس می گیریم آنها را در خانه بگذارید. یک گزینه خرید پایدار این است که 30 لباس را از هر مورد در کمد لباس خود انتخاب کنید. اگر تنها راه پوشیدن کفش دویدن ، دمپایی کرکی و یک سویشرت است ، به ما روش های دیگری برای سبک کردن آنها پیشنهاد دهید …

چرا ژاکت کش بلند دقیقاً همان چیزی است که کمد لباس ما در حال حاضر به آن نیاز دارد

چگونه به سبک دویدن ها سبک دهید

1. اگر کت و شلوار کت و شلوار مطابق با لباسهای دویدن دارید ، آنها را به عنوان یک هماهنگی مدرن بپوشید ، سپس روی یک بلیز چرمی سینه و چکمه های فوق العاده چاق بپوشید. یک کلاه بیس بال برای یک شایسته سبک خیابانی اضافه کنید ترک کرد. اگر سایه های خاکی ، خاکستری و کرم را انتخاب کنید ، امتیازات اضافی به دست می آورید.

2. فرانسوی ها پیراهن جین را در لباسهای جوجه کشی فرو ببرند (اگر می توانید نسخه راه راه آن را پیدا کنید) سپس پاشنه ها و جواهرات کریستال فوق العاده سایز را برای عصرهای کوکتل (بیش از بزرگنمایی یا IRL) اضافه کنید.

3. یا یک جور کفش باریک و متناسب با یک پیراهن سفید بزرگ ، ژاکت به سبک کت و شلوار بپوشید (بلیزری ناخن با دکمه های طلایی ایده آل خواهد بود) و لوورهایی را برای یک فضای پرپیچ و خم اضافه کنید که مدیون الهام از سبک سبک پرنسس دیانا است. خارج از خدمت.

اکنون شما روشهای جدیدی برای پوشیدن آنها می دانید ، اینها بهترین مدلهای دویدن زنانه هستند که به طور مکرر استفاده خواهیم کرد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>