17 بهترین سوتین استیک ، سوتین نامرئی و پوشش نوک پستان 2021

[ad_1]

شما تمرین را می دانید: آفتاب می درخشد ، شما در حال ملاقات با همسران خود برای یک شام یا پیک نیک در فضای باز هستید – و شما در حال مرگ برای پوشیدن آن لباس بی پشتی که ماهها پیش خریداری کردی. تنها مشکل؟ شما راحت نیستید که بدون سوتین بروید. به هیچ وجه ، خوزه

یا سناریوی شماره دو چطور … شما یک شماره کتانی خریداری کرده اید – “cos ، می دانید – لباس های کتانی جز summer اصلی تابستان هستند. اما پارچه (به طور مشخص) نازک و ضعیف است و سوتین معمولاً زیر سیمی شما مانند انگشت شست دردناک بیرون می زند. باز هم ، خنداندن سوتین در کل چیزی نیست که شما برای انجام آن احساس راحتی کنید – بنابراین چگونه می توانید از لباس تابستانی پس از قفل خود لذت ببرید در حالی که از # لغزش وحشتناک اجتناب می کنید؟

وارد کنید: سوتین چوبی. یا سوتین نامرئی. یا هر چیز دیگری که ممکن است دوست داشته باشید آن را صدا کنید. مطمئناً ، در میان یک همه گیر جهانی و یک دوره طولانی WFS (کار از روی مبل) ، سوتین چسبیده ممکن است در لیست اولویت های شما خیلی مهم نباشد. ولی به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم 21 ژوئن بیایید ، از خود گذشته خود برای سرمایه گذاری تشکر می کنید.

با تشکر از طراحان آینده نگر در پشت برخی از نوآورانه ترین مارک های لباس زیر زنانه در حال حاضر ، یک وجود دارد تن از راه حل های هوشمند و گسسته سوتین در بازار است که تقریباً در همه موارد پشتیبانی می کند. بله ، حتی یک بلوز شفاف یا یک لباس با یک خط گردن عمیق و فرو رفته. چوب های سیلیکونی روی سوتین ، چسب روی سوتین های دارای بال ، سوتین های بدون پشت ، روکش نوک سینه و سوتین های U-plunge وجود دارد. حتی روی سوتین هایی با بندهای بند برای بستن توری و افزایش برش دندان وجود دارد. بنابراین ، چگونه می توانید بهترین سوتین نامرئی را برای اندازه سوتین ، رنگ پوست و لباس مورد نیاز خود انتخاب کنید؟ در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بیش از سوتین خود را آماده اما بدون حمایت آماده نیست؟ این گزینه های سوتین بسیار زندگی را تغییر می دهند

کدام سوتین نامرئی بهترین است؟

این کاملا به اندازه فنجان شما و آنچه می خواهید آن را بپوشید بستگی دارد. این راهنمای سریع ماست.

چوب روی سوتین با بال

بهترین برای: اگر سینه های بزرگتری دارید ، تاپ ها و لباس های بدون پشت یا فوق العاده کم برش.
توصیه می کنیم: Fashion Forms انبوهی از چوب را روی سوتین هایی با بال که تا یک فنجان E بالا می رود ، ذخیره می کند. سوتین بدون چسب پشت بدون چسب Voluptuous U-Plunge حتی در پایین ترین خط گردن نیز قابل شناسایی نخواهد بود.

چسب سیلیکونی روی سوتین

بهترین برای: تاپ و لباس های بدون پشت و یا خیلی کم برش اگر جیب هایتان کمی کوچکتر باشد.
توصیه می کنیم: MAGIC Bodyfashion سوتین استیک پشت و بدون بند سیلیکون برهنه خود را بلند کنید ، 33 پوند ، ASOS.

بهترین سوتین خواب هایی که در واقع قادر خواهید بود تا یک شب خوب از آن استفاده کنید

نوک سینه را می پوشاند

بهترین برای: لباس شنا ، پوشیدن زیر سوتین های فنجان نرم برای پوشش بیشتر ، تاپ های شفاف و خطوط گردن غوطه ور.
توصیه می کنیم: 3pk پوشش نوک پستان گل ، 5 پوند ، M&S.

سوتین U-Plunge

بهترین برای: گردنبندهایی را که * بی پشت نیستند ، به خصوص اگر پشتیبانی بیشتری را ترجیح می دهید.
توصیه می کنیم: سوتین بدون شکسته U-Plunge ، 32 پوند.

سوتین بدون بند

بهترین برای: تاپ و لباس های بدون بند یا سبک های دارای بند کامیسول.
توصیه می کنیم: لباس زیر زنانه Calvin Klein Invisibles Stretch-Jersey Underwired سینه بند بدون بند ، 40 پوند ، Net-A-Porter.

نوار مشاعره

بهترین برای: اندازه لیوان را دقیقاً در جایی که می خواهید اضافه کنید.
توصیه می کنیم: نوار بالابر چند منظوره ASOS DESIGN & bum ، 10 پوندی ، ASOS.

آیا چوب سوتین قابل استفاده مجدد است؟

آره! اگر یکی از بهترین چوب های سوتین را طبق توصیه سردبیران GLAMOR در زیر بخرید ، قابل استفاده مجدد است. اغلب به بالا 20 برابر است. به عنوان مثال ، اگر از دستورالعمل ها پیروی کنید و پس از استفاده از آن را تمیز کنید ، از جان لوئیس و شرکای Winged Stick-On سوتین می توانید تا 20 بار استفاده کنید ، در حالی که از چوب بدون بند بدون بند بدون سوزن بر روی سوتین Fashion Forms Lusion می توانید تا 25 استفاده کنید. صدای جفتک انداختن

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>